Чи буде у Тернополі хоч один “Євроклуб”?

Представництво Європейського Союзу в Україні продовжує сприяти розвитку української мережі шкільних європейських клубів. Євроклуби – переважно, новостворені – будуть залучені до проекту “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році” через майстерні, ділові ігри, тренінги, мережеву роботу і волонтерство.

В рамках проекту на підтримку Євроклубів у 2011 році особлива увага буде зосереджена на розширенні мережі Євроклубів. В першу чергу, це буде зроблено завдяки залученню діючих Євроклубів і їх колишніх учасників до надання допомоги школам у створенні та підтримці діяльності нових Євроклубів. Тематично, проект буде проводитись в рамках Європейського року волонтерства, що відзначається в країнах-членах ЄС, під гаслом: “Волонтарюй! Зміни світ на краще”.

Проект буде складатись із початкової майстерні, учасники якої візьмуть участь в рольовій грі на тему європейської молодіжної політики; серії локальних майстерень/тренінгів, що проводитимуть самі Євроклуби; а також підсумкового літнього табору. Крім того, буде оновлюватись база даних Євроклубів, видаватись електронний вісник, проводитись онлайн-конкурси для Євроклубів.

Більш детальна інформація про проект буде розміщена невдовзі на сайті Представництва Європейського Союзу в Україні: www.delukr.ec.europa.eu, на блозі “Євроклуби в Україні”: ukraineuroclubs.blogspot.com та ІнтернетплатформіУкраїнська спільнота євроклубів. Якщо Ви хочете оперативно отримувати інформацію про діяльність Євроклубів та електронний вісник, що видаватиметься в рамках проекту, запрошуємо підписатись на розсилку Української мережі Євроклубів. Для цього, будь ласка, надішліть повідомлення із зазначенням П.І.Б., організації й посади, телефону та е-пошти на euroclub.org.ua@gmail.com.

У 2011 році проект Представництва ЄС на підтримку Євроклубів виконується Українською асоціацією європейських студій, що має досвід реалізації подібного проекту у 2009 році, і постійно залучена до розвитку євроклубівського руху в Україні.

* * *

Із запитаннями та пропозиціями щодо реалізації проекту “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році” запрошуємо звертатись до Сергія Штукаріна, координатора проекту, тел.: +38 (050) 917 26 11 begin_of_the_skype_highlighting            +38 (050) 917 26 11      end_of_the_skype_highlighting, або Анни Ковбасюк, асистентки проекту, тел.: +38 (099) 031 41 49 begin_of_the_skype_highlighting            +38 (099) 031 41 49      end_of_the_skype_highlighting, е-пошта: euroclub.org.ua@gmail.com. За додатковою інформацією можна також звертатись до Ольги Максименко, координатора програм преси та інформації у Представництві Європейського Союзу в Україні, тел.: +38 (044) 390 80 10 begin_of_the_skype_highlighting            +38 (044) 390 80 10      end_of_the_skype_highlighting, е-пошта: delegation-ukraine-press@ec.europa.eu.

 

Довідково:

Євроклуб – це форма організації молоді, що сприяє творчій самореалізації, залученню молоді до інформування з актуальних питань євроінтеграції, участі в європейських ініціативах, громадянській освіті та активній громадській діяльності. Євроклуби можуть реєструватись як громадські молодіжні організації, або існувати при навчальних закладах, громадських організаціях, підприємствах. Найбільш поширеними в Україні є шкільні європейські клуби (ШЄК), яких в усіх областях нараховується понад 1000, і розвиток яких підтримується Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки.

Представництво Євросоюзу в Україні надає Євроклубам організаційну та інформаційно-методичну підтримку від моменту появи перших Євроклубів у середині 1990-х років. Посли та високопосадовці інституцій та країн-членів ЄС часто зустрічаються з євроклубівською молоддю, а учасники Євроклубів є важливими провідниками ідей об’єднаної Європи, сучасних європейських за загальнолюдських цінностей в своїх громадах, де вони реалізують численні проекти й ініціативи.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В інтеренті можна знайти базу продажних виборців Тернополя

Якби у Тернополі була така краса! А то лишень стіни псують