Шахтар – Реал 3:4 (відео)

ronaldoУкраїнські вболівальники-ватники, які дивились вчора футбольний матч між донецьким “Шахтарем” та мадридським “Реалом” сьогодні певно здивовані, дізнавшись підсумковий результат. До 70 хвилини іспанці впевнено перемагали ахметівців 4-0. Голи забивались у такій послідовності: 0:1 – Роналду (18), 0:2 – Модрич (50), 0:3 – Карвахаль (52), 0:4 – Роналду (70)

А потім зганьблені “колоради” почали грати і це дозволило їм тричі добитися успіху. Алекс Тейшейра на 77 хвилині забив з пенальті. Через 5 хвилин відзначився Дентіньо.  І за дві хвилини до закінчення основного часу знову розписався у воротах іспанців Алекс Тейшейра.

Новини від групи “Схід та Захід єдині”: готуємось на 21-й рейд і заготовляємо м’ясо для тушонок