111

7 листопада 2010 року на засіданні політради у Львові голова Луганської обласної організації Дмитро Снєгирьов заявив про незгоду з діями керівництва щодо партійного будівництва на східних теренах, невідповідності нормам моралі поведінки членів політради та склав з себе повноваження голови обласного осередку.

05 грудня під час візиту голови партії ВО « Свобода» О.Тягнибока до Луганська з метою поновлення діяльності місцевого осередку, був призначений тимчасовий комітет обласної організації. В комітет увійшли різні за політичними , національними упободаннями люди.

Достатньо сказати , що на сьогоднішній день там присутні представники усіх без винятку політичних сил , які на сьогоднішній день вирішили , що вони мають право представляти інтереси партії, та називати себе націоналістами.

Серед представників тимчасового комітету є представники колишньої СДПУ (о), ПСПУ, комуністичної партії та відповідно БЮТ та НСНУ. Наявність такого різного представництва та бажання неодмінно стати на чолі новоствореної партійної організації змушує людей забувати про норми загальнолюдської моралі та етики , як по відношенню до одно партійців так і колишнього членства партії.

Першою у бажанні заробити бали перед вищим партійним керівництвом виявилася п.Магрицька, яка у ЗМІ дала коментарі щодо діяльності попереднього керівництва обласного осередку , які не відповідають дійсності чим відразу викликала відповідну зворотну реакцію у вигляді судового позову про захист честі та гідності , чим поставила у дуже незручне становище , як новоутворену так і вищу організацію.

Але далі всіх пішов ще один претендент на посаду голови обласного осередку С.Коваленко. Намагання будь якими засобами очолити партійну організацію та заручитися підтримкою у боротьбі за цю посаду привели його у пошуках союзників  до ..колишнього голови обласного осередку Д.Снєгирьова. На зустрічі з Дмитром цей новоявлений «націоналіст» , який пройшов сувору партійну школу  в СДПУ (о) та БЮТ, не дуже турбуючись моральними аспектами справи , попросив Дмитра написати та опублікувати у ЗМІ статті викривального змісту проти ще одного претендента на посаду , свого одно партійця –Магрицьку І.             Подібна пропозиція на початках дещо збентежила Дмитра , за часів якого партійне керівництво уявляло собою суцільний моноліт однодумців, але згодом оговтавшись від першого моменту несподіванки , Дмитро пригадав , як той самий Коваленко з подібними моментами виходив на голову партії Тягнибока у бажанні скомпрометувати тодішнього голову партійного осередку. Відповідь провокатору була дана миттєва.

За згодою з вищим партійним керівництвом Коваленко був виключений з партії, з ганебним формулюванням –за трусіть , бо неодноразово тікав з місця проведення партійних акцій на момент сутичок з політичними опонентами. Про діяльність цього штатного провокатора можна більш детально  зі статей, які розміщені  на партійному сайті ВО « Свобода».

http://www.luhansk.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/016935/

Коментуючи ситуацію навколо цих подій Дмитро Снєгирьов зауважив:» У мене два запитання до голови партії Тягнибока. Перше .Чим керувалися у призначенні тимчасового комітету. Друге. Хто буде винний , якщо у боротьбі за посаду обласного керівника « побратими» від замовних статей перейдуть до замовних вбивств?І головне .риба гниє з голови .Ті моральні збоченства , які притаманні вищому партійному керівництву , що спонукало мене вийти з лав партії, знайшли своє гідне та логічне продовження на нижчому рівні , перетворивши  обласну організацію у поле битви , де відсутні правила поведінки та норми моралі»

Екс-голова Луганської ОО ВО « Свобода» Дмитро Снєгирьов

Напишіть відгук