111

Юрій Лубкович (справа). Фото вибране з десятків хвалебних статей на сайті express.te.ua

Начальник управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації Юрій Лубкович, напевно, надзвичайно заздрить голові Тернопільської облради Василю Хомінцю. Чому? Та тому, що не встигли вчора обрати голову Тернопільської облради Василя Хомінця, а не ставленика адміністрації Леоніда Бицюру, як анонімний сайт Тернопільської облдержадміністрації – “Експрес. Тернопіль. Новини” – поширив своє блювотиння. Молодого чиновника зрозуміти можна – програв кампанію, зробивши ставку на Леоніда Бицюру.

Призначений  влітку 2013 року пан Лубкович встиг нажити собі лихої слави в місцевих ЗМІ. Саме з паном Юрієм тернопільські журналісти пов’язують провладний сайт “Експрес. Тернопіль. Новини” – express.te.ua, який нецікавий тернополянам, а лише чиновникам. Це можна зрозуміти, переглянувши “плінтосуве” відвідування мертвого ресурсу. Звідки така категоричність? Бо на ніякому веб-ресурсі “лобка адміністрації” публікують лише солодкі статті про геніальність Валентина Хоптяна або обливають брудом усіх критиків облдержадміністрації. Дійшло до того, що навіть акцію журналістів по вшануванню пам’яті Георгія Гонгадзе тут обгаджують останніми словами. Оскільки сайт “Експрес. Тернопіль. Новини” не має журналістів, то розпочав відверто ще й красти фоторепортажі інших кореспондентів. Не відомо, чи цього навчають на міжнародних відносинах тернопільського національного економічного університету, чи Канадському університеті в бізнес-адмініструванні. Журналісти мають сумнів, що цього навряд чи вчать й у Палаті Громад Канади, де мав можливість стажуватися п. Лубкович. Можливо, він цього набрався, як пес бліх, коли нетривалий час був помічником  голови комітету з питань європейської інтеграції Верховної Ради України?

Найбільшим недоліком нового голови Тернопільської облради, на думку авторів пасквілю з сайту “Експрес. Тернопіль. Новини” є… висока заробітна платня свободівця. Фантазія начальника управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності Тернопільської облдержадміністрації настільки розігралася, що  записав Хомінцю від 16 до 20 тисяч гривень зарплати. Спитати ж, яка насправді заробітна платня буде у Хомінця не має у кого, бо висміють в обласній раді, що молодий клерк бігає із дурними питаннями, замість займатися роботою. Він же отримує за свою брудну роботу близько 4 тисяч гривень на місяць.

А от філігранно інтриги юний чиновник ще не навчився. Та й у кого вчитися? В алкогольнозалежного голови тернопільської ОДА? Скомпрометованого конкурента Петра Гоча? Василь Гецько вже й руки не подає, а Юрій Желіховський лише використовує у своїх цілях…

Про ніякий рівень самого Лубковича днями написав сайт “Інформаційний простір”, оприлюднивши скановану версію неграмотної статті. Як розповідали журналісту “ПРО ВСЕ” з близького оточення голови Тернопільської ОДА, в адміністрації досі сміються з начальника управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності облдержадміністрації. Жартував один із заступників, що треба подзвонити ректору економічного університету Крисоватому, щоб забрав Лубковича стажуватися … до школи. Вивчити основи української мови.
Знова аварія у Тернополі: як люди затримували п’яного водія (відео, фото)14 comments

 1. юля

  нарешті хоть хтось виніс нагора правду про цього писаку, а то пише дурниці, а всі мають той бруд читати. який шеф такий і його керовник

 2. Андрій

  Ви писали колись шо За збручем це сайт Петра Гоча. Тепер пишете шо сайт Експрес під владою іншого чиновника. А під чиєю владою Ваш сайт?


  1. Author
   Борис Машлянка

   Колектив редакції і є засновником сайту

 3. Марія

  Як цього малого ненавидять в апараті ! Він зараз пообіцяв Хоптяну підняти тираж газети Тернопільської облдержадміністрації Свобода. наприклад, у Ланівецькому районі гвалтують поштарів з 600 екземплярів збільшити передплату газети до 900…. їхнє управління – це ганьба влади…

 4. Олег

  дякую за правду. огидно, але це так, на жаль. є…

 5. Валя

  Мій кум мав стосунок до цього управління. казав, так соромно було, що сам себе ненавидів. перевівся на іншу роботу, на меншу зарплату, але не хотів знущатися над людьми, брехню поширювати….

 6. Степан К.

  Тут прочитав про газету ОДа “Свободу”. То правда, що ту газету заставляють у примусовому порядку виписувати. Ми з жінкою будемо мати аж дві газети і хаті, бо її і мене заставили виписати. Не шкода тих кілька гривень. Але газета не цікава. І що то за демократія, коли газету влади заставляють виписувати. То якийсь дебільний комунізм. Поштарка хочу сказати дуже дякувала моїй сімї. Бо ми її план допомагаємо робити. Казала, що якщо не випише “Свободи” за планом то поженуть з роботи. Вперед хоптяни до Євросоюзу! Разом зі “Свободою”. Не знаю того редактора особисто але казали, що довго терся в ОДА. то не дивуюся що так керує.

 7. анонім з ОДА

  лубкович шалено жадає крісла керівника ОДА, але валя швидко його нейтралізував засунувши в новостворене управління

 8. Ольга

  Стаття однобока однозначно. Фактів як завжди провсе навести не може, це як Хоптяна вже 100 раз звільняли, або Надал що краде гроші. На самому ділі молодому хлопцю заздрять його набагато старші колеги які по 20 років сидять простими спеціалістами. Заздрять за швидкий кар`єрний успіх і наближеність до Хоптяна от і лиють грязюку

  1. Валя

   О, адміністрація нарешті проснулася ))) понаписував той брехун Лубкович дурниць на свій жалюгідний Експрес, тепер взявся на ПРО ВСЕ коментарі писати. Каже кум, що аж перехрестився, що пішов від того підлого ідіота. 5 чоловік посадили в адміністрації для писання позитивних коментарів про Хоптяна і адміністрацію. Лубковичу ж ніхто не заздрить,бо яка нормальна людина хоче мати долю гандона? карлик у своїх дебільних мріях… я особиста рада, що є з кілька сайтів. які їб*уть владу! всі читачі, бачу по коментарях і відгуках друзів радіють. що є ще нормальні журналісти. які називають речі своїми іменами. а захищати владу в інтернеті під відверто критичними статтями, які описують реальні речі можуть лише дураки або провокатори…

 9. М.К.

  Такі плани для “Свободи” діють для кожного району. Під диктовку в.о. редактора тої газети ОДА надсилає примусові вказівки начальників райооних пошт. Навіть бідних санітарок у лікарнях змушують передплачувати державну газету. Так що Лінівці – то не таємниця. А при бажанні журналісти можуть оприлюднити ці маразми.

 10. М.К.

  Що там поштарам в Ланівцях? От у Чоркові, кажуть, поштарам треба видушити провладної “Свободи” мало не 2 з половиною тисячі. Дивно, чого мовчать журналісти? Шо, в Тернополі демократія закінчилася? А може й закінчилася, якщо в тій “свободі” на кожні сторінці писок Хоптяна.

 11. Olevara

  Тільки подивитися дії цього “слуги народу” на формування громадського суспільства. Хлопець не визначився. Чи виконувати вказівки Хоптяна-Гоча, чи власне займатися формуванням ГРОМАДИ Тернопілля.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.