111

Керівники навчальних закладів вирішили не відставати від численних зрадників, які міняють шапку під кожну владу. Кожен старається придумати найоригінальніший спосіб «прогину», щоб влада помітила «героїчні» кроки.

Креативний підхід для прислуговування владі придумав директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Мишковичі Тернопільського району, депутат Великоберезовицької селищної ради Андрій Ігорович Чернець.

Без згоди батьків своїх вихованців, керівник навчального закладу зняв із почесного місця у вестибюлі школи портрет Тараса Шевченка. Та вільним місце поблизу християнського кутка було не довго. Замість портрета Кобзаря Андрій Чернець повісив портрет зека-рецидивіста Віктора Януковича.

Мабуть, на думку директора Мишковицької школи, дивлячись на обличчя Януковича, учні візьмуть до уваги особистий приклад життєвого шляху сьогоднішнього президента.

Ймовірно, саме такі заслуги оцінило керівництво району, коли восени минулого року пана Андрія від імені намісника Януковича в Тернопільському районі – голови райдержадміністрації Віктора Щепановського – було нагороджено грамотою.167 comments

 1. ТАРАС БІЛАН

  І чого такі зрадники України навчать майбутнє покоління???
  Ганьба

  1. Учениця..=*

   Я є однією з учениць…і мені дуже подобається наш директор..тому що він чудова людина і багато зробив для школи..він зробив те,що дехто за декілька років не можуть зробити….а те що він повішав “цього” то не є сильною трагедією..він ж нічого не вкрав..чи вбив….правда це не є дуже добре повішати замість Т.Г.Шевченка Яника…бо їх навіть порівнювати не можна…Янукович-бандит….
   Тому..не осуджуйте людину..не знаючи який він є…до того ж він учитель християнської етики!

   1. ***

    А що конкретно хорошого він зробив для школи?

    1. Учениця..=*

     Оо…та повно ремонтів…вікна в темпі ще…плазма….у вестибюлі,актовому залі круто все зроблено…крісла,столи..туалети..може я щось забула але тут мені здається що і тут багацько))+дисципліна,порядок!!!!!

     1. ***

      Туалети робили у всій області. Плазма – взагалі окреме питання. За ці гроші можна було і щось потрібніше купити. І особисто ти як учениця часто її бачиш на уроках?
      Актовий зал і вестибюль – це те, що всі бачать і ремонт там був необхідний.
      А що він зробив для школи, а не для того, щоб справити враження? Для тебе?

     2. ТАРАСОВИЧ

      А режим “драконівської” економії коштів призвів до того, що на очах у випускників школи від холоду трісли батареї опалення. А під час морозів температура у класних кімнатах була 4-8 градусів. Ви забули?

     3. Школяр...

      Тарасович,підтримую.дуже багато дітей хворіють,бо нам приходиться сидіти на уроках не роздіваючись із верхнього одягу….і хворію весь навчальний рік що прийду до школи то знову нова хвороба,і не має значення яка погода за вікном…

    2. Учениця..=*

     Всеодно..зараз в школу приємно зайти….і дисципліна і порядок…видно що толковий директор!!!!А те що ви тут написали що ганьба і таке інше,то просто напевне якийсь вчитель що не долюбляє директора хотів прославити його!!!!))

     1. ТАРАСОВИЧ

      Ти є, мабуть, хорошою ученицею, але все перекручуєш. Не йде мова, хороший директор, чи поганий. Він і справді багато працює, чи, радше, проводить видимість “бурхливої діяльності”. А хто не працює, той не помиляється. Як відомо, помилки слід ВИПРАВЛЯТИ! То ж під час одного з таких “проявів” він перестарався і помилково зняв портрет Шевченка, замінивши менш достойною особою.
      НЕ Я був замовником і виконавцем цієї “провокації”, але я на 100% погоджуюсь з цими людьми. Адже український народ має дивовижну здатність терпіти знущання над собою, але коли зачіпають його СВЯТИНІ, то терпіти НЕ МОЖНА!
      Ти ще достатньо молода, і, мабуть, не пам’ятаєш сумної слави Олеся Бузини, який намагався спаскудити образ Кобзаря. Когось ще не покоять “лаври” бузини? (з маленької літери)

 2. ВІТАЛІЙ

  ГАНЬБА !!! ТАКІ викладачі вбивають націоналізм,патріотизм,вірність і відданість своєму народу….Невже БУДЬ – ЯКИЙ президент вартий такої слави аби його обоготворяти у світлиці!?!?!?!?

  1. =)

   Тарасович,а що вам зробив директор таке, що ви його так не любите???

   1. ТАРАСОВИЧ

    Якби я все описав, що він мені зробив “хорошого”, то статті не хватило б…. з Кримінального кодексу. Я це серйозно! Але не про це йдеться.

 3. Василько

  Андрій Ігорович Чернець – співає у церковному хорі церкви в В.Березовиці. Дуже сподіваємось, що тексти церковних пісень …цей пан не замінить…. 🙂

 4. Остап

  Не раз бував у Мишковицькій школі. Хочу відзначити, що Андрій Чернець – керівник відповідальний і толковий. Крім того, він викладає в школі християнську етику і, до речі, робить це на високому рівні. Я теж не підтримую політику Президента, втім, вважаю, що нічого ганебного у вчинку директора нема. Навпаки, логічно: національні символи – прапор, герб і гімн – доповнив портрет Президента. Думаю, портрет Кобзаря знайшов своє почесне місце в школі. Але кожен трактує це по-своєму. Має право. Однак, судячи з коментарів, точніше, їхніх авторів, зрозуміло одразу, хто веде цю брудну політику. Ті, хто вже був при владі і не підтвердив ані словами, ні вчинками свого патріотизму.. Хоча, цим вони нікого не здивували. Прикро те, що ми так і не навчилися бути політкоректними, добрішими, мудрішими, врешті, гуманнішими… Напевно, це вже діагноз. І ніякі КОДи цьому не зарадять.

  1. ШОКОВАНИЙ

   Про яку “політкоректність” йдеться, пане Остапе? Зняти портрет Кобзаря – це не ганебно? Яка політична сила дозволяла собі подібне зухвальство? Чи може Янукович вже став “батьком нації” щоб зайняти місце Шевченка? А яка “логіка” в тому, що серед символів державності президент (як символ) займає найвище (по висоті) місце?

  2. Світлана

   і в Березовиці викладав християнську етику…+ дякує в В.Березовиці. Гарно співає – нічого не скажеш. В школі “викладав” християнську етику – (невідомо, правда, чи…. відбувались ці уроки.) Тільки вот ГРИЗСЯ з заучкою школи, догризав її, доводив її до сліз…. – ФАКТ. Мучив її, допоки не перевели його в с.Петрики, але і там не затримався….

   1. ТАРАСОВИЧ

    Ого! Які цікаві факти розповідаєте Ви нам, пані Світлано! Конфліктувати -це його улюблене заняття! А нахамити – як раз плюнути 🙂

  3. ***

   Чим він “керівник відповідальний і толковий”?
   Хіба невихованість, неврівноваженість, хамовитість – якості відповідального і толкового керівника?
   І до чого тут християнська етика? Для чого школу змішувати з релігією?
   “Релігія – це як пеніс. Добре, що він в вас є. Приємно, якщо ви ним пишаєтесь. Але не діставайте і не розмахуйте ним на публіці. І, будь ласка, не намагайтесь підсунути його моїм дітям”

 5. Незалежна

  Мы славно гуляли в республике вашей,
  Мы доллары черпали полною чашей.
  Пока вы тут пили, мы вас разорили,
  Заводы продали, богатыми стали.

