111

Сьогодні у Тернопільському прес-клубі правоохоронці, громадські активісти, іноземні студенти обговорять дану публікацію. А як Ви ставитесь до такого висвітлення?

А Ви як ставитись до цієї публікації?

View Results

Загрузка ... Загрузка ...
18 comments

 1. Андрій

  ніякий це не расизм, бо ж відколи “чорносракі гості” стало образливою фразою для африканських й арабських парубків? Всім ж відомо, що із сивої давнини в країнах Африки вітання: “Добридень, чорнодупий госте!” вважалося прикладом хорошого тону й світського етикету…

 2. Logic truth

  Це в першу чергу характеризуює тих дівок які ходять по барах і “спілкуються” за гроші з чорними

 3. Олег

  Чесно кажучи, думав, що у статті реально щось надто для негрів принизливе написали. Але після прочитання переконуюся – роблять слона з мухи!
  Не кажу за всіх, але іноземці, особливо араби, дуже нахабні. Неодноразово чув від знайомих, що вони чіпляються до наших дівчат і жінок…

 4. Володимир

  Повністю підтримую авторів. Та проблема ще й в нашому суспільстві, де за гроші ректори й міліціянти задниці лижуть. В чорних гроші є – отже лижуть чорні задниці.

 5. komment

  Ось вам і культура українців які страшно рвуться в євросоюз. який євросоюз? які цивілізація якшо ви , шановні автори, принижуєте по перше свій же народ, по друге принижуєте інші національності. тут неважливо хто кому шо лиже. тут важливо елементарна культура виховання. а чого не пишете про наших які кожен день бють своїх жінок? чому не пишете про наших що вони витворяють там, за кордоном, як вони обманюють всіх на кожному кроці.приємно було би вам, якби на вашу сестру, чи маму чи брата, чи батька які закордоном тяжко працюють щось схоже написали? адже майже у кожного є хтось з рідних на чужині. вони там такі самі іноземці як і ці студенти тут. я не захищаю тут іноземців.я просто кажу, шановні автори статті, що тільки неосвідчена, некультурна та дуже недалека людина могла дозволити собі пропустити подібну статтю на першу шпальту. особисто я не маю жодного відношення, ніколи не мала до іноземних громадян, і при цьому всьому читати фразу “наших курвів” викликає огиду і сором за подібних журналістів.

 6. Пересічний українець

  Вважаю, що суспільство повинно вживати належних заходів профілактично-виховного характеру, причому не лише до наших “курвів”, які сплять з неграми, турками та арабами, але й до тих посадовців-повій, які за хабарі надають можливість цим афро-азіатським гастролерам до нас “прііжяць-учіціа-таргавац-жініца”. Суспільство повинно ефективно реагувати, тобто зробить так, щоб неграм, туркам і арабам в нас просто було б некомфортно, а посадовцю і на думку не спало б продавати Україну темношкірим чужинцям…

 7. скляр

  Моя думка така: приїхав вчитися – вчися,мені до тебе ніякого діла нема,чи чорний ти,чи білий,чи навіть в горошок.Якщо наші дівки їм самі дають,то що тут поробиш.Я б за таких не бився,вони не гідні того.Інша річ,коли студенти намагаються згвалтувати наших порядних дівчат чи жінок,тут повинен діяти закон жорстокий,писаний чи не писаний,не важливо.ЗА ЗГВАЛТУВАННЯ – КАСТРАЦІЯ.І,перш ніж приймати на навчання чужоземців,потрібно ознайомити їх з цим законом.

 8. Вадім

  А в статі дійсно немає навіть натяку на расизм!!!! Треба тих забіяк вигнати і нехай це буде уроком для інших! Ще дуже сміявся з заголовку що нігерійці
  дають шанс нам виправдатися – напевно влада разом з ментами мають вже поставити крапку в цій історії!

