У Тернополі в переддень Покрови відбувся вечір-спомин, де “Права Молодь” разом з учнями 18-ої школи згадували всіх героїв України. Спільно дивились повстанські фільми та співали звитяжні пісні. Також молоді націоналісти взяли участь у Літургії за волю України та традиційному марші до пам’ятника С.Бандери, де відбулась панахида та мистецька програма приурочена УПА.

pm4Бережанський осередок “Правої Молоді” організували перегляд фільму “Добровольці Божої чоти” для усіх жителів свого міста. Це сильне та глибоке кіно вразило всіх присутніх. Воїни ДУКу захоплювали своєю хоробрістю та силою духу. Фільм змусив глядачів по новому подивитися на війну та добровольці, що ризикуючи власним життям, захищають нашу Батьківщину.
Закінчили перегляд кінофільму доброю українською традицією – спільною молитвою за всіх героїв, що боролись та борються за українську землю та націю.
.

У Бучачі активісти «Правої Молоді» організували творчий вечір “Чуєш, брате мій”. Послухати поезію націоналістів зібралось багато місцевих патріотів. Революційна творчість надихнула на боротьбу. Авторською поезією вражали молоді, але вже добре відомі, поети – Любомир Сарабун і Тетяна Іваніцька. Музичний супровід вечора забезпечив Ігор Кізюк. Завершили вечір фільмом про сучасних героїв України.

Хай допоможе нам Богородиця бути гідними нащадками борців за волю України, а слава героїв і спомин про їх подвиг кличе до нових звершень задля УССД!

Напишіть відгук