  И вам всем «здоровья», «живите богато»,
  А мы отправляем ресурсы на запад.
  И чтобы ни крошки у вас не осталось,
  И чтобы здоровых детей не рождалось.

  За ваши ресурсы дадим мы вам шприцев,
  И спирта цистерны, до смерти упиться.
  Наркотики в вены вливайте «богато»,
  Валяйтесь, как свиньи, вблизи вашей хаты.

  Для нас вы все быдло: дерьмо, папуасы,
  Зачем папуасам земные запасы?
  Вы слышите, свиньи, мы стали богаты,
  Мы скоро отнимем у вас ваши хаты.

  Дадим казино, сигареты, секс–фильмы.
  Курите и пейте, рожайте дебильных.
  Больные, уроды для нас не опасны –
  Мы их уничтожим поддельным лекарством.

  Вы все постепенно умрете бомжами,
  И долю такую вы выбрали сами.
  И ваша земля, нам нужна без народа.
  Мы вас похороним в любую погоду.

  Так будьте «здоровы», «живите богато»,
  Насколько позволит вам ваша зарплата.

  Ми живемо в «незалежній» країні, бо від нас вже нічого не залежить…. ВИ ЗГІДНІ З ЦИМ?

 6. ШОКОВАНИЙ

  Ганьба! Я був ШОКОВАНИЙ вчора, побачивши на місці, де вже два десятки років висів ВИШИВАНИЙ портрет Кобзаря, фото презідєнта. Яку “виховну” мету переслідував цим керівник закладу, важко сказати! Дивно, що для того, щоб вислужитись наші горе-керманичі придумують просто “неймовірні” речі. Невже не було більше місця, щоб виконати “партнаказ”? Чи може гвіздочки зайві в дефіциті?
  З наївною вірою в “доброго царя”, переконаний, що навіть сам Янукович не придумав би вчепити себе на місці Шевченка. Хочу сказати, що в цій школі у вестибюлі НІКОЛИ на центральному місці не висіли портрети ні Кравчука, ні Кучми, ні навіть шанованого у Галичині Ющенка.
  Схаменіться, будьте люди, бо лихо вам буде!

 7. елена

  як можна на місце Шевченка повісити портрет “цього”? я розумію, президент і т.д. але що він зробив для України?? половини з того що Шевченко!!! шевченко боровся за вільну Україну, мову нашу рідну, а він що?? сам висловлюється російською!!! це не допустимо!!!

 8. УКРАЇНЕЦЬ

  Я теж навчаюсь у тій школі ,я дійсно шокований тим що він зробив,а ще сам казав до нас,що ми є безкультурні!

  1. Анонім

   Це просто ганьба на місті шШевчинка повісити того паразита Януковича він ніхто він просто москаль який хоче що наш українсьткий народ був пригнічений…. а Чернець А.І підлабузник ……….!!!!!!!

 9. Бютівець (бувший)

  Доречі той директор Школи Дякує в Кипячці 🙂 Гавнюх він!!!

  1. Остап

   Тільки “бувші” можуть так висловлюватися: стисло, лаконічно, неграмотно, русифіковано і некультурно. В цьому випадку “ганьба” — дуже доречно!!!

  2. Світлана

   Він дякує і в В.Березовиці. Гарно співає – нічого не скажеш. В школі “викладав” християнську етику – (невідомо, правда, чи…. відбувались ці уроки.) Тільки вот ГРИЗСЯ з заучкою школи, догризав її, доводив її до сліз…. – ФАКТ. Мучив її, допоки не перевели його в с.Петрики, але і там не затримався….

 10. Учень

  Нехай повішає у своєму кабінеті і милується ним))а нам хай верне Шевченка!!!!Сподіваюсь багато учнів нашої школи підтримують мене….

  1. Політкоректор

   В нього в кабінеті вже давно висить. То йому ще мало!

 11. неАнонім

  Прогнутись то треба перед владою… Я ще зрозумів-би якби там пусте місце було – тоді хоть яника, хоть ющенка, хоть кого-небудь… Але зняти Тараса Григоровича раді недоПрезидента!!! ГАНЬБА І ПОЗОР!!!! Мені стидно за моє село…

  1. Політкоректор

   Ганьба, що такі заслані ЯНИЧАРИ у цьому селі!

 12. січка

  а хто додумається купити портрет Кобзаря, зібрати журналістів і приїхати в школу, звернутися до того дядька з вимогою замінити портрет? хто замість верещати “ганьба” зробить реально корисну справу? га?

   1. 1

    якби там весів заповіт то я згідний що має висіти Шевченко !!!!! а то шо ти тарасович пишеш просто тобі наш директор десь насолив і більше нічого !!!

   2. ТАРАСОВИЧ

    Не вистачає там ще текст “Мурки” вчепити 🙂 А те, що мені директор добряче допік, то моя особиста справа, описувати не буду.
    P.S. Щось не пригадую, коли ми з тобою вівці пасли 🙂

 13. Остап

  Та ніхто. У нас тільки звикли кричати “ганьба”. Якщо ж доводиться братися до справи, то вмивають руки, ховаються у власні “криївки”. Думаю, пан директор вже всоте пожалкував про зроблене. Лихий попутав )) Цей випадок мені дещо нагадав часи компартії, коли знімали ікони, нищили церкви, а натомість прославляли Сталіна. Може, трохи гіперболізую. Але в цьому житті ми маємо бути послідовними і поміркованими. І справа не в прізвищі президента. Кожен повинен знати своє місце: у світі, в країні, на стіні і, врешті, у серці. Президенти змінюються, а Шевченко — він вічний, як саме життя. Пам’ятаймо про це!!!!

  1. Кульбаба

   Якби жалів, то б зняв Яника після такого позору…а він цього не робить…значить йому начхати на думку учнів і вчителів.

 14. Учитель

  Чому ті пани, які робили фотографії у вестибюлі школи, не поспілкувались з трудовим колективом, учнівським колективом? Як щурі “потікали” зі школи. Якщо ви бачили помилковість у діях директора, чому не підказали, не порадили? Хіба по-християнськи обливати брудом , поза очі, у Великий піст? Це – недопустимо судити про людину за оформленням вестибюлю у державній установі!!!

