За словами одного з ініціаторів TwiTerEvent Володимира Ханаса, «Мета події – ознайомити учасників з новими тенденціями застосування соціальних медіа у призмі «влада-туризм- неурядові організації-журналістика». Усі доповіді поділені за тематичними напрямками. Учасники приділять значну увагу можливостям Twitter’а.
Реєстрація на подію триває. В рамках баркемпу організатори обіцяють відкрити Музей українських твітерян, відповідно оголосили збір експонатів. За задумом організаторів, в музей увійдуть усі письмові і матеріальні артифакти, які свідчитимуть про розвиток сервісу Twitter в Україні.
Дати проведення баркемпу припадають на святкування Дня злуки 22 січня. У 1919 році в цей день відбулося виголошення універсалу об’єднання ЗУНР та УНР в одну державу. Приїзд на подію учасників з багатьох областей стане для Тернополя символічним втіленням ідеї Дня злуки.
Організаторами події виступили громадські активісти Тернопільщини, учасники Twitter-трансляції виборів #elect_ua. Cпіворганізатором TwiTerEvent є MediaNext, проект з розвитку нових медіа від МГО »Інтерньюз-Україна».
Хештег події – #twiterevent

Напишіть відгук