111

Сьогодні, в офісі міжнародної аграрної компанії «Мрія» Івана Гути, яка фактично належить родині екс-президента України Віктора Ющенка, податкова міліція мала вилучити документацію за рішенням суду. Найбільша  компанія Тернопілля, яка є одним із лідерів в аграрному секторі України, підозрюється в махінаціях у сплаті податків. Ця інформація отримана тернопільською інтернет-газетою «Про все» з достовірних джерел у місцевій податковій.

Дивною є ситуація тому, що агрокомпанія «Мрія» активно підтримувала дружину губернатора Валентина Хоптяна –Надію  – на парламентських виборах.  Вона активно боролась проти кандидата від об’єднаної опозиції Михайла Апостола. Проте, податківці намагаються у цей час вилучити документи. Найдивнішим є продовження цієї історії: до офісу компанії «Мрія», виламуючи двері, заліз народний депутат України від опозиційної політичної партії «Свобода» Михайло Головко. Від руки нардеп написав на аркуші, що це приміщення є приймальнею народного депутата. Податківці розсміялися з такої комедії і продовжили свою роботу. Михайло Головко не заспокоївся, почав погрожувати, що всіх податківців буде звільнено з роботи. Для переконливості своїх слів юний нардеп почав зривати пагони з працівників податкової міліції.

Окрім того, Михайло Головко, за словами джерел «Про все»,  виніс з офісу два величезних  кульки з грішми у купюрах по 500 гривень. За оцінкою самих податківців, з офісу винесено понад 1,5 мільйони гривень.

Цікаво, чи не почав представник «Свободи» відробляти таким чином кошти від родини, яка є фінансовим донором Партії Регіонів?

На телефонні дзвінки від «Про все» Михайло Головко не відповів.

 

 

9 comments

 1. Роман

  Але гон……. Машлянка вирішив власні сни публікувати в інтернеті?

 2. Патріот

  Таке відчуття що там де гроші там Головко.
  Цікаво скільки заплатив йому Збаразький мер-регіонал за “дружні відносини”!?

 3. азаров

  цікаво скільки свобода платить тим хто носить факели по місту? чи платить не всім?

 4. Василь

  Про все – я все розумію, нелюбов, антипатію і т.д., але щоб таке написати, то вже зовсім треба клепки не мати… Чогось інші сайти таких подробиць не знайшли…
  Це вже конкретний “Бульвар”, а я вас колись читав…

 5. землячка

  Василю,почитай інші сайти.Там ,може трохи по іншому,але також подана подібна інформація.Суть одна-Головко-голий,босий і рвався у депутати щоби заробляти,І не важливо як,які політичні переконання?Сказав Гута-будеш за копійку охороняти мої оборудки,І буде нардеп СЛУЖИТИ (і не важливо що той із іншого політичного табору-основне-НАЖИТИСЬ)

 6. Іван

  Підтримую Бориса за те що не боїться говорити правду,не боїться помсти свободівців.Хоча,впевнений,знає ,що від їхніх безбашенних бойовиків можна всього чекати.Молодець,так тримати!!!

 7. Михайло

  І основне вчасно нажитись,бо депутатський вік нетакий вже й довгий. А потім воврємя смиться,бо може бути пізно-Досвід Орка Муца!

 8. Погляд збоку

  Невже ви вірите, що простих відданих патріотів, для яких головне ідея, а не матеріальні блага у нашій країні не залишилося? Хто з вас знав чи знає Головка особисто? А пишете тут такі коментарі…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.