111

Сьогодні, після Майдану, кримінальні розслідування щодо різних одіозних фігур проводяться, як мокре горить. Як і після Помаранчевої революції, притягнення винних до відповідальності ледве-ледве здійснюється. На цьому фоні справа проти судді Радіона Кірєєва виглядає винятком. У суспільстві насміхаються, що Юлія Тимошенко “віддячить” юному судді по повній програмі. Розуміє це і Кірєєв, який втік і по ньому оголошено розшук. Коли ж зникнуть на Тернопільщині корумповані судді, міліціонери, прокурори, працівники СБУ? Після розмови з начальником відділу охорони водних біоресурсів управління охорони водних біоресурсів в Тернопільській області Андрієм Об’єщиком захотілось взяти в руки автомат, і показати “кузькіну мать” всій цій неграмотній, забюрократизованій, а головне загрузлій в хабарництві системі, яка сьогодні хоч і називається правова, але насправді гірше бандитської. На таких працівників, як пан Андрій, новий голова облдержадміністрації Олег Сиротюк з командою має ледь не молитися. А хіба нова команда зустрілась – запитала за сотню днів як їм працюється і що перешкоджає в ефективному виконанню роботи? Можливо, керівник обласної міліції Василь Облещук зверне увагу і наведе лад з підлеглими, можливо, ще Іван Юлик приструнить безкарність. Сподіватись, що в суді і прокуратурі щось зміниться, на нашу думку, марно.

До чого ми ведемо мову? Так послухавши працівників “рибнадзору”, які спільно з Автомайданом і Народною Самообороною досі намагаються щось змінити в області на краще, а натикаються постійно не лише на стіну не розуміння, але й отримують прочуханки від “перевертнів в пагонах”. Ну скажіть, де таке бачене, щоб суддя відпускав браконьєра і вимагав віддати йому сітки?!! Детальніше – дивіться відео і робіть висновки з діяльності нашої міліції, прокуратури, СБУ, суддів.Після Майдану на Тернопільщині нічого не змінилось: жахлива правда з перших уст

***

rybispekcia ternopil_01
rybispekcia ternopil_02
rybispekcia ternopil_03
rybispekcia ternopil_04
rybispekcia ternopil_05
rybispekcia ternopil_06
rybispekcia ternopil_07
rybispekcia ternopil_08
rybispekcia ternopil_08
rybispekcia ternopil_09

2 comments

  1. Саша

    Як може Облещук В. навести порядок в підрозділах міліції, коли він сам особисто очолював ті міліцейські підрозділи коли вони при януковиу в січні-лютому 2014 воювали з власним народом і викидали людей з обласної адміністрації. З його згоди відправляли Тернопільський “Беркут” в Київ роганяти мітингувальників. Взагалі виникає запитання де був і чим займався Облещук В. в той час коли повстала Україна проти тирана януковича? На чиїй стороні він був не на словах а на ділі? Що він робив при Помаранчівій революції, революції Гідності? Якив зробив внесок для перемоги ревовлюції? На кого ви надієтесь? Відкрийте очі. Згадайте як він догоджав комуністині партії України в парку “Слави”. Він буде служити дияволу лишень щоб залишитись на посаді. Це вже система зради інтересів і переконань патриотичних сил Тернопільщини.

  2. Bimba4

    А Тернопіль мовчить, видно до вподоби на посаді прокурора області, адмінкорупщика, здирника, отого ненаситного Гулкевича ю.д.??? Спитайтеся у Бучачан хто мав справу із ним, корумпованим хабарником, за яким давно вже пора відкрити кримінальну справу, він кримінальний злочинець і місце його на нарах, а не в обласній прокуратурі… Як зухвало він підтримував свого “БАТЮ” януковича в січні-лютому 2014 воював з власним народом, розганяв міський майдан справедливості. переверетень у прокурорських пагонах. Куди дивимося…!!! Кого ставимо до влади…!!! Ганьба Гулкевичу, гнати його кровожерного злочинця!!! Вилами, ВИЛАМИ, Вилами халуя та його банду!!”!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.