Голова ОДА Хоптян розпочала збір «данини» з фермерів Тернопільщини для проведення виборчої компанії його дружини?

Поділитися

Керівники районних адміністрацій, за вказівкою голови ОДА, очільника партії влади області Хоптяна В.А. розпочали примусове стягнення коштів з приватних дрібних сільськогосподарських підприємств краю. Про це у приватній розмові розповіли народному депутатові України, голові ТОО ВО «Батьківщина» Василеві Деревляному сільгоспвиробники з Теребовлянського та Гусятинського районів.

Фермери зазначили, що до них приходили представники з районних адміністрацій і у грубій формі вимагали десятки та сотні тисяч гривень готівкою. Аграрії припускають, що дані кошти будуть застосовні партією влади для проведення виборчої компанії на користь дружини Хоптяна.

«Сам Хоптян очолює Партію регіонів в області, а його дружина є головною регіоналкою Гусятинщини, разом з цим вона боїться йти висуванцем від партії влади на мажоритарному окрузі, називаючи себе незалежним кандидатом. Чому ж вона цурається цього «регіоналівського корита», з якого годується вся родина Хоптянів? В той же час вони не цураються, не бояться і не гребують займатися здирництвом з фермерів та керівників малих та середніх сільськогосподарських підприємств, яких і так політика чинної влади загнала до межі виживання», – наголосив народний депутат.

Він також припустив, що кошти вимагають не лише у згаданих, але й у всіх інших районах області. І даний фінансовий ресурс буде залучений партією влади передусім до брудних виборчих технологій: підкупу виборців, фальсифікацій на користь провладного кандидата.

«Вже завтра я направлю відповідні депутатські звернення для захисту сільгоспвиробників краю до правоохоронних органів», – резюмував Василь Деревляний.

«Батьківщина» та «Свобода» на Тернопільщині підписали заяву про співпрацю під час парламентських виборів

Як голова Тернопільської облради єдиний в Україні з політиків, хто допоміг родичам баби Параски. На камеру