 15. Катерина

  Роки репресій, слава Богу, відійшли у минуле. Сьогодні – Україна незалежна! Насамперед, дорогі дописувачі, не забуваймо про культуру нашої мови.
  Перед тим, як когось у чомусь звинувачувати, перевірте інформацію, з’ясуйте всі обставини. У Мишковицькій школі працюють люди, які знають свою справу, поважають літературну та історичну спадщину нашого народу. Я впевнена, що мало хто із дописувачів читав твори Шевченка та пропагував їх, сумніваюся, що у їхніх домівках є “Кобзар”.
  Пропагування творчості Шевченка у школі стало вже традицією. Від 1 до 11 класу у березневі дні вшановують геній українського поета. Його портрети може побачити кожен бажаючий у класних кімнатах, у світлиці, у кабінетах, приймальні, кабінеті директора, а головне – Шевченко має бути у серці кожного українця!!!
  Звинуватити можна будь-кого і у будь-чому! Але звинуватити у непатріотизмі, у підлабузництві – для цього треба мати конкретні факти та аргументи.
  У Мишковицькій школі – не шанують Шевченка?! Ні, навпаки!
  Зі школи забрали портрети Кобзаря?! Ні, брехня!
  У школі не вивчають і не пропагують літературний спадок Тараса ?! Ні! Навпаки, глибоко шанують і вивчають!
  Тарас Шевченко – на чільному місці, у світлиці,серед вишиванок,святих образів, творчих робіт школярів. Мало того, у школі діє Куточок молитви “Христового Воскресіння”, іде співпраця з духовенством, кожен має право відкрито говорити про сторінки нашої історії, про питання національного характеру, про таких постатей, як Роман Шухевич, Степан Бандера. І повірте, дорогі дописувачі, ніхто не забороняє цього робити, а , навпаки, вітають будь-яку ідею, яка сприяє формуванню патріота, націоналіста, словом, українця!
  А що робите Ви, шановні, для того, щоб Україна була?! Нарікаєте, шукаєте чужі помилки і чините самосуд? Так, у вестибюлі, дійсно, висить державна символіка, портрет президента. І не шукайте крайніх, “бачили очі, що купували”! Хочемо,не хочемо – маємо президента!
  Прикро, що знайшлися люди, які підхопили бруд. Я обурена тим, що ніхто не обговорює важливості та змісту тої роботи, яка велася, ведеться, і маю надію, буде проводитись у школі. А “люди”, які звикли “ритись” у створеному ними ж багні, і надалі будуть це робити, бо це їхнє «хоббі».
  Були страшні часи у нашій історії… Як бачимо, настали ще страшніші!
  У мене складається враження , що представники влади так “захопилися своєю боротьбою” за Україну, що почали травлю людей, які дійсно щось роблять для того, щоб Україна була!
  І наостанок, якби Тарас Шевченко прочитав оці “коментарі”, то сказав би:
  Блаженний муж на лукаву
  Не вступає раду,
  І не стане на путь злого…

 16. Анонім(мка)

  Шановна людино, яка опублікувала цей матеріал в інтернеті! Як низько ти отустилася, невже бракувало сміливості сказати це Андрію Ігоровичу в очі!? Що ти хочеш цим довести?!
  Андрій Ігорович – людина, яка багато хорошого зробила для нашої школи. Такого хорошого і доброго директора ще треба пошувати. А поливати брудом кожен може! Найчастіше це роблять ті, хто заздрить! Це означає, що наш директор набагато кращий від тебе!!!!!!!!!
  А прославляти себе …. ось такими статтями неварто…. так роблять тільки боягузи !!!!!! Чомусь ні про яку іншу школу не написав…. невже в інших школах нема портрета “президента” ?!
  Боягуз ти!!! І ті хто тобі допомагали з цією статею!!!!!

  1. ***

   Що конкретно хорошого він зробив для школи? Саме для школи, а не для того, щоб вислужитися перед керівництвом району?

   1. Анонім(мка)

    Андрій Ігорович навів порядок в школі якого не було!!! І перед тим як “обсирати” людину …. подивіться всі на себе!!! які ви всі справедливі.. і які всі патріоти… .. просто слів бракує… а якби на Україну німці знову напали…кожна душа би забула про свій патріотизм….. люди добрі, невже ви не розумієте того, що все це робиться заради того…. щоб принизити людину… придираються до найменшої дрібнички….
    100% якби на місті Шевченка був портрет Маланюка, чи Гончара, чи Драча, чи Довженка, Вишні, Курбаса…. кого небуть з українських поетів…. ніхто би й слова не сказав…. всі би сиділи як мухи!!!
    Якесь хворе на голову сфотографувало, а друге хворе опублікувало тут….
    а причина того всього..-.. просто хтось зазіхає на директора місце….. тому й портить йому репутацію….

    1. ТАРАСОВИЧ

     Гіршого способу зіпсувати САМОМУ собі репутацію й не придумаєш! Але завжди є можливість виправити помилку. Це дуже легко, хай поверне Шевченка на місце! Знаю, що він не звик визнавати свої помилки, адже для цього треба переступити через власну гординю. Нагадаю: гординя – це гріх!
     Хтось зазіхає на його місце? Думаю, що і сам він не має наміру довго затримуватись тут. Про що свідчить “прогинання” перед “вищестоящими”. Він і сам на кого завгодно “зазіхнути” може 🙂
     А про “порядок”, то це Ви вже загнули!

     1. Анонім(мка)

      Ні, не загнув(ла). Бо порядку не було!!!

 17. Пані

  Знаєте,не хочу,щоб хтось подумав,що я за те,що зняли Шевченка…але тут так все роздули до неможу….По-перше, я думаю директор це робив не з власної волі,тобто був наказ з “вище”,
  по-друге,хто вчиться там чи хоть інкрои заходить мав би знати,що по праву сторону від цього всього капличка, по ліву – учні…по середині – державні символ і ЛОГІЧНО було повісити президента країни разом із символами….
  правда про зняття Шевченка я згідна, але колона де це все висить мала, на фотографіях навіть видно що вікна по бокам….я думаю просто можна було б всі плакати перебити і переставити так,щоб я президент був на місці і Шевченка не чіпати….

  1. ТАРАСОВИЧ

   А його там серед символів потрібно? Як відомо, символами державності (будь-якої) є герб, прапор і гімн. ВСЕ! Всі інші атрибути державності є другорядними.
   Якщо директору нав’язують волю “зверху”, то він є маріонеткою. Як за совєтів говорили: “У мене є своя думку, але я з нею не згідний”. Маріонетка є своєрідним зомбі. Сьогодні він нищить символи власного народу, а завтра буде виконавцем більш злочинних наказів.

  2. ТАРАСОВИЧ

   Для довідки:
   Конституція України. Стаття 20.
   Державними символами України є Державний Прапор України (раз), Державний Герб України (два) і Державний Гімн України (три).

   Про президента НІЧОГО не сказано!

 18. *******

  тут ніпричому його заслуги……і ніхто його брудом необливає….просто якщо хотів вішати януковича то нехай його повішає в себе перед носом!!!!!а нам нехай поверне шевченка……він вже тридцять років стояв у вестибюлі…..а раз на то пішло то добре шо януковичу місце знайшлося а шевченка зняли і нігде не повішали……то нормальна на вашу думку!!!!

 19. Анонім(мка)

  Повністю, ” Пані”, з Вами згідна))) Мудро сказано))

 20. Зверь

  коротко про головне …….
  дуже низько опустилась та людина яка виклала це в інтернет …….
  що можу сказати я ….. зрадником Андрія Ігоровича не вважаю……..тому що Шевченка у нашій школі шанують усі , як і сам директор ……..
  також щодо учнів з нашої школи …….,які написали :
  “Я теж навчаюсь у тій школі ,я дійсно шокований тим що він зробив,а ще сам казав до нас,що ми є безкультурні!.”…… і ще
  “Нехай повішає у своєму кабінеті і милується ним))а нам хай верне Шевченка!!!!Сподіваюсь багато учнів нашої школи підтримують мене….”…_ цим я шокований ……., тому що директор зробив багато для школи і насам перед для учнів ……і після того написати таке ……. !!!
  але нічого не вдієш такий наш укр. народ….((( нічого незнаючи ……зразу зрадник , підлабузник і т.к …….
  сумно

  1. ТАРАСОВИЧ

   Ромчику, чіткіше і зрозуміліше слід думки свої викладати! Виходить: Андрій Ігорович – не зрадник тому, що в нашій школі шанують Шевченка. А сам директор навіть “шанує” його портрет, приховуючи від стороннього ока 🙂

  2. Учень

   Зробив??!Але витрісаючи кишені батьків,не питаючи мають вони можливість чи ні?!!!

