111

Як повідомили батьки учнів тернопільської школи №16, сьогодні вранці вони дізнались, що учні їхнього навчального закладу  мають нову біду – «свинку». За неофіційною інформацією, нею захворіло декілька учнів молодших класів. На жаль. Довідатись більше інформації не було змоги, оскільки директор школи Борис Кордуба прийшов на роботу з гімном України. З тієї нагоди до школи приїхав заступник міського голови Леонід Бицюра. Він також спізнився і приєднався до вишикуваних учнів старшого класу.

Якийсь не надто розумний педагог на сходах школи перепиняв учнів, щоб вони зачекали, поки завершиться мелодія. Чи то хлоп був глухий, чи то такий переляканий наявністю високого начальства, але виконувати гімн України почали хвилин через п’ять. Дітей назбиралось чимало. Дзвоник настирливо покликав дітей на урок, а дітлашня чекала, коли ж Олександра Пономарьова «ввімкнуть». На цю комедію з подивом дивились пузаті підприємці та начальники різних державних відомств, що привели чи привезли дітей і онуків на уроки. Їх переляканий педагог не перепиняв.

Задоволений заходом був лишень заступник міського голови Леонід Бицюра.

Шкода, що така патріотична затія так знівельована дурнями

47 comments

 1. shalken

  “Шкода, що така патріотична затія так знівельована дурнями”
  дурнями і придумана

  1. Учень

   Пане Супрун, ви добилися свого – директор, який на перше місце ставив навчання і на останнє – євроремонт, вже не працює. Новому директору у тій ситуації, яку ви створили численними необдуманими публікаціями, доведеться плідно попрацювати, щоб всі побачили зміни у школі. Найпростіше це зробити через євроремонт, пластикові вікна (за кошти батьків, звичайно). Так що доведеться вам почистити власного гаманця. За все ж треба платити….

 2. тарік

  Не дурнем а козлом насправді є той хто в такому ракурсі пише про патріотів своєї країни і міста і тим більше ненасмілюється назватися. Після такого блогу я думаю редактор повинен як мінімум попередити такого журналіста про некоректність. За слова і написи треба відповідати і обгрунтовувати думку.

 3. admin

  Свинка виявлена у тому ж класі, що й жовтуха

  1. Учень

   Невже протягом попереднього року жовтуха виявлена лише в 16 школі? Чому саму тут роздувається постійними публікаціями скандал?

 4. admin

  На жаль, патріоти і члени партії “Свобода” – це далеко не синоніми

  1. шо

   подумайте логічно ….. у кожної людини є совість і коли грає державний гімн потрібно стати (задуматися, що це державна символіка)! Але, як мама з татом не навчила то вибачте воно і буде перти!

 5. аліна

  повний бред про цю статтю,це цілковита не правда в нашій школі виховують добрих і розумних дітей.
  може в нас в школі є інфекція але по словах цього журналіста в нас не має дурних вчителів .Я не знаю хто це написав но це цілковита не правда

 6. Тарас

  Поперше самі ВИ дурні!!! подруге не культурно обзивати людей СТАРШИХ
  за вас!!! А потретє якщо вам запалатили гроші щоб ви ОБХАяли 16 школу то
  висловлюйтесь по культурніше!!!

 7. шо

  у 16 все проходило на вищому рівні. Прости якийсь козел хоче зганьбити честь школи. Але знайте це так просто не залиши!!!!!!!!!!!!

 8. шо............!!!!

  у кожній школі може бути спалах тої чи іншої інфекції, але нічого виживають!Просто комусь вигідно роздувати скандал????!!!!!!!!

 9. Світлана

  Самі ви такі!!!!!!!!І не треба писати всяку брехню про таку класну школу як №16…І не треба писати не перевірені факти!!!Якщо ви заздрите нашій школі,то не треба висловлюватися такими фразами…І не смійте ображати наших педагогів…І не треба поливати брудом нашу школу…!!!!!!

