Більше двох місяців у Тернополі не було дощу. Коли ж вчора ввечері врешті випав перший осінній дощик, то він продемонстрував, що комунальники нашого міста як байдикували, так і далі нічого не роблять. Нині вони вже ліквідовують наслідки своєї бездіяльності і некомпетентності. Лише у жовтні 2013 року відремонтували частину асфальтного покриття вулиці Миру. Поклали дорожники непоганий асфальт. Проте, систему дощових колекторів не удосконалили комунальні служби, навіть елементарно не почистили.

Сьогодні проїжджа частина вулиці Миру повністю заблокована. О другій годині дня “роздуплився” заступник начальника управління -начальник відділу інженерно – транспортної інфраструктури управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Дроздовський Андрій Казимирович. Чиновник використав у 21 столітті унікальну “тракторну методику” відновлення зливу води. Тернополяни, які дивились на такий примітивізм у роботі комунальників, рекомендували поселити чиновника на вулиці Миру і постійно “шуфлювати” намулу, яка буде назбируватись.

-Не вміють  думати, нехай руками працюють,- насміхались з чиновника перехожі.

Цікаво, скільки тонн солярки спишуть на “тракторну методику” чиновники через свій непрофесіоналізм?

Тернополяни тепер часто впізнають тернопільських бюрократів, бо осоружні пропагандивні новини від Надала змушені дивитись щодня у смердючих маршрутках.

ternopil

8 comments

 1. Саня

  Надал конретно задовбав . Замість того, щоб сунити всюди свою власну бруківку, краще бы зайнявся будівництвом хоч однієї школи

 2. Богдан

  Ще не народився той, хто задовольнить забаганки кожного тернополянина, але Надал дбає про тернополян так, як це не робив ніхто, хто був мером міста. А бруківка – це не ФАЛЬШИВИЙ асвальт на пару місяців ..

  1. Ігор

   Надал дбає? Хіба про свою жопу. На брехні прийшов політику. Так і з неї піде, тільки думає, що накравши мільйони, вони йому щастя принесуть..ніхто і ніколи на людських сльозах не був щасливий..бумеранг повертається завжди на дітей, внуків… Тут пан Богдан – пронадалівський коментатор пише, що велике щастя для тернополян та неякісна бруківка.. може він плутає її з базальтовою, яку надалівці поздерали зі всього міста і покрали по дачах..розпродали.. біля театру мали постелити цього літа кілька метрів на тратуарі…і що? постояла та базальтова бруківка і тихенко вивезли..а наліпили ту пластилінову з “Бруктону”

   1. Олег

    Надал – це яскравий приклад бюрократа-злодія, який освоїв з ким і як треба ділитися награбованим, як відсікти думаючих виборців, відбити у них бажання навіть прийти на дільниці. Кажуть до того окаринський та фартушняк приклалися.. останній досі псує нерви опозиціонерам в міській раді.. правда лишився там лише ландяк.. народний контроль здувся.. шараськіна бігає за надалом як коза ))

 3. Коля

  Відколи побачив Надала на шкільному фото у вишиванці, яку він ніколи не носив в школі, зрозумів, що цей типок буде плювати на всіх і йтиме до своєї мети.. хіба на хабарі погорить.. але ж він почав хитріше діяти.. брати не відкати. а долю в бізнесі..

 4. Оксана

  На прикладі Свободи Тягнибока зрозуміла, що ніколи до влади не можна допускати тупих, неосвічених бовдурів..а особливо тих, які патріотизмом прикриваються…

 5. Даян

  така просто ситуація із водовідведенням демонструє, що Надал плював на інтереси тернополян. В нього мета одна – збагачення…

 6. Анжела

  Переконана, що більше тернополяни з Надалом не помиляться… Його прізвище у нас на ринку як матюк.. підприємці підколюють одне до одного: ти що, Надал )) якщо хтось чинить прикро.. а відповідь яку раз почула: нє, я не свободівський підарас – мене просто цілий день веселила.. нарешті ті брехливі гандони тягнибока зникнуть з політики, як туман

Напишіть відгук