 21. Люда

  Хіба так можна?На мою думку- це логічно було повісити Януковича над державним символом України.Звичайно пан Андрій Ігорович поступив тим погано,що він його взагалі зняв,можна було просто перевісити!
  Цю картину можна побачити в любій школі,на мою думку це не тільки в Мишковицькій школі таке.
  Хтось мав зуб або на директора,або на школу.Щоб її опозорити.
  Це не ганьба і не позор-це просто дурість людям в голову лізе,немають що робити і фоткають все підряд.!
  На місці директора Мишкович міг би любий директор опинитися…
  Люди думайте перед тим як щось робити,подумайте за наслідки.!!!
  Уявіть яка буде репутація цій школі..))!!!!!

  1. Ляля

   При чім тут “репутація школі”?!
   А Чернець …подумав про “репутацію” школи як директор?

  2. ТАРАСОВИЧ

   Так не можна, пані Людмило! Хіба варто розмінюватись на місцеве інтернет-видання? Така подія вартує головних шпальт центральних ЗМІ. І тоді будь-який директор, що не попав у топ-новини позаздрив би шаленій репутації школи 🙂 Як казав колись Поплавський, говоріть що хочте, тільки прізвища не переплутайте 🙂

 22. Справидливість!!!

  Люди ви,що подуріли,як його можна виправдовувати,і захищати,які ви Українці після того,це не допустимо таке робити,ай не сміши…Кобзаря ніхто не має,не суди по собі ,в мене вдома аж два є,хочеш подарую?? думаю в коєжної людини яка дійсно є патріотом своєї нації є Кобзар!!!
  А ця людина,яка опублікувала цю ганьбу,правильно зробила,я поважаю її,побільше б таких було!!!!

 23. Пані

  Шановна пані Справедливість, оскільки ви такі категоричні і вважаєте,що це все правильно,тоді поясніть…чого в нашій державі такий бардак?? чого вся країна не переносить президента,але всі тихо мовчать в куточку…
  Говорити я і сама можу,а от до діла….маєте сміливість,вважаєте,що ви праві? приходьте в школу і скажіть це в очі,а як сміливості нехватає, то й не треба так різко коментувати…і роздувати з мухи слона

  1. ТАРАСОВИЧ

   Ой! Шановна пані Пані (даруйте за повторення), телефончик не підкинете? А то Ви так недвозначно представились 🙂 Покажіть Вашу сміливість, візьміть приклад з мене і представтесь, будь-ласка, ясніше! Батьківщина має знати своїх героїв 🙂

 24. Зверь

  в мене теж є КОБЗАР ………..і дід воював і прадід………в УПА ……..
  і я горжусь тим ……, що в мене у родині були такі люди …..
  і я незахищаю Януковича …….ти кадр ” справедливість ” ……..думай шо пишеш …
  я теж за справедливість ……….сказали повішати , повішав !!!!!!!
  а тут розсосулюють ……зрадник ……і т.п
  звичайно рівняти Кобзаря і Януковича це неприпустимо ……але будьмо людьми …..
  у нас у школі є дуже багато заходів про Т.Г. Шевченка ….., про голодомор , і Т.П
  і ми учні є патріоти нашої країни ….. і не дамо в обіду рідну школу і тим більше Шевченка ……..повторюю я незахищаю януковича …..просто нехнаючи що у нас у школі є багато інформації про Шевченка і не тільки ……тут писати таке ……..я не розумію цього

  1. ТАРАСОВИЧ

   Ромчику, твій прадід завжди був у фарватері моди: воював у підпіллі УПА, пізніше був першим КОМСОМОЛЬЦЕМ села. Саме про цей “подвиг” нагадує пам’ятна стела комсомольцям села, що у нашому шкільному парку.

 25. Зверь

  вибачаюся ……воювали прадід і прапрадід
  і не ” нехнаючи ” а незнаючи ,,,,,,((((

  1. ТАРАСОВИЧ

   І “не” з дієсловами шевченковою мовою пишеться окремо.

 26. Обурена

  Я дуже сильно обурена тим що сталося і якби шановний Чернець А.І не хотів щоб висів портрет президента то він би його не повісив….І нема чого його захищати.

  1. Добро

   Повністю з тобою згідний,я в шоці з нього!!!!

 27. Леонардо

  А ще цей директор – депутат в Березовиці, хоча дуже рідко появляється на сесіях!

 28. Справидливість!!!

  Чого в нашій державі такий бардак????та тому,що ми всі такі дурні,по перше ми самі допустили зека до влади,а як ну звичайно знайдуться такі запроданці,яким байдуже все,їм тільки було головне,що він давав гроші хто голосував за нього,не великі,але хоть якісь,ну і як і всі остальні годував людей словами,що він зробить краще,як можна вірити якомусь москалю,тож логічно,що це до добра не доведе,в мене таке враженя зараз виникає,що він просто хоче знищити Український народ,а що зараз так і є,різні вбивства,насильства і/т…синочки тих депутатів роблять,що хочуть,і їм нічого не буде…….а тепер плачете,що в нас за президент,та якого вибрали,такого і маєте…………а чого тут мовчати,треба боротись за Україну,що щось одна людина змінить????треба,щоб весь народ повстав,і тоді думаю,буде справедливість,і буде Україна!!!!!а нащод моїх комт…я не роблю з мухи слона,просто так не правильно робити,як зробив він,і не тобі вирішувати,що мені писати,а що ні,в мене є своя думка нащод цього!!!!!!

 29. ТАРАСОВИЧ

  Процес “відбілення” пішов на повну. Знайшов у власному архіві фото Кобзаря, де зараз Янукович: http://radikal.ua/data/upload/fb1a9/04012/06a9d2398c.jpg
  Прошу всіх бажаючих проглянути і зробити висновок про “етику й естетику” питання. А нічого не потрібно вигадувати, просто ПОВЕРНІТЬ Шевченка на звичне для кожного українця місце! Якщо ж немає куди повішати більше портрет Януковича, то можна у коридорі для початкових класів. У якості БАБАЯ – в самий раз! А то розперезалися ті “першачки”, інколи й пройти неможливо, з ніг збивають. А для старшокласників, надіюсь, є й інші приклади для наслідування.

 30. Пані

  без коментарів…для мене ця тема вичерпала себе

 31. Зелена

  Знаєте народ) я навчаюсь в цій школі)
  це місце де зараз висить той, належить тільки Шевченку, бо одного разу той Янукович був впав) і пан директор на нас накричав, шо то ніби ми навмисне кинули)
  я вважаю це абсурдом зняти Кобзаря і повісити того дурака)
  потрібно самому зняти презедента і повісити вельми шановного Тараса Григоровича)

 32. Остап

  Читаю коментарі, коментую і дивуюся недалекоглядності Володимира Бойка і його однопартійців, їхній безграмотності і ницості. Невже ж це найбільша в нашій країні біда?! Ооо, хотілося б, аби так воно було. Це притаманна риса українців: засуджувати ближнього, обговорювати, зраджувати, насміхатися. І що головне — робимо це ми позаочі. У нас не вистачає сміливості сказати прямо людині про її помилку. Недалекі ті часи, коли пан Бойко і його партія була при владі в області. Що зроблено за то

 33. Остап

  за той час? Чим можуть похвалитися? Завдяки бренду Юлі прийшли до влади, прийшли легко і так легко і тупо владу втратили. Знаєте чому? Бо нема гідного керманича!!! Прикривалися Юлею і далі це робитимуть. Цікаво, чи пожертвував би хтось із бютівців собою заради волі Тимошенко?! Впевнений, що ні!!! Такі ж бо ми є — ховаємося у хату, що скраю…
  “Колись Довженко писав “Україна у вогні”. Пора вже писати “Україна у багні”. Ліна Костенко “Записки українського самашедшого”
  Думаю, ні, я впевнений, що все так не буде!!!