 10. admin

  З повагою прошу втановити певну цензуру на відповідні статті про 16 школу. Якщо автор статті володіє не достомірною інформацією, нехай не розпрузкає різноманітні плітки про *поганий* стан школи. Ніякої свинки в нашій школі немає! І церемонія винесення та занесення прапора не була ніким спаклюжена! кожен виконував свою роботу. і ніхто не збирався переривати звуки Гімну, якщо якийсь учень проспав і запізнився на уроки! особисто я зайшла в школу без гаміру та претензій, оскільки прийшла раніше ніж 8.25!!! Отже прошу вас видалити статтю, в якій міститься багато оманливих свідчень про події в 16 школі!!!!!!
  http://provse.te.ua/2011/01/u-ternopilskij-shkoli-16-dvi-bidy-svynka-ta-vykonannya-voli-svobody/#comment-2590

  Александровыч Ліза

 11. admin

  Автор статті був вранці в школі і весь цей маразм бачив на власні очі

  1. Учень

   Автор статті був серед тих, хто нехтуючи державною символікою вів свою дитину у клас?
   Чому у такому разі він не забере власну дитину з цієї “поганої школи”?
   Хіба він не знає, що під час звучання гімну України потрібно зупинитися?
   Чи може потрібно, щоб автора вчителька теж зупинила, як дітей, і зробила йому зауваження? У цій ситуації вчителька вчинила більш тактовно.

 12. наталія

  ой маразм на власні очі, автора скажіть!!!!

 13. Тарас

  Якщо ви називаєте гім України маразм то ви не Українці!!!

 14. Таня

  Може той, хто бачив “цей маразм” на власні очі звернув увагу чи були всі квіти підлиті в школі, підлоги добре помиті? чому саме школа № 16? вам заплатили, щоб паскудити цей навчальний заклад?
  тоді ви просто не “незалежна”, а ЖОВТА і ПРОДАЖНА газета.

 15. Денис

  Адмін, а хто автор статті ? + Повиправляйте орфографічні помилки в самій статті ! І ше одне, якшо хочеш шоб твій сайт далі праацював, то попрошу взагалі не писати ніяких неправдивих статтей, в сторону 16-ї школи !

 16. 123

  ви тут собі не гонінь, ця стаття – повна брехня і на цьому все сказано. !

 17. tasja

  дуже суперечлива стаття…

  1)в школі немає “свинки”
  2) стаття написана без жодної цензури
  автору було б варто звернути увагу на написання
  але ж звісно на це не було часу

 18. stas

  Позор цій газеті, вона виконує чиєсь замовлення і гнобить цю цілком нормальну школу ( а як ше можна пояснити векику кількість негативних ноивн про неї за один місяць)
  Ше раз позор робути заказні статті !!
  Я взагалі з 8 школи і до 16 нічого не маю але видно неозброїним оком!

 19. Олег

  У мене старший вчився у цій пародії, що називається 16 школа. Дитина витримала до 7 класу. Перевів. молодшу навіть не ризикнув вести. Педагоги там ніякі, лише думають про ліві заробітки. Директор – вимагав у моєї сусідки хабаря за медаль. Почитав коментарі – і зрозумів – то гадюче, так зване педагогічне кодло, активно засіло на форумі цієї газети…Напевно, автор чи дописувач має прямий стосунок до школи..або дитину хтось з родини віддав, або сусідів…Перечитав спеціально всі статті про школу..не знайшов там жодної образи честі і гідності. Бо ті вчетельохи як педагогічні кадри нічого не варті..хто чув про них? які здобутки? а головне- де учні переможці олімпіад, якими б школа була гідно представлена??? З приміщення школи дійсно ледь не конюшню перетворили..кухня смердить на весь перший поверх…діти чергові горланять ..бездумно…Якщо хочете добру освіту дати дитині – ні в якому разі не давайте дитину в цю школу…є 12, 9..в центрі хороші 6, 3, 5…

  1. Володимир

   Шановний Пане а назвіться но будь-ласка, хто ви і хто ваша дитина… щоб наше педагогчне кодло знало кого то ми так погано навчили

  2. NoName

   По перше не треба ображати педагогів, вони такі самі люди, як і ти (а може і краще), по друге за приміщення вчителі не відповідають, а діти (якшо ти не знаєш горланять у всіх школах). І не треба відштовхувати людей своїми фразами “Якщо хочете добру освіту дати дитині – ні в якому разі не давайте дитину в цю школу”….

