111

Днями тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” писала про те, хто ж притягне до відповідальності корумпованих суддів. Здається, відповідь на це питання сформулювалась сама собою.

Як повідомив сьогодні вранці начальник відділу охорони водних біоресурсів управління охорони водних біоресурсів в Тернопільській області Андрій Об’єщик, біля села Губин Бучацького району впіймано браконьєрів. Біля так званої в народі “липи”. Вчора чоловіки поставили 6 сіток. Серед затриманих є високопосадовець – голова Бучацького суду – Гордєєв Володимир Олексійович. Він заперечує свою вину, зайняв позицію як у дитячому садочку – то не я, то все вони такі погані. Голова суду, до речі, приїхав на розваги на своїй іномарці “Рено-кенго”.

За словами рибнадзорівців, наразі інформацію передано черговому УМВС України в Тернопільській області. До місця затримання виїхала слідчо-оперативна група.

Сітки браконьєрів перебувають у воді. Їх спеціально не рухають, що все зафіксувати згідно чинного законодавства.

Цікаво, чи “відмажеться” голова Бучацького суду? Чи Майдан для Бучацької громади пусте місце?!

Раніше майданівці Бучача присилали вже інформацію по цьому високопосадовцю.

Довідка

Гордєєв Володимир Олексійович; Бучацький р-ний суд, голова (з 02.1993), суддя (з 05.2003).
Н. 22.03.1954 (м.Заліщики, Терноп. обл.).
Осв.: Львів. держ. ун-т ім. І.Франка (1987), юрист.
1971-72 – інструктор з фізкультури і спорту, колгосп “50-річчя Жовтня”, с.Лошнів Теребовлянського р-ну Терноп. обл. 1972-74 – служба в армії. 1975-77 – звільнений секретар ком-ту комсомолу, колгосп “50-річчя Жовтня”, Теребовлянського р-ну. 1977-82 – голова виконкому, Сущинська сільрада нар. деп. Теребовлянського р-ну. 1982-87 – заст. голови, колгосп “Комуніст”, с.Сороцьке Теребовлянського р-ну. 1987-93 – нар. суддя, Бучацький р-ний нар. суд Терноп. обл.
2-й кваліф. клас судді.

Хто притягне до відповідальності корумпованих суддів і міліціонерів?

2 comments

  1. Bimba4

    На кінець то з мутної води упіймали рибку, та не просту, а ”золоту”…!!! Догрався головний мафіозі Бучацький, який говорить, що в мене в руках влада, право,закон і кара – це голова Бучацького районного суду Гордєєв Володимир Олексійович. Одіозний та самозакоханий чиновник, який полюбляє, щоб його називали «хрещеним батьком» справжньої Бучацької мафії. Цілий район працює на одного мафіозу, сотні проданих справ, котеджі і квартири в Бучачі, Тернополі, Івано-Франківську, дачі в мальовничих куточках над Дністром і на Буковелі, ціле рибне господарство в районі???. В багатьох успішних підприємствах району мафіоза має свою долю. Під час одного сабантую навіть хвалився, що вже забезпечив безтурботну старість не тільки собі та дітям, а й внукам та правнукам. Жилося як у БОГА за пазухою, а тут якийсь рибінспектор упіймав за любимим промислом вседозволеності браконьєрства, подумаєш, якихось чотири сітки з рибою, впіймали близько 10 кілограмів риби, серед яких є червонокнижні екземпляри. У судових засіданнях він творив ще не таке, і рішення приймалися за згодою несунів, рішал-адвокатів від імені американського долара, а тут якесь невеличке задоволення , хобі для віддиху. Ви що, обовтуси, забули що ми вища каста – судді, прокурори, начальники міліції, і нашого ряду челядь не підсудимі, для нас закони не писані, і до відповідальності не притягуємося…!

  2. Справедливість

    Можливо виручати злочинців – браконьєрів кинеться обласний прокурор Гулкевич Ю.Д. Так , як колись він працював в Бучачі районним прокурором. Із голова суду на його просьбу провів не оден заказний суд. Так, що Гулкевич Ю.Д. тепер зобов язаний визволяти друга з біди. Але ми громада Бучача будем слідкувати за подіями. Чи відмажиться голова суду від цього злочину. Бо даним промислом вони займаються давно і про це знає все село Губин. Не одну тушонку з їли браконьєри з риби , яку забороняється виловлювати таким способом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.