clickХто протистоїть українським військам на Донбасі, стріляє по наших воїнах і мирних мешканцях? В цій інфографіці розкрита структура російсько-окупаційних військ на сході України. Крім кількох десятків тисяч бойовиків (місцевих колаборантів і – переважно – найманців – з Російської Федерації), на Донбасі розташовані підрозділи зі складу регулярних частин Збройних сил РФ. Це кадрові російські військовослужбовці зі своєю зброєю та технікою, які прибувають на територію України з усіх куточків Росії.

Російські військові прибувають на Донбас почергово, на ротаційній основі, невеличкими групами зі складу своїх бригад та дивізій. Здебільшого вони займають позиції на другій і третій лінії оборони та в тилу противника, обіймають більшість командних посад, працюють зі складною військовою апаратурою та озброєнням, і виступають загороджувальними загонами.

1 comment

  1. Олег Кубіцький

    А який контингент окупантів на території решти України, у мене за стіною окупанти живуть і тільки чекають слушного моменту, у Тернополі окупанти у білий день їздять громадським транспортом, фотографуютьстратегічні об,єкти, готуються до коригування вогню!

Напишіть відгук