Ситуація в Криму з перших уст: із 5 українських адміралів троє втекло на лікарняний

Пояснення до ілюстрації:  захоплення Криму пов’язане із можливістю побудови газопроводу “Південний потік” шельфом і територією Криму. У такому разі економія коштів становить до 20 мільярдів доларів. В протилежному випадку росіянам доведеться прокладати газопровід на глибині 2-3 кілометри по дну Чорного моря. Таку версію озвучують деякі експерти як основною в експансії Росії в Крим.

Найбільш бойовий народний депутат України від Тернопільщини Михайло Апостол, який прославився тим, що роззброїв тітушок у столиці, повідомив у Фейсбуці надзвичайно цікаві подробиці щодо ситуації в Криму:

Зараз в Севостополі перебуває мій помічник, який кожну години повідомляє мені про ситуацію, що склалася в Криму.
В Севастополі з самого ранку, в місцях базування частин українського флоту знаходяться ЗІЛИ і КРАЗИ, які присутні на всіх в”їздах та виїздах. За його інформацією, там знаходяться десантно-штурмові бригади, бійці морської піхоти морфлоту РФ, про що свідчить їхня екіпіровка. Всі вони озброєні не вітчизняними СВДешками, а російськими ВСС Винтероз.
З власних джерел йому стало відомо, що до складу бойової групи входять: 1 снайпер, 1 рацист, не менше 8 бійців та командир групи.
Більшість українських військових стоять без зброї, бронижилетів та касок. Вище командування українського флоту відповіло раптовими скаргами на здоров”я. Із 5 адміралів, 3 – на раптовому лікарняному. Шкода, адже коли мова йде про виділення державних коштів на ремонт звичайної підводної лотки, то усі вони радо працюють, а коли мова йде про збереження суверенітету, територіальної цілісності України, вони раптово хворіють. Ситуація в місті поки стабільна, усі працююить в штатному режимі.
Вірю в мудрість українського народу, вірю, що ситуацію вдасться вирішити мирним шляхом”,- повідомляє нардеп Апостол.

“В найблищому часі почнеться розпад Росії.І початком цього стануть події в Криму.Сьогодні ці карлики ще мають шанс відтермінувати на короткий час ці дії .Завтра може бути пізно”,- доволі оптимістично зазначає нардеп.

Риштування (будівельні ліси): перспективи розвитку в Україні

Що такого станеться, якщо выбрати табак для кальяна неправильно

Коментарі

Leave a Reply

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Loading…

  0

  На аэродромы Крыма садятся российские самолеты, возле Симферополя передвигается колонна БТР

  Адмірали українського флоту, які втекли на лікарняний, лікуються активно коньяком