Янукович мав золотий унітаз і батон, а Надал – “золоту бруківку”

Поділитися

12071552_909870589097532_572857810_nСьогодні Тернопіль ніби перемістився у часі у 2002 рік, коли всі тернополяни повірили у месію “Нашої України” Віктора Ющенка. Що з того вийшло – загальновідомо. Із Сергія Надала нині також ліплять месію для неосвічених і малозабезпечих тернополян. Мовляв, Надал господар, який хоч і краде, але ж і в місті щось робить. А прийде хтось інший – то Тернопіль занепаде остаточно.

-Подивіться,- кричать агітатори Надала, -які ремонти в Тернополі робляться – дороги і бруківки постелили всюди, будинки утеплюються.

Проаналізувати ж елементарні речі бідні тернопільчани не спроможні навіть не через свою зайнятість, інформаційну обмеженість, але й тотальну пропаганду, яка заполонила усі ефіри місцевих телеканалів та газетні шпальти. Сьогодні навіть у маршрутці спокійно проїхатись не можливо, бо й там рекламують який хороший Надал і які погані всі інші кандидати.

Ну як тут пересічному тернополянину не повірити в Надала?

Вчора на ринку політично зазомбовані жіночки-продавчині ледь не побили якусь викладачку, яка критично прокоментувала їхні хвалебні оди про Надала. Жінка лише спитала: про які утеплення будинків йдеться? Покажіть хоч один? Чи відкрив Надал хоч одну школу чи дитячий садочок?

Ми вирішили не мовчати і допомогти розібратися в елементарному тернополянам. От прочитайте цю статтю, шановні читачі своїм бабусям, дідусям, батькам, які переконані, що Надал – це неймовірне благо для нашого міста…

Ми не стверджуємо, що поки чинний мер – це суцільне зло. На наше переконання, Сергій Надал – пристосуванець, який наживається на бюджеті тернополян, тобто обкрадає нас з вами. Тільки робить це настільки вміло, знає “табличку ділення” з прокуратурою, судами і всією правоохоронною системою, що вони не хочуть “різати курку”, яка несе золоті яйця (про Камінського промовка)

От виберуть у файному місті якось принципового мера і тоді живи на одну зарплату…

Сьогодні у Тернополі ім’я Сергія Надала пов’язане із бруківкою і ремонтами. Це як Віктор Янукович і золотий батон.

З приводу бруківки ми вже робили розслідування у Збаражі, яке нас просто шокувало масштабом свободівських авантюр.

Виявилось, що Сергій Надал нічим не кращий своїх однопартійців-злодюжок з райцентру.

Ми звернулись за інформацією у департамент житлово-комунального господарства Тернопільської міської ради, щоб дізнатися скільки коштує квадратний метр постелити бруківки (з укладкою, будівельними матеріалами і навіть з вивезенням сміття). В усній формі нам розповіли, що в середньому такі роботи обходяться міській казні 500-550 гривень, але все залежить від типу бруківки, переліку робіт, складності роботи тощо. На об’єктах, неофіційно ж розповіли, що підписуються акти виконаних робіт і по 980 гривень за квадратний метр покладеної бруківки. Звісно, офіційно це ніхто не підтвердить, бо відразу втратить роботу.

Згідно прайсу підприємства “Брук-тон”, яке постачає фактично усю бруківку на ремонтні роботи в Тернополі, ціна одного квадратного метра  становить 120 гривень, робота зі встановлення бруківки – 60 гривень за метр квадратний. Ну ще додайте сотню гривень на якісний щебінь, пісок і вивіз сміття.

Як тут набігає тисяча гривень за квадратний метр встеленої бруківки?

Проаналізувавши таку інформацію, у нас виникло логічне питання: скільки ж реально коштує постелити нормальну бруківку?

Виявилось, що реальна ринкова ціна укладки якісної бруківки з усіма матеріалами коштує максимум 320 гривень. Так собі роблять великі багатії на власних подвір’ях до кількох сотень метрів. Надал же кладе кілометрами бруківку навіть у лісі! Мав би мати файну знижку!

Наприклад, у Тернополі, у представництві львівської фірми “Мій двір” квадратний метр бруківки з усіма роботамиі матеріалами обійдеться у 295 гривень. Причому, бруківку тут продадуть якісну, яка не розсиплеться після першого дощу. В “Озоні” ціна на бруківку також без надалівської “надцінки” – 210-250 гривень. Ну додайте сюди ще 100 гривень на виконані роботи. І ніяк не виходить “середня” надалівська ціна з департаменту житлово-комунального господарства у 500-550 гривень. Мовчимо вже про 980 гривень за квадратний метр бруківки.

Аналогічні ціни у хмельницькій фірмі “Будкомплектчи навіть в столичних організаціях. У Києві те сіре нещастя, яким нібито ремонтують дороги Тернополя,  коштує менше 100 гривень у площах понад 500 квадратів.

Виходить, що на звичайній бруківці Надал і його гоп-компанія у міській раді робить 300% накрутки. Тобто, благо, про яке нам так торочать з усіх телеекранів і газет – це одна із тіньових схем збагачення.

У чию кишеню йде відкат у 200% -300% зрозуміло з кожного біг-борда (((

Після такої “ремонтної виборчої кампанії” Надал ще буде в “плюсі”.

Невже ви хочете такого мера ще на 5 років?

 

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПО РЕМОНТУ 600 КВАДРАТНИХ МЕТРІВ У ЗБАРАЖІ

Бруківка закуплялась ТАКОЖ у фірми «Бруктон». Згідно прайсу підприємства ціна одного метра квадратного становить 120 грн. 120 грн х 600 м.кв.=72 000 грн; бордюр дорожній – 415 шт х 89 грн= 36 900 грн; поребрик (маленький бордюр) 100 шт х 48 грн = 4 800 грн; щебінь – максимум 150 м. куб., тобто 210 тон х 220 грн (це вже з доставкою) = 46 200 грн; пісок – 50 м. куб. х 160 грн = 8 000 грн; цемент 5 тон х 1 600 грн = 8 000 грн; доставка бруківки – приблизно 6 000грн; оплата за встановлення бордюрів – 450 метрів х 35 грн = 15 750 грн; встановлення бруківки – 600 м. кв. х 60 грн = 36 000 грн; демонтаж старих бордюрів, вивіз будівельного сміття – максимум 10 000 грн. Разом 244 000 грн! Навіть якщо допустити збільшення вартості на 10 %, то вийде 268 000 грн! ціна метра квадратного – 440 грн, а не 1 000! Де ще 317 000 – 341 000 грн??? Як свободівцям можна було зробити в 2,2 рази дорожче?!

 

 

 

 

Голова “Доброго самарянина” Володимир Кравець – самородок аграрного Тернопілля!

Слава про корупційні скандали в Тернополі покотилася Україною