111

filaret3Під час візиту до Тернополя глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет пересувався містом новенькою іномаркою – AUDI A8. Отримав її глава ніким не визнаної у світі церкви напередодні свого дня народження ( 23 січня патріарху виповнилось 87 років). До того Філарет їздив Україною і приїжджав на Тернопільщину на “Mercedes” із трьома сімками. Блатний номер тепер перекочував на елітну “Ауді”, яка мінімально коштувала у салонах 3 мільйони 400 тисяч гривень. Звичайно, главі церкви “нафарширували” авто.

Що цікаво, у промові глава УПЦ КП вимагав у своїх підлеглих за три роки збудувати собор святого Костянтина, перший камінь якого він щойно освятив, але нічим не збирається допомогти будівництву. На питання журналіста “Про все” про допомогу громаді у будівництві катедрального собору святих Костянтина і Єлени заявив, що це з тернополян-прихожан будуть кошти збирати.

Також патріарх Філарет у Тернополі продемонстрував, як перейняв моду у головного попа Москви – Кіріла.

filaret2

Новенький німецький седан Філарета

раніше патріарх їздив Мерседесом

Раніше патріарх їздив “Мерседесом”, подарований Балогою, із аналогічним блатним номером у три сімки

7 comments

 1. Назарій

  не думав, що хтось у Тернополі наважиться так різко написати проти цих ряжених клоунів. бачу тут і про автокефалістів – теж неканонічних – пишете. вітаю тернополян, що є у вас преса, яка не дивиться на весь цей маскарад у рясах… звісно, навіть канонічні греко-католики чи зрадники України – православні московського патріархату підпадають під громадський контроль… а то понаїдали морди, понабудовували котеджів, понакупляли іномарок..а тепер ще з народу на церкви гроші збирають… користуються неосвіченістю народу… був у Тернополі недавно.. спеціально пройшовся храмами..одні старші люди..молодь вже мудріша..не хоче неосвіченим батюшкам служити… які в піст по кабаках і дівках шастають…
  прочитав на сайті як владика Семенюк синку губернатора Цимбалюка доріжку червнону стелив, грамоту від папи дарував… позорище..повністю підтримую ваші тези… якщо священники не зміняться , як це зараз роблять з владою, за 5 років до них будуть ходити мінімально… вони не відповідають вимогам сучасності… і не допоможе оглядова площадка на катедрі, коли в середині храму бездуховні особи…

 2. амбо

  а ви в ярмі падаєте та якогось раю на тім світі благаєте?!

 3. Ігор

  Машина то таке,багатий дятько-дорога машина,а вот номера як для церковнослужителя фраєрські!!!!!!!!

 4. Орест

  ГАрне відео і правильні запитання , шкода що не взяли інтервью у цього афериста. Тачку поміняв – напевно у Голандію за компенсацію віджав)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.