111

Ось таку вивіску зробив Михайло Головко в офісі "Мрії", яку назвав громадською приймальнею

Тернопільська інтернет-газета “Про все” першою оприлюднила інформацію про те, що народний депутат України від опозиції – ВО “Свобода” Михайло Головко захищав фірму-донора Партії регіонів на Тернопільщині. Для громадськості краю це був шок. Патріоти-інтелектуали порівняти цю махінацію із цукровими аферами колишнього губернатора-рухіця Богдана Бойка. Навіть спілкуючись з партійцями “Свободи” журналіст “Про все” чув лайку на адресу Михайла Головка. Проте, новообраний націоналіст, замість того, щоб чесно розкаятись, почав розповідати на публічному заході, що це “обкурені журналісти” написали. Напевно, пан-депутат міряє по собі.

До речі, саме півсотні коментарів з однієї айпіадреси адміни сайту “Про все” не затвердили. Там якийсь дивак обзивав журналіста “Про все”  “обкуреним”. Цікаво, в кого тоді після “васильківської операції”  “розгулялась фантазія”?

Переглядаючи  відео із спілкування Михайла Головка з пресою, складається враження, що нардеп має всіх за дурнів.  Адже 17 січня, коли відбувались  сумнозвісні події в селі Васильківці Гусятинського району, його помічники перелякано розповідали журналістам, що пан-депутат працюють за графіком у Почаєві і приймають громадян. Після ганебного вчинку депутата-націоналіста, який втрутився у розбірки між олігархами-регіоналами, під Головка нібито у “Свободі” віддали 166 округ  нардепа-опозиціонера від “Батьківщини” Михайла Апостола. А Олегу Сиротюку південні райони Тернопілля. Хоча за кілька днів до того на прес-конференції йшлося, що Олег Сиротюк-списочник закріплений за Полтавщиною, а Головко, як мажоритарник, – за північним округом Тернопілля.

Днями знову вилізла неправда щодо скандального свободівця: у Копичинцях, на Гусятинщині, хочуть закрити лікарню і медики  покликали до себе на зустріч нардепа-свободівця. Помічники-свободівці спочатку, по чесному сказали, що навряд чи він приїде, бо це не його округ. Потім згадали “легенду про Васильківці” і сказали, що повідомлять, але нічого не обіцяють. І дійсно, Михайло Головко не приїхав відстояти інтереси медицини Гусятинського району. Був лише нардеп- бютівець Михайло Апостол. Як кажуть самі медики, у них кульків з мільйонами не має, щоб носити, як у Гути.

Не менш смішною побрехенькою є те, що Головко нібито відкрив-орендував офіс громадської приймальні у селі Васильківці Гусятинського району ще 3 січня цього року. За паперами оренди, які самі знаєте як можна зробити в нашій країні, він чомусь в селі знайшов  місце не в сільській раді, не в клубі, а “двері в двері” з бізнесовцем, який фінансував виборчу кампанію Партії Регіонів і дружини губернатора Надії Хоптян на останніх парламентських виборах. Та у Верховній Раді пан Михайло навіть з тушками не захотів сидіти в одній залі і виштовхував їх, а тут одним повітрям дихати з донором регіоналів…

Разом з тим, продемонструвати громадськості оголошення в будь-якій газеті – районній чи обласній, яка вийшло до 17 січня, де повідомлялось, що свободівець відкрив приймальню в Гути, Головко не може…

Ймовірно, після цієї замітки, Михайло Головко випустить партійну газету  із таким оголошенням. Адже вся громадськість Тернопільщини пам’ятає скандал із фальшивками газет, які спалювались в офісі пана Михайла, в екс-готелі “Україна”, настільки інтенсивно, що приїхали пожежні, а потім “патрійоти” гасили все це так спішно, що затопили арт-кафе “Коза”. В ютубі досі є відео.

І ще про фальсифікації. Дивує, що свободівець за два тижні так і не зумів зробити вивіски і тому під час операції податківців по виїмці документів в “Мрії”, змушений був зеленим фломастером написати, що це його приймальня.

Інтернет-газета “Про все” не захищає дії податківців, які відомо за чиєю командою працюють. Якщо вам невідомо – прочитайте замітки, які розташовані під цією публікацією. Як казав відомий кіногерой, нам за країну образливо. Чому обраний патріотично-налаштованими краянами депутат-націоналіст захищає олігарха, який донищує аграрний сектор області і залишив без роботи тисячі людей, і, щонайгірше, фінансує антинародну владу на виборах…

Михайло Головко – розбушувався

***

Тернопільські податківці офіційно підтвердили, що фінансового донора Партії Регіонів на Тернопільщині захищає нардеп-свободівець

***

Прокуратурою області розпочато кримінальне провадження стосовно народного депутата України

7 comments

 1. Дмитро

  Добре кажете Гуту за гроші захищати Головко рад, а лікарню який смисел це ж не його округ, хай Апостол цим займається .

 2. Історик

  Хтось гарно платить за таку чорнуху! Вдумайтеся тыльки Головко захищає інтереси Януковича. З тої самої опери, що Свобода працює на партію регіонів. Очевидно кому потрібні такі байки!

  1. Віталій Мацюк

   Шкода, але це правда. Так як РУХ зганьбився, Наша Україна…тепер черга до свободівців, певне, дійшла. На цю тему спілкувався з нашими журналістами у столиці. Кажуть колишні тернополяни, що свободівців Клюєв фінансує… дуже вже Тягнибок вигідна партія Януковичу

 3. спостерігач

  приймальня в селі, бо там зручне сполучення – це фантастика, можна подумати хтось спеціально поїде у якісь васильківці на прийом до депутата, в гусятин люди приїждають на базар, чи в поліклініку чи в соцбез, то можуть заодно зайти в приймальню. І про обкурених журналістів – ну не пасує народному депутату та ще й націоналісту так висловлюватися в бік четвертої влади, це ж утиски свободи слова. ой не личить то робити нардепу, ще й такому молодому.

 4. Очевидець

  Якщо виягати події з контексту, можна коментувати як кому вигідно!!!! Цікаво, як речовий доказ, який був вулучений податківцями і опечатаний та не міг бути розпечатаий без присутності адвоката з’явився в Інтернеті? Отже, хтось з посадовців наплював на новий КПК!!!! Щодо Головка, а хто сказав, що перед тим, як податківці зірвали нормальну надруковану вивіску приймальні Головка, він змушений був у будь який спосіб повідомити про незаконність дій податківців!!!! Але, це ж не цікаво, а от написано від руки куди цікавіше!!!!
  Щодо олігарха Гути….., якщо хтось думає, що аграрний бізнес це рай, нехай проведе для себе експеремет і спробує навесні вкласти власні кошти в гектар орної землі, а восени зібрати врожай і провести розрахунки доходи/витрати!!!!!! Щасти Вам восени !!!!! Моліться на погоду !!!!!! 🙂

 5. Льоня

  Є неточність у матеріалі. Іван Гута фінансував і Партію регіонів (Надю Хоптян) і прислужників ПР – Андрюхи Давиденка від УНП (читай “Наша Україна”). які відбирали за вказівкою Банкової голоси від опозиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.