 34. Микола Брикайло. Випускник школи 1985 р. Моєму обуренню немає меж. Чого ж можна очікувати від такого "директора" завтра, коли, борони Боже, може

  Микола Брикайло.
  Випускник школи 1985 р.
  Моєму обуренню немає меж. Чого ж можна очікувати від такого “директора” завтра, коли, борони Боже, може повернутися тоталітаризм в Україну? Ще одна підірвана церква? Як колись в Мишковичах вчинили йому подібні! Цей “проффесор”, дарма, що співає в церковному хорі і викладає християнську етику в школі, мабудь лише задля людського ока і власної кар’єри, а в душі – хто? Від таких людей можна очікувати будь-коли Юдиного поцілунку і нагадують вони вовків в овечій шкірі. Що може така людина навчити дітей в школі? Хіба що- яничарства!

  1. ТАРАСОВИЧ

   Погоджуюсь, пане Миколо! Такі люди за військової окупації ПЕРШИМИ ставали жандармами проти власного народу! Адже вони є зразковими виконавцями “наказів зверху”!

 35. Остап

  Гадаю, що тут справа не тільки у мишковицькому директорові, а швидше за все – у нашій безпринципності і продажності. Ви лише уявіть собі, як швидко усі “поголубіли” – від шановної завідувачки Тернопільського райво чи якогось, скажімо, Юрка Шайнюка, котрий ще недавно був завзятим “бютівцем”, а зараз не менш завзятий “регіонал”, до більшої половини директорів шкіл! Їх же ніхто силоміць, як баранів на заклання, не тягнув у “Регіони”. Просто отой згаданий нарід належить до класу амебоподібних, що заради хвилинної (у багатьох випадках – надуманої) вигоди продасть і маму рідну, а буде потрібно – і заговорить на “общепонятном”, навіть з рязанською вимовою. Треба просто зрозуміти, що у більшості випадків – це слизняки без совісті, без принципів й елементарної порядності. Одні з-поміж них, ставши ланкою у своєрідній піраміді (у нашому, “освітянському”, варіанті a la Тернопільський район очолюваній заврайво Краковецькою), відчувають свою, так би мовити, “вищість”, інші – просто бояться втратити посаду, а треті, як наш п. Андрій, – банальні, пробачте, сраколизи. Тут нічим зарадити не можна, бо це в них на генетичному рівні.

  1. ТАРАСОВИЧ

   Стрілки переводити – негарно, пане Остапе! Сам вчинив – сам нехай відповідає! А пані Краковецька посади досягла своїм авторитетом. А приналежність до партії є своєрідним придатком до теперішньої кон’юнктури. Що, вона наказувала зняти Шевченка? Думаю, що ні!

 36. @

  ВІТАЛІЙ16.03.2012 О 20:40
  ГАНЬБА !!! ТАКІ викладачі вбивають націоналізм,патріотизм,вірність і відданість своєму народу….Невже БУДЬ – ЯКИЙ президент вартий такої слави аби його обоготворяти у світлиці!?!?!?!?
  ___________________________________________________________
  українські призиденти може і незаслуговують а деякі заслуговують !!!!!!

 37. Патріотка

  Кожен керівник робить те, що вважає за потрібне. Пан Андрій дуже шанована людина, як дяк, директор і депутат. свій почесний обов’язок українця несе, як ніхто інший і тут ні до чого політика. Біля символіки має бути діючий президент,адже ви українці його обрали і не судіть, бо тільки Бог суддя…Що обрали,чого заслужили те і маємо….

  1. Непатріот

   Шановна пані! З такими патріотками ми можемо збудувати не державу, а таку собі непогану казарму. Дивуюся, як може людина при здоровому глузді ляпнути (хіба що з дурної голови!), що кожен керівник робить те, що вважає за потрібне. У даному випадку керівник робить те, чого від нього хочуть брати і сестри по партії. І крапка, як би висловився колишній президент. Відносно теперішнього ж президента, то ніхто проти нього нічого не має. Тут справа лише в одному – де межі галичанського блюдолизтва? Мені особисто здається, що мишковицький директор ті межі давно розсунув у безкінечність. Зрештою, як би там не було, якими словами ми б не захищали пана Андрія чи не засуджували, впевнений в одному: від цього вчинку навіть не тхне, а смердить. Смердить чимось негарним.
   Мені цікаво ще одне: чи висловить якимось чином свою позицію із цього пані Краковецька – керівник отаких “сівачів розумного, доброго і вічного”. А якщо висловить, то яку саме. Було би цікаво також послухати думку пана Щепановського – голови Тернопільської районної ради. Чи, можливо, все закінчиться як завжди – великим пшиком?!

 38. Таня

  а я не розумію,чому ганьба!?Яка різниця ,де цей портрет повішаний?*І Чому ніхто не скаже,хто виклав це все в інтернет))?Навіщо тут все?Кому це потрібно?!!Шевченка потрібно мати в серці)*!!А не викладати так би мовити свої “претензії” тут!!!підійдіть до самого А.Ігоровича…і спитайтесь його!!)А ви всі,добийтесь такого успіху,як він,а тоді вже щось стверджуйте!)Я,як учениця цієї школи,висловила свою думку,щодо цього!)

  1. Добро

   Таня,за такі гроші я би сам добився такого успіху

 39. Добро

  Тарасович,ви говорите реальні речі,а директор …………………нема слів!!!

 40. ТАРАСОВИЧ

  Шановні коментатори! Давайте не відходити від ГОЛОВНОЇ теми! Через 2 роки святкуватимемо славний ювілей – 200-річчя від народження Кобзаря. До цієї події потрібно відновити “статус-кво” і встановити портрет Шевченко на тому ж місце, де був: http://radikal.ua/data/upload/fb1a9/04012/06a9d2398c.jpg А Януковича – в сторону! Якщо його, взагалі, там потрібно.

  1. Анонім(мка)

   ТАРАСОВИЧ, перед тим як цю ссилку “викладати ” … подивіться знизу у лівому кутку фотографії… ви залишили свій автограф… за 2006 рік.
   ” Л. Тригубишин 2006р”
   Ви самі казали, що ця фотографія з вашого особистого архіву…..

   1. ТАРАСОВИЧ

    Я НІКОЛИ не ховаю голову в пісок!

    1. Анонім(мка)

     Якщо Ви такий “герой” і “патріот”, то чому не скажете все це Андрію Ігоровиче в очі??? невже боїтесь??

     1. ТАРАСОВИЧ

      Ха-ха, я йому відразу це сказав після відомої наради!

    2. Марія

     Тарасович! що ви так розпинаєтесь – це ж Ваш президент, чи може забули , як не так давно Ви і Ваша сім”я самі агітували за Януковича! Що хотіли те і маєте! Бачили очі кого вибирали- тепер дивіться хай вам повилазять!

