“Дніпро”, ви подарували нам неймовірні емоції, дякуємо!

Українська команда “Дніпро” з Дніпропетровська гідно зіграла у фіналі Ліги Європи. І хоч наші хлопці програли іспанській команді “Севілья”, наші футболісти зіграли достойно. Не менш гідно українські фанати підтримували своїх улюбленців всесвітнім хітом “Ла-ла-ла, ла-ла-ла, Путін – *уйло!”.

Рахунок на 7-й хвилині фіналу Ліги Європи відкрив Нікола Калініч. Але уже на на 28 хвилині гри Гжегож Круковяк зрівняв рахунок. За 5 хвилин колумбійський легіонер суперників Карлос Бакка забив другий м’яч у ворота “дніпрян”, вивівши свою команду вперед. Проте, вже на останній хвилині першого тайму Руслан Ротань зі штрафного майстерно пробив зі штрафного . Перший тайм завершився з рахунком 2:2. На жаль, на 73 хвилині дубль зробив Бакка.

wsxjZVpOfjs VV1V06ITkzI vr8WvD0Brjs uOU5ZA9JnhE -RXlAvjnkaI oekOMmjk_do nk3CPl2GZOw m2doHtYaJW8 L37iHuLvO-E K0Qanj-12a0 CR8DdRiTZIU CGCjiHPWAAEyzmY.png large 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6GWOuKmJne8 6 5 4 3 2 1

Правосеки Тернопілля і міліцейсько-суддівське свавілля (відео)