111

З 1948 року у Тернополі, на масиві “Новий світ”, між вулицями Ясною і Гнатюка існував дитячий майданчик. Тернополянин Юрій Устич, якого ще 3-річним мама приводила сюди гратись, прикро обурений, що працівники їхнього ЖЕКу вирізали качелі та гірки і здали на метаброхт. Ще більше місцевих мешканців обурило, що дитячий майданчик, який має розміри 7 сотих, невідомо як приватизували і вже перепродують будівельній компанії, яка хоче збудувати там 4 котеджі.

Під час інтерв’ю якраз до майданчика приїхали потенційні покупці. Побачивши запис інтерв’ю, підприємці сказали, що зачекають із купівлею, бо бачать, що люди налаштовані рішуче. Правда, ні мер Тернополя Сергій Надал, ні заступник Владислав Стемковський не допомогли мешканцям. Департамент житлово-комунального господарства, куди звертались тернополяни, лише давав відписки. Мешканці “Нового світу” налаштовані рішуче і не згідні подарувати крадіжку їхнього майданчика. Люди будуть вдаватись до пікетів і, ймовірно, акцій громадської непокори.

Дивує в цій ситуації те, що в газеті Тернопільської міської ради “Тернопіль вечірній” були вже дві резонансні публікації з даної проблеми, але ні мер, ні його команда не відреагували. Таке враження, що вони вміють лише рахувати…, а не читати…

“ПРО ВСЕ” не зверталось за коментарем до злодіїв з Тернопільської міської ради, керівництва колишнього ЖЕКу – керуючу компанію “КОМенерго”, які провели оборудку. А який толк їхні побрехеньки слухати, юридичну казуїстику друкувати… Можливо, до даної схеми не залучені органи прокуратури. Якщо правоохоронців “кинули”, то вони можуть адекватно відреагувати і повернуть людям майданчик. Хоча, це скоріше з галузі фантастики…  Найімовірніше, злодії відкупляться… Як воно буде насправді – покаже час, а ми інформуватимемо читачів “ПРО ВСЕ”.
1 comment

  1. Міша

    Того лисого треба гнати поки не пізно

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.