    3. ТАРАСОВИЧ

     Ха-ха! Насмішили, пані Маріє! Вас невірно інформували. Відшукайте хоч ОДНОГО, кого я агітував. Таких просто НЕ ІСНУЄ! Соромно дивитись на вчорашніх “помаранчевих”, які сьогодні “поголубіли” )

   2. ТАРАСОВИЧ

    Шановна Анонім(мка), а давайте “мах-на-мах”, послідуйте мому прикладу і проявіть свій “героїм”, представтесь і Ви, будь-ласка, Вам же нічого скривати. Чи може слабО?

    1. Анонім(мка)

     Знаєте, навідміну від Вас, Я поважаю нашого директора!! І не хочу так позоритись як Ви….

     1. ТАРАСОВИЧ

      Не бійтеся нічого, у Вас є можливість заробити додаткові “бали” перед шефом 🙂 А… правильно! Осуд громадськості гірший!

 41. 3-учениці

  ,ми одні з учениць цієї школи ,,,,,,,,,,,,.ми обурені поведінкою деректора,,,,,,,,,.одній із нас він сказав,щоб у неї ніхто не був на повідку, якщо це був наказ то чому він пішов на цей повідок?????Чому якщо це
  був дійсно наказ ,то чому тільки був дійсний у наші школі????????????Він ганебно ставиться до деяких учнів школи.Він не розуміє ,що ми діти,.і хочемо провести наші шкільні роки весело(((чому коли була деректоркою Звір Ірина Богданівна,то все було ок?????????ТО з нею не було ніяких проблем а він прийшов і качає свої права . кароче він ЛОХ.я впевнина ,що більшість учнів школи мріють про іншого деректора……….вище було питання ,,чому ми не скажимо це йому в очі???а тому ,що ніхто не шукає пріключеній на свою ЖОПУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. 1

   такі портрети є не тільки в нашій школі а в багатоьх школах району!!!!!!!!

   1. Учень

    1,але може не на місці де багато років висів Тарас Шевченко??!

  1. учень) і всьо

   ТАРАСОВИЧ
   Повністю погоджуюся)))

 42. Кульбаба

  Така ми нація. Все знаємо, все розуміємо, але терпимо і мовчимо. Можливо тому нас всі так гноблять?!
  На рахунок поданої ситуації скажу так: “на щастя” закінчила школу до приходу цього директора (І це були найкращі роки мого життя). Чесно кажучи, більше чула про Анрія Ігоровича поганого, ніж хорошого. І учні його недолюблюють ,і вчительський колектив. А з хорошого : плазма, вікна, парти…хоча тут спірне питання, він ж не за свої кошти все це робив, і не добився від влади таких “подарунків”, а все з допомогою батьківських коштів. Виходить – нічого хорошого. І кожен попередній деректор міг таке зробити, але ж Ірина Богданівна чудово розуміла фінансовий стан того часу. І чому це батьки мають всім школу забезпечувати? це що приватна школа? держава повинна…а державі наср..ти! Проблеми завжди були, є і будуть. Думаю директору краще не позоритися і повернути все як було. І всі тоді втихомиряться.

 43. Колишній учень

  Тарасович, перш ніж “умнічати в інтернеті”, завершили б роботу над нашими випускними фотоальбомами. А то бачу зайнятись нічим!
  Знаємо таких “Патріотів”

  1. ТАРАСОВИЧ

   Ти щось переплутав! ВСІ альбоми (їх небагато), які я робив, ЗРОБЛЕНІ! Якщо Тобі не передали, звернись до активістів свого класу, чи до класного керівника. Зрештою, це не є темою розмови!

  2. Кульбаба

   а в тебе патріотизм, бачу, далеко не на першому місці…

 44. Микола Брикайло

  Шановні Учні Мишковицької ЗОШ. Тільки ви, гуртом, зможете повернути добру славу рідній школі. Тільки ви, гуртом, будучи єдиною патріотичною силою, зможете заставити “горе керівників” вашої школи ПОВЕРНУТИ ШЕВЧЕНКА. Для цього, в п’ятницю (якщо не почують- і в понеділок), разом, організовано, перед початком уроків. збираєтеся на майдані перед школою з вимогою: “ПОВЕРНЕТЕ ШЕВЧЕНКА – ПІДЕМО НА УРОКИ” і засвідчуєте цим, перед усією Україною, свій патріотизм і національну свідомість. Не йдіть ні на які вмовляння і жалості, до поки ваша вимога не буде виконана. Протягом завтрашнього дня, в четвер, зорганізуйтеся, повідомте про цю подію журналістів газет, телебачення, радіо, інтернет видань. Роздрукуйте цю вимогу, кожен собі, на аркуші паперу великими буквами . Цей транспорант буде промовляти за вас… і …цією зброєю ви їх подолаєте, бо В ЄДНОСТІ СИЛА НАРОДУ ! Думаю, що знайдуться дорослі-патріоти, які вам допоможуть. Ця подія матиме ефект атомної бомби, яка допоможе проснутися українському суспільству, а пізніше ввійде в історію творення вільної України. Не бійтеся отримати двійки за уроки і поведінку. За Пророка-Кобзаря ваші діди і прадіди були катовані, замордовані в сибірах, зазнали всяких знущань, поневірянь їхні жінки і діти, вони віддавали своє життя за Україну, бо всім серцем любили її і виборювали для неї волю, яку хочуть в нас забрати. Не дамо цього зробити! І ви маєте шанс показати всім дорослим, приклад, як боротися з цією системою зла, як разом, справитися з тими, хто хоче в нас забрати пам’ять, історію, культуру, віру, мову і волю. Якщо ви зможете це зробити, то станете виликими синами і дочками України!
  Хай Господь Вас Благословить!
  Слава Україні!

  1. ТАРАСОВИЧ

   Не думаю, що це найкращий шлях. Не варто використовувати дітей у політичних ігрищах. Нехай “дорослі дяді й тьоті” самі приходять на “розбір польотів”. А директор замість організації круглодобової охорони (як на “режимному” об’єкті) вже ДАВНО міг би залагодити інцидент, відновивши “статус-кво”.

  2. Житель с. Велика Лука

   Пане Миколо, наші діди гинули у Сибірах за Україну, а де твій, і за що???

  3. мушка

   шановний М. Брикайло, яке відношення ви маєте до нашої школи??? і чому ви агітуєте учнів проти директора???!!!

 45. неАнонім

  О! Тут вже переходять на особистості?!?!

  Я так бачу що тема “Шевченко – Янукович” вже перейшла в обговорення директора школи.

  Ще пару таких “вибриків” і його (і так невисокий) рейтинг впаде до нуля!!!

 46. Односельчанка

  Свою Україну любіть.
  Любіть її… во врем’я люте,
  В остатню, тяжкую мінуту
  За неї Господа моліть! (Шевченко)
  У великий піст займаєтесь не тим що треба!
  Андрій Ігорович повішайте портрет Шевченка на місце тай спокій!.

 47. Я

  коротше треба навідатись до рідної школи і зняти того “призидента”, бо то діла не буде, якщо він сам впав…це вже щось означає!!! а учнів обзивати дибілами і кричати через те що персона віктор федорович впав дурість!! всьо!! йду до школи!!! повішайте його в туалеті, точніше у відповідному йому місці!!

 48. Я

  цікаво що такого він зробив для школи?? це все учні здавали кошти батьків!!!! це все за їхні гроші, а він просто хотів проставитись!! діти здавали гроші на все: вікна, ремонти, туалети!! вікна десятки років простояли, невже би ще не простояли??? туалети це ще розумію, але як в туалеті лише 1 унітаз це жах! а якщо діти хочуть пісяти, то їм перерви не хватись щоб сходити, чи ходити на вулицю, чи може на відро???

