111

Пастер Турчинов проповідує в баптистській церкві. Так, це перший заступник голови партії “Батьківщина” Юлії Тимошенко. Що тут скажеш: це справа кожного. Дивіться відео і робіть висновки. Матимете бажання – напишіть у коментарі до замітки

10 comments

 1. Петро

  Кому відомо, прошу повідомити чи Василь Деревяний перейшов вже в секту бабтиста Турчинова і чи буде грекокатолицька церква підтримувати БЮТ на виборах як вона це робила ?

 2. Вадим

  По-пеше хочу наголосити, що я переконаний греко-католик, але маю знайомих, які ходять до бабтистської церкви. Вони розповідають, що єдиною різницею у наших віруваннях є служби. В нас літургія завжди одинакова тільки Євангеліє різні читають, а в них служба заключається виключно в трактуванні та розумінні Євангелія, біблії. До речі вони так само хрестяться як і ми, моляться ті самі молитви, хрестять своїх дітей, вінчаються. Тай загалом, Бог один для всіх

 3. Так таки так

  Звісно, політика політикою, але судячи з відео Турчинов є дійсно глибоко віруюча людина. І не має значення віроісповідання, основне – щиро вірити та поменше грішити!!!

  1. наталка михно

   Та що ви жартуєте? Прочитайте книгу Турчинова “Іллюзія страху”. І якщо коли небуть ви матимете нагоду подивитись у вічі цій людині та потиснути їй руку, ви неодмінно збагнете чого вартий цей ” чужий пастор”… Не розумію Тимошенко, вона ж все знала… Проте жінка у тюрмі, а псевдо пастор на волі! Най вас Бог боронить єднатися з цим хворим чоловіком психічно , проте дуже розумним насправді! Обережно!!!!

 4. ВВВ

  Обличчя – кращий паспорт людини. Харі Деревляного і комсомольського христопродавця Турчинова викликають відразу. Знаю Деревляного з 90-х по УРП – сволота кончена. Знайшов своє місце в тичні БЮТ.

 5. Віруючий

  Василь Деревяний і Миколенко давно вже вступили в секту.Згадайте коли ви останій раз іх бачили в церкві. Зато Турчинов пообіцяв влючити Василя в список восини.

 6. Васильевна

  Ничего страшного в видео не вижу – Бог один и нет разницы, как и в какой церкви ему молиться.
  Что Турчинов пастор – скорее хорошо, чем плохо, это лучше, чем бандит, зэк.

 7. Андрій

  Дуже радий що ця людина є християнином. Саме такі люди повинні бути у парламенті України. Але дуже розчарований що не можу комфортно слухати його виступ на іноземній мові. Знову відчуваю дискримінацію українців.

 8. Александр К.

  Я не вижу здесь первого заместителя БЮТ. На этом видео виден простой, верующий человек, желающий узнать причину отпадения великого царя Соломона от веры в Бога Израилева. Он искренен в исследованиях причин и делает верный вывод, что изначально сердце Соломона имело “двойное дно”, за верою скрывалась любовь к себе и желание своего. Не знаю, чего хотели добиться своим громким названием авторы ролика, но, на мой взгляд виден явный след, чьих-то политических и религиозных амбиций, а не здравого разума. Здесь важен вопрос: Кто и что хочет на этом видео увидеть? “Если око ваше чисто”, т.е. мировоззрение библейское, ваши выводы будут верными, а если ваше “око” исполнено абмициями и гордостью, таковы будут и ваши выводы. Если Турчинов искренен, то пусть Господь его благословит, если он лукав – перед Богом проходит его жизнь и Ему будет давать отчет. А каждому из нас нужно анализировать свое сердце и стремиться иметь перед Богом чистое любящее Его и людей сердце, осознающее смысл креста и Его воскресения. Мудрости вам…

 9. Владимир

  Огромная благодарность автору за эту статью.Хотел опорочить, а получилось наоборот.К тому же на мой взгляд неплохая проповедь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.