draw_smoke_fog_11Їдкий, ядовитий дим, що заполоняє все місто після 10 год. вечора нікуди не зник і схоже, що буде з нами багато років. …”Рефрежераторно-вагонне депо Львівської залізниці” за адресою: м. Тернопіль, вул. Бродівська, 61. Там майже щоночі спалюють шпали радянського виробництва, покриті токсичною речовиною – креозот, та частини дерев’яних товарних вагонів, для утеплення яких використовували пінопласт. При згорянні креозот та пінопласт розкладається на отруйні речовини, що викликають онкозахворювання і надалі смерть. Але в нас місто терпил.

Люда Вітер

7 comments

  1. Женя

    Місто не тєрпіл, з 102 відправляють в міську раду, а ті зачитують заключення якоїсь кантори, що це палять стерню в Кутківцях, то що, йти зразу бити їх ?! Чи є інші варіанти?

  2. Вован

    Палять не тільки шпали,по вулиці лук’яновича 8 при в’їзді на комбайновий прийомщики металу кожен вечір спалюють гори проводки щоб дістати мідь,алюміній!!!Виникає питання :хто відповідальний за екологію міста????? А поліція нічим нам не допоможе,тому що поміняли патрульні обличчя,а корумпована верхушка залишилась та сама.

  3. Ola

    а діти хворіють все частіше… і важче вилікувати…

Напишіть відгук