 49. Я

  може він і хороша людина і його поважають, але як директор він просто хоче показати що він щось зробив) так зробив, але за свої кошти, чи може за кошти держави??? ні!! за батьківські!! деякі батьки немають щоб здати на ті вікна не пам’ятаю скільки від 100 до 200 грн., це все би успішно міг зробити кожен, позбираючи чужі гроші)

 50. 1

  Андрій Ігорович дуже хороший директор він багато зробив для школи !!!А гроші він не заставляє здавати кожного так що думайте перед тим як писати !!!!я особисто на боці директора а хто неа то не пишіть хирні як незнаєте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 51. Марія

  Андрій Ігорович! Тримайтесь, це ще не все – нашим людям не дай їсти – дай язиками почесати! Моя Вам порада повішайте портрет Шевченка на місце і нехай всі заспокояться! Наш Кобзар напевно в могилі перевертається дивлячись з небес на весь цей цирк! Просто слів нема, аякже нашим дітям тільки кинь клич – не йти до школи! Запросто ,їм аби уроки прогуляти , тим більше що так звані вчителі(не всі правда, в нас є достойні вчителі)і зарплату одержать і вдома довчать за додаткову плату тих дітей ,батьки яких можуть собі це дозволити. А колись було зовсім інакше, залишали дітей після уроків – тепер вибачте – “Время-дєньги”Задурно тепер не вчать!

  1. ТАРАСОВИЧ

   Авжеж, наші вчителі просто проФФесіонали своєї справи, ще кілька років тому всі, як один кричали “Так! Ющенко!”. Тепер же волають “Браво, директор!”, адже він здійснив “вікопомну” мрію нашого народу – на місце Кобзаря вчепив портрет президента-зека! Такий собі ПРИКЛАД наслідування для підростаючого покоління!

   1. яка різниця хто?

    Тарасович! що ви так розпинаєтесь – це ж Ваш президент, чи може забули , як не так давно Ви і Ваша сім”я самі агітували за Януковича! Що хотіли те і маєте! Бачили очі кого вибирали- тепер дивіться хай вам повилазять!
    це не Вам писали?

    1. Віта

     Насмішили! Вже казав, що Вас невірно інформували. Відшукайте хоч ОДНОГО, кого я агітував. Таких просто НЕ ІСНУЄ! А сьогодні більшість вчителів ВІДКРИТО сказали ТАК Януковичу, і не місце там Шевченку. Ганьба! Я ШОКОВАНИЙ від своїх колег!

 52. просто людина

  Я підтримую директора, не дивлячись ні на що ! Правда Шевченко в наших серцях! І цього достатньо. Навіщо його вішати на кожному кроці? А ви “патріоти” дивіться кого вибрали – кого хотіли того маєте ! Любуйтеся! І беріться до роботи – Великдень на носі!Покажіть що ви можете зробити для рідної школи крім пустих балачок.

 53. просто людина

  Тарасович! Лишайте фотоапарат вдома- грабельки в руки і покажіть приклад дітям ! Зачищайте територію рідної Вам школи! Зробіть хоча б щось для неї!

  1. ТАРАСОВИЧ

   Хто на що ся вчив 🙂 Вас це ДУЖЕ допікає, що я “відкопав” фото Кобзаря. Через якийсь час сказали б, що там його і не було!

 54. просто людина

  Оживуть степи, озера,
  І не верстовії,
  А вольнії, широкії
  Скрізь шляхи святії
  Простеляться; і не найдуть
  Шляхів тих владики,
  А раби тими шляхами
  Без ґвалту і крику
  Позіходяться докупи,
  Раді та веселі.
  І пустиню опанують
  Веселії села.
  А наше село чогось невеселе, а ми раби тягнемо воза в різні боки, СУМНО!

 55. яка різниця хто?

  Не завидуй багатому:
  Багатий не знає
  Ні приязні, ні любові —
  Він все те наймає.
  Не завидуй могучому,
  Бо той заставляє.
  Не завидуй і славному:
  Славний добре знає,
  Що не його люди люблять,
  А ту тяжку славу,
  Що він тяжкими сльозами
  Вилив на забаву.
  А молоді як зійдуться,
  Та любо та тихо.
  Як у раї,— а дивишся:
  Ворушиться лихо.

  Не завидуй же нікому,
  Дивись кругом себе:
  Нема раю на всій землі,
  Та нема й на небі.

 56. яка різниця хто?

  краще почитайте вірші нашого Кобзаря, думаю не всі їх знають! Це приємніше , як різні непотрібні коментарі!
  Ми всі за свої поступки будемо відповідати окремо і не нам СУДИТИ !

 57. яка різниця хто?

  Дурні та гордії ми люди
  На всіх шляхах, по всій усюді,
  А хвалимось, що ось-то ми
  І над землею і водою,
  І од палат та до тюрми
  Усе царі, а над собою
  Аж деспоти — такі царі,
  І на престолі і в неволі.
  І все то те по добрій волі,
  По волі розуму горить,…..

 58. яка різниця хто?

  Нічого, друже, не журися!
  В дулевину себе закуй,
  Гарненько богу помолися,
  А на громаду хоч наплюй!
  Вона — капуста головата,
  А втім, як знаєш, пане-брате,
  Не дурень, сам собі міркуй.

 59. *

  тарасович ти дибіл і не пиши всякої фігні!!!!

  1. Іра

   Шановний *!
   Тут хтось говорив вас про ваші обмежені розумові здібності? На відсутність грамотності чи недостатню аргументацію? Тоді чому Ви ображаєте людей?

 60. рукалице

  слишкам многа букафф народ, срацца нада покомпактнее

 61. ТАРАСОВИЧ

  Тут не місце для публічного з’ясування стосунків. То ж, не збираюсь розповідати про те, чим він мені “насолив”. Скажу лише, що про НАДМІРНУ поляризацію колективу на СВОЇХ і ЧУЖИХ можна судити вже навіть по кабінетних вивісках. І навіть, не зважаючи на мої не надто “люб’язні” стосунки з ним, скажу, що керівник і директор він справді толковий, як тут говорили. Про це я йому також у свій час казав. То ж, нехай працює на благо школи.
  Але залишається єдина вимога: Шевченка – на місце! КРАПКА.

 62. Віта

  До сьогоднішнього дня не втручалася в полеміку, бо надіялася, що патріотизм і мудрість Андрія Ігоровича переможуть впертість та самовпевненість і портрет буде повернутий на центральне місце в фойє школи.Проте сьогодні з’явилися ВЕЛИКІ СУМНІВИ. Вчительський колектив яро, неетично і дуже голосно висловив “фе” тим, хто підняв це питання.
  ГАНЬБА НАМ, вчителям!!! Якби знала, що до такого дійде, що вчитель-філолог кричатиме, що Шевченку там не місце, взяла б гвіздок і портрет з кабінету народознавства і сама б повісила його на місце.

  1. яка різниця хто?

   дивно ,що Ви до цих пір цього не зробили! Вперед !!! Будете людиною року с.Мишковичі!

 63. Кульбаба

  Немає для кого старатися, Віто. Видно, не той вже Захід, що колись був. Нема вже тих патріотів, одні зрадники-сраколизи накруги. Кожен думає про себе, бо боїться залишитися без роботи, от так і ваші колеги танцюють під дудку.

 64. Іра

  А чому Андрій Ігорович не коментує? Не вірю, що він не читав цю статтю.