 20. Таня

  Якби не журналісти, то ці вчителі винищили б здоровя половини школярів..з двадцятих чисел грудня була жовтуха..а вони мовчали..мою сусідку змусили написати три заяви, що давала своїм малим каплі..Батьки їх чуть не роздерли..А тут почула в автобусі про обговорення на провсе…Читаю – одні вчителі..Морди роззявили як халяви..і гавкають..та ви подякуйте, що вас з роботи не погнали за халатність ..як за сталіна..приховали інформацію..Надал мав би для науки доброї прочуханки дати і адміністрації..і таким безалаберним педагогічним кадрам…

 21. вчитель

  я мав необережність рік пропрацювати в цій школі..бардак! І одні хабарники працюють. не вміють дітей навчити, зате потім кров пють з батьків…досі памятаю своє 1 вересня…такого захолустя..як у них..я не бачив навіть у сільських школах…Єдине – фізкультурники там на висоті…а математики дубові..вчитель історії Вовк..здається..особистіть з великої літери.. а Кордуба – загальмований..як він стільки років очолює школу..Похилячка не ризикне його зачепити..але мер сам мав би відвідати заклад..і все було б розтавлено на свої місця…а на цей блог не треба кивати..колі рожа крива…

  1. House

   Скоріше всього ти не вчитель, а учень ) Напевно ти на фізкультуру тільки й ходив, а Вовк був твоїм класним керівником ))

 22. neofit

  Вчився в цій школі. До 9 класу…нижче середнього..рівень. зрозумів, коли прийшов на педпрактику…Тепер працюю у 18 школі…пофартило мені, що не потрапив у ту конюшню

 23. trio

  Що ви наробили? нафіга написали? У нас такий шмон почався…На уроках вчителі жити не дають..всі чекають, що прийде управління освіти…якийсь бик приїзджав..прапор підносили..розказувала моя нататка, що змерзли..поки чекали…а кордупцьо наш ледь в штани не наклав..коли його побачив…перелякався..бо сам спізнився… найбільше з того написаного дісталося бабкам-прибиральницям…махає їх кордуба..злість зганяє…хрич старий

 24. Олександра

  Я була у Львові на конференції, то мене питали про 16 школу…казали. що відео вражає…педагоги не вчать дітей елементарного..от вони на перерві поводяться як аборигени з Австралії…чому виховники не навчили ігор? де чергові, щоб за порядком дивитись??? винна адміністрація. принаймні ми дійшли з колегами до такого висновку… не працює з вчителями..премії по зрізали б кілька раз, то відразу був би порядок…

  1. Володимир

   Пановний Пане, цікаво а де ж це ви працюєте, прийдіть і навчить нас неуків … а за преміїї… ви хоч ради цікавості взнали коли то вчителі її останіній раз отримували…

 25. Марія

  Такі відгуки про 16 школу це явна політика. Адже хтось хоче прислати свою людину на посаду директора, тоді уявляю, що буде відбуватися – ХАОС і БЕЗЛАД.
  16 школа одна з найкращих. Вчителі – чудові, вони справді вчать дітей, адже учні займають призові місця в олімпіадах і на всеукраїнських конкурсах.