 9. Тернопіль

  Мені здається, що українці нічим не кращі, за тих самих негрів. А, може, навіть гірші. І наші батьки відправляють дітей вчитись, а вони по барах шляються і гроші пропивають. А те, що наші дівчата з ними “тусуються”, то це проблема українських парубків. Заробіть багато грошей, купіть бентлі, і за вами дівчата табунами ходити будуть. І ще одне, я жодного разу не бачила бійки, ініціаторами якої були б негри. Це наше п’яне бидло завжди шукає проблеми на голову. Справа в тому, що неповноцінні українські хлопці заздрять неграм, бо в них не лише грошей більше, але і ще дещо більше…

 10. кицька

  Повністю підтримую автора та редактора газети! Не повірите, але коли прочитала цю статтю, то ахнула! Невже хоть якась газета у Тернополі нарешті відкрила очі громадян на проблему нашого суспільства та непоодинокі випадки з залученням темношкірих! Принизливо, що ми у своєму місті та у своїй державі не маємо права та можливості “прикрити” цю нечисть що вони несуть за собою. Прикро, що безтолкові “курви” ведуться на гроші чорних не обдумуючи наслідків (чорних діток зі слов”янською зовнішністю, яких пізніше покидають в дитячих будинках та на смітниках). Давно пора розпрощатися з корупцією “прикриваючих чорні дупи” та некоректністю іноземців в нашій державі! Пора відкривати очі!

 11. Справжній Українець

  Тут занадто багато противоріч! В деяких є правда,в інших немає! Я вважаю що в кожній сім”ї чи націі є свої вилупки! Але це не означае що можна вести себе настільки паскудно! Не треба кричати расизм, бо ви не розумієте поняття цього слова! Ліпше казати ксенофобія, але ксенофобія з”являється лише в тому випадку, якщо представники чужого організму навіюють своє. Тоді з”являється несприйняття! Ці унтерменьши не мають права на таке відвідування нашої країни! Хоча ми самі винні в тому своєю толерантністю і гостинністю! Ми настільки глибоко загрузли в болоті своїх проблем, що не помічаєм того, що коїться навколо! Озирніться й побачте що цієї сарани вже не так мало як Нас запевняють! І справа не в тому що родичам тих афроамерикочорнопопців неприємно,а в тому що є хтось вище, такий собі лялькарь, який тим всім заправляє! І не треба казати що я не правий, бо я дивлюсь на світ без рожевих окулярів! А на рахунок газети то в чому вона винна, – та ні в чому! Можу тільки голосно сказати молодці! Бо з нашими давно купленими ЗМІ рідко хто наважується написати правду! Браво редакції та журналістам! Слава Україні! А ще почитайте шановні толеранти Міхновського, може очі трохи відкриєте!

 12. Пересічний українець

  Справжній Українець: ” А ще почитайте шановні толеранти Міхновського” — А “Майн Кампф” не почитать? Все добре вміру, шановні!… Як кажуть поляки, цо задуже – то не здраво… Здоровому націоналізму – ТАК! А фашистська придурь – то не наше.

  Тернопіль:
  “те, що наші дівчата з ними “тусуються”, то це проблема українських парубків. Заробіть багато грошей, купіть бентлі, і за вами дівчата табунами ходити будуть” — Логіка повії.

  Тернопіль:
  “Справа в тому, що неповноцінні українські хлопці заздрять неграм, бо в них не лише грошей більше, але і ще дещо більше…” — От і дожилися!… Українки вже настільки не поважають українських хлопців (тобто усіх українських чоловіків, включаючи власних братів, батьків, дідів-прадідів), що вважають їх “неповноцінними”! За такі висловлювання на Україні ще, мабуть, років з сто назад с…ку, яка б дозволила собі подібні вислови – привязали б до воза, та підганяли б киями… Нормальну українську жінку цілком влаштує нормальний розмір. А щодо ненормальних жінок, як-то та, що пише під нікнеймом “Тернопіль” – то нехай звернеться за послугами до коня – бо в коней більший, ніж у негрів, або, навіть, до слона – напевно, він цілком задовільнить її фізиологічні потреби.

 13. Антон

  Нехай краще до сексопатолога звернеться і до психіатра заодно. Ці фахівці разом можливо допоможуть тій жіночці, яка ховається під ніком Тернопіль вирішити її сексуально-психологічні проблеми!

 14. Наталья

  Расистское дерьмо ваша статья!!!!!!!!!!!

  1. Пересічний українець

   Наталья: “Расистское дерьмо ваша статья!!!!!!!!!!!” — Реплика, не вызывающая ничего, кроме смеха!!!:)))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.