 65. неАнонім

  Ну абсурд повний! Полазив по сайтах трохи і нарив що той портрет там висить по одній інформації – з вересня 2011, по іншій – з квітня 2011 року…
  Може він там ще до будівництва школи був???

  Пруфлайк: http://news.siteua.org/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0/352160

  1. Пані

   одним словом висить давно…і не один місяць…а цікаво,чого ж ті патроти почали кричати “так пізно”…чи не провокація це? чи не пов’язано це з виборами,що вже не за горами? і чи дійсно діло в самому портреті?

 66. колишня учениця

  Перш ніж критикувати чиїсь дії,Тарасович,подивіться на себе…!!!! бо до директора Вам ще як до неба рачки!!!!! Він висококультурна людина,навідміну від Вас,,,, а ви більш ні на що не спроможні,тільки як ганьбити інших…. може туди портрет вашої сім”ї повісити. патріоти фігові… на уроки шуруйте!!!!!!!!!!! хамське поводження стосовно інших-ваш дивіз… а вчитель ти фіговий…

  1. Теж колишня учениця

   ОГО?! Тебе, напевне, рідної мови та культури спілкування вчила та вчителька, яка кричала, що Шевченку не місце у фойє школи. Наука даром не пройшла!

  2. Віта

   Оксано, Оксано! Колишня “натягнута хорошистка” з 9-Б класу! Що-що, а від тебе ТАКОГО морального падіння не очікувала би НІКОЛИ!

 67. мушка

  на першому поверсі уже давно повісили НОВИЙ портрет Шевченка!

  1. джмелик

   давно – це 2 дні тому. для мушки це ціле життя!!!

 68. учениця****

  На мій погляд Андрій Ігорович є хорошим директором. Він зробив набагато більше хорошого для школи, ніж попередні директори…….Тарасович, а чого вам так не подобається Андрій Ігорович, можливо ви йому просто заздрите???або притендуєте на його місце????

  1. Володимир

   Як розуміти слова: “Тарасович, тормоз!!!!!!!!” ?

 69. ТАРАСОВИЧ

  Я на місце директора??? Та ви що?!!! У дитинстві колись мріяв стати космонавтом, а директором ніколи навіть не мріяв. То ж, панове, будьте спокійні, директором я не буду, навіть якщо б мене дуже просили!

 70. Стюдент

  Купа писанини, а висновок один Ганьба!!!…
  Яника потрібно було повішати у “туалеті” “Мої очі все побачуть…”
  Тож схаменіться, Шевченка на своє місце, а Яник уже є у деректора у кабінеті…

 71. Анонім(мка)

  Шановний Любомир Тарасович!! Переглянула вашу ссилу. І зробила висновок, що УЧИТЕЛІ МИШКОВИЦЬКОЇ ШКОЛИ ВІДСТОЮВАЛИ НЕ ЧЕСТЬ ПРЕЗИДЕНТА ЯНУКОВИЧА, А ЧЕСТЬ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ!!!!

  1. Іра

   Вони тільки намагалися відстоювати честь директора…. Але вийшло навіть навпаки. Мені соромно за наших вчителів. Як можна до такого опуститися?

  2. Іра

   Я б їм не дозволила вчити своїх дітей

  1. Пані

   читаю коментарі “більш ширшої аудиторії” і розумію, що вони навіть висловитись не можуть на рідній для Шевченка мові….ганьба

 72. Я

  вот іменно що Кобзар в могилі перевернеться!! дивлячись що на його місці “цей” висить!!!! директор в цьому випадку поступпив як “дибіл”!! та зніміть ви того януковича от і все!! а заступників я думаю він сам собі найде! і гроші здавали всі!!! так шо не треба туто говорити і його захищати!! теж захарили!! зробили з цього якусь трагедію!!!!!

 73. дід пихто

  Людоньки! З того цуда в Мишковичах вже регочут всі ворони! Правда, відразу видко, шо ніхто так не міє !!! любити Україну і Шевченка як Тарасович!!!!! Всі решта – януковці!!!! То дурні прості хлопи зараз берут граблі в руки і роблят поридки!!!! Національно свідомі інтелігенти вбираютсє в рукавиці шоб не понатискати мозолів і клацают. як бузьки по клаві круглосуточно !!!! Я, Тарасовичу тобі сє дивую: ти – хлоп як мур! Піди, здійми тоє цудо зо стіни і не бавсє варята! А директора злапай за барки як Попандопало і кажи: ” Посидів в директорскому кріслі?!!! Дай і мені посидіти!!!” Нашо кликати депутатів на підмогу? Вони і так бідні змаргані роботом аж їм трудові мозолі пообвисали…

  1. ТАРАСОВИЧ

   О, моцно сказано, діду! Але, як я вже повідав, хтів би бути космонаЛтом, але ніґде тим дІрекхтором. А то, як то собі ради дати з тими януковцями? 🙂

 74. жителька мишкович

  дуже некрасивий жест зі сторони директора.просто було б добре якщо би він повернув назад все.ШЕВЧКНКО це ШЕВЧЕНКО!!!!!!!!!!!!

 75. Випускник школи

  Ти тут пишеш ( Ученице), що директор школи зробив для неї дуже багато. Вставив вікна, купив плазму, зробив ремонти………так дійсно, він це все організував, але чи знаєте ви за чиї кошти це все було зроблено. Це кошти батьків учнів які навчаються у цій школі.
  Так він помилився, але очевидне не освідомив своєї помилки, тому що будучи учителем християнської етики, дяком у церкві та християнином, він посягнув на святе місце ( куточок молитви) повішавши поряд із святинею з правого та з лівого боку портрети Т.Г. Шевченка та І.Я. Франка. Чому учні та працівники даної школи прийшовши на роботу повинні молитися та хреститися до портретів поетів. Ніхто немає нічого проти поетів, але святе місце – це є святе місце в якому крім святих та ікон нічого другорядного не повинно бути.
  А національні визволителі, поети, які зробили для нашого народу повинні мати, заслоговують, на своє місце, куточок, в якому зберігаються та знаходяться національні символи, та досягнення українського народу. Це друга і груба помилка нашого директора ( вчителя христеянської етики).

  1. ТАРАСОВИЧ

   Це була, на мою думку, НЕВДАЛА спроба виправити ту безглузду помилку. Портрети Шевченка і Франка почепили по обидва боки каплички. І почепили їх поспіхом ввечері (чи вночі) перед візитом репортерів і депутатів. Як відомо, поспіхом не завжди вдало виходить. Не розумію, чому надмірна впертість є однією з визначальних рис нашого директора? Навіщо вигадувати “конструкції велосипеда”? Набагато краще відновити історичну справедливість і повернути портрет Кобзаря на чільне місце у фойє школи.
   У когось є інші пропозиції?

 76. ТАРАСОВИЧ

  Поведінка більшості вчителів у цьому конфлікті дивним чином нагадує ситуацію з відомого анекдота, де синок скоробагатька під час екзамену телефонує таткові, аби той терміново завіз до Африки пінгвінів. Мовляв, завалюють по географії. Так і вчителі: замість того, щоб делікатно вказати директору на його помилку, стараються “вигородити” його зі всіх сил.
  Закликаю колег відкинути чвари і вплинути на дирекцію чимшвидше виправити цю безглуздість. Хто ж не помиляється? Адже соромно за нашу школу, за наше село. Я свій крок зробив. Черга за вами. Чи може ви справді змінили свої погляди???

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.