 26. абв

  16 школа the best!!!!!!!!!!!!!Вчителі класні навчать, допоможуть,підбадьорять!!!Просто комусь дуже треба місце директора.Хтось просто зливає брехливу інформацію про школу,адже школа є ОДНА з найкращих

 27. Тарас

  Якщо ви кажете що 16 школа така погана то чого ви дальше починаєте її хаяти !! якщо не подобається школа то не ВчіТЬСя там а просто язиком махати любий вміє!!!

 28. mama

  ой…яка брехня!
  Ви б прийшли хоча б на одну з олімпіад і побачили б, що 16 школа займає призові місця! І не тільки в міських конкурсах, а й в обласних і всеукраїнських! Так шо якщо ви не знаєте, то не пхайтеся!
  А якщо вам просто захотілося зайняти місце директора, то чому цього не можна було зробити правдивим шляхом? А не такою брехнею! Але що ж…..ви ж не думаєте, що коли місце директора займе той, що хотів цього, то всі слухи про школу залишаться! І буде ще гірше…..
  Цього журналіста не можна назвати чесною людиною і патріотом, бо він пише неправду!

 29. yul4uk

  те , що пише у цій статті повна брехня! і негативні коментарі проти 16 школи, написані напевно від однієї людини….все це обман!
  я підтримую людей , котрі вважають , що це все влада і ті люди, котрі хочуть прислати свою людину на місце директора….
  такі статті і такі шмони роблять люди, котрі тількт , що й вміють це комусь сраку лизати!!!а самі зрозуміти проблему цього неможуть, що це не жарти….влада мала б допомогти при якомусь критичному становищі в школі….а вона ще більше підбурює народ проти школи
  жовтуха -це не трагедія …..можна просто закрити школу на карантин….
  те , що директор запізнився на декілька секунд, то це також не трагедія, хто знає по яких причинах він запізнився?в дорозі може трапитись будьщо! тимбільше таке бувало в кожної людини….
  про те що діти запізнюються, так це ж буденність….не думаю , що знайдеться якась дитина, яка б ніразу не запізнилась на урок!!
  також мене вразило, ось це : “Дзвоник настирливо покликав дітей на урок, а дітлашня чекала, коли ж Олександра Пономарьова «ввімкнуть». ”
  до чого це речення?просто причіпили , бо немали більше шо написати?поясніть для чого це було написано?
  звідки ви можете знати чого хоче сотня учнів в один момент?і взагалі це речення мене найбільше заділо…
  наостанок….з кожної проблеми є вихід, я вважаю , що 16 школа спільними зусиллями вирішить цю проблему….тому , що там хороші педагоги…учні ….і взагалі вона найкраща!!!

 30. yul4uk

  те , що пише у цій статті повна брехня! і негативні коментарі проти 16 школи, написані напевно від однієї людини….все це обман!
  я підтримую людей , котрі вважають , що це все влада і ті люди, котрі хочуть прислати свою людину на місце директора….
  такі статті і такі шмони роблять люди, котрі тількт , що й вміють це комусь сраку лизати!!!а самі зрозуміти проблему цього неможуть, що це не жарти….влада мала б допомогти при якомусь критичному становищі в школі….а вона ще більше підбурює народ проти школи
  жовтуха -це не трагедія …..можна просто закрити школу на карантин….
  те , що директор запізнився на декілька секунд, то це також не трагедія, хто знає по яких причинах він запізнився?в дорозі може трапитись будьщо! тимбільше таке бувало в кожної людини….
  про те що діти запізнюються, так це ж буденність….не думаю , що знайдеться якась дитина, яка б ніразу не запізнилась на урок!!
  також мене вразило, ось це : “Дзвоник настирливо покликав дітей на урок, а дітлашня чекала, коли ж Олександра Пономарьова «ввімкнуть». ”
  до чого це речення?просто причіпили , бо немали більше шо написати?поясніть для чого це було написано?
  звідки ви можете знати чого хоче сотня учнів в один момент?і взагалі це речення мене найбільше заділо…
  наостанок….з кожної проблеми є вихід, я вважаю , що 16 школа спільними зусиллями вирішить цю проблему….тому , що там хