Віталій Гирба став срібним призером на турнірі борців в Португалії

2(1)У Лісабоні столиці Португалії учасник АТО Віталій Гирба з Могилів-Подільська Вінницької області у ваговій категорії до 66 кг, серед дорослих борців класичного стилю, став срібним призером відкритого турніру з боротьби присвяченого 31-ій річниці Асоціації аматорської боротьби Лісабону ( ALAL, Португалія). У міжнародних змаганнях взяли участь близько 100 учасників, які представляли найсильніші португальські та іспанські спортивні клуби. Наш земляк зараз тренується у Школі боротьби містечка Казал де Камбра, що поряд з Лісабоном ( головний тренер Луїш Маркеш, помічник головного тренера Олег Сцібайло). Борці цього клубу зайняли друге загальнокомандне місце. Також чемпіонами турніру стали представники цієї спортивної школи Антоніо Кабрал ( до 60 кг) та Ед Нілсон Тавареш ( до 100 кг), а бронзову нагороду виборов Жуліньйо Джу (до 66 кг). Бажаємо нашому українському борцю нових здобутків та перемог!