Уряд удвічі скорочує кількість контролюючих органів ще й перелік видів діяльності


 У середу на засіданні Уряду було ухвалено 25 ключових нормативно-правових актів, спрямованих на підтримку малого й середнього бізнесу в Україні. Рішення розроблялися з урахування програми Сергія Тігіпка.


     «Це є комплексний підхід, який дає можливість зробити ще один крок до дерегуляції, до спрощення всіх процедур, які пропонуються від влади малому й середньому бізнесу. У принципі, відкриває ще одне дихання для підприємств, які є перспективою України, – наголосила Юлія Тимошенко. Це той крок, який дозволяє не просто спростити систему всієї бюрократії, чиновництва, які оточують малий і середній бізнес, а й дати нову якість спілкування влади з малим і середнім бізнесом».


«Розроблений Урядом законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» вдвічі скорочує та впорядковує види ліцензування», – наголосила голова Держкомпідприємництва Олександр Кужель.


„Окремі рішення уряду щодо полегшення ведення бізнесу прийняті у вигляді постанов.  Вони вже сьогодні вступають у силу. Інша частина рішень – це внесенні до Верховної Ради законопроекти. Цим самим, Юлія Тимошенко, як майбутній президент, уже готує ґрунт для швидких і активних реформ на законодавчому рівні. Адже, на відміну від Януковича вона не має наміру розпускати парламент, а навпаки, має хоче активізувати його роботу”,- каже заступник голови Гусятинської райради Степан Батіг.


     „ До цього часу, як відомо, усі прогресивні законопроекти не приймались через позицію підконтрольних Ющенку депутатів із коаліції. А якщо окремі закони таки вдавалось провести – Ющенко їх ветував”,- зазначає депутат Тернопільської міської ради Андрій Артимович.


    „Отже, після перемоги Юлії Тимошенко має  відбутися кардинальне спрощення й полегшення ведення бізнесу в Україні, бо запрацюють не тільки постанови уряду, але й нові українські закони”,- підсумовує політик із Борщова Павло Андрушків.


    „Політика  щодо спрощення процедур для ведення бізнесу  займає значне місце  в програмі Сергія Тігіпка. В основу останніх рішень уряду  було покладено програмні положення кандидатів  Тимошенко й Тігіпка. Тому, вчорашнє засідання уряду – це спільне напрацювання нової команди майбутнього президента й майбутнього прем’єр-міністра”,- переконаний політолог із Шумська Юрій Козак.


Андрій Стрілець


 

Напишіть відгук