“Реал” виграв Лігу Чемпіонів

_Zz0xkDpu_QМадридський “Реал” у фінальному матчі Ліги Чемпіонів переміг у серії пенальті мадридський “Атлетико”. Це вже в одинадцяте “галактікос” стали кращим клубом Європи. підсумок протистояння 5-3 на користь королівського клубу. Хуанфран влучив у стійку воріт. Навас вгадав кут і міг дістати. Переможний гол з пенальті забив Роналду.

Щодо самої гри, то у першому таймі перші 20 хвилин кращими виглядали “галактікос”. У решта часу – “Атлетіко”. Правда, коли Карраско  на 79 хвилині забив гол, “матрасники” дещо підсіли і могли поплатися.

ну і варто відзначити, що Грізманн  на 48 хвилині не реалізував пенальті, але в серії був точним.