pravyj sektorНе витерпівши московського попа, який кормив людей казочками про громадянську війну та злих бендерівців, більшість жителів села Башуки вирішили перейти в Українську Православну Церкву.

Громада зареєструвала новий статут і перейшла у Київський Патріархат. Однак, Московська церква не має бажання втрачати заробіток і вплив над людьми і продовжують судитися з громадою.

І от настоятель Московського Патріархату, який слід зауважити прийшов на парафію вже після переходу жителів в Українську Православну Церкву, подав до суду з прохання скасувати прийнятий статут громади Київського Патріархату. І вже завтра, 22 вересня, в Апеляційному суді Тернопільської області о 15:30 відбудеться розгляд цієї справи.

НВР «Правий Сектор» підтримує прагнення українців на свою, справжню УКРАЇНСЬКУ ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ та готові у всьому їм допомагати і відстоювати їхні прагнення.

Разом обов’язково переможемо!

Слава Україні!

1 comment

  1. Олег

    Хлопці з ПС не дерібаньте країну, ви вже відірвали Крим та Донбас від України, то заспокойтесь, не порушуйте права людей, бо не мине і двух-трьох років і завдяки вам наша держава стане лише частиною Польщі, Росії, Угорщини та Румунії. Залиште Церкву у спокої.

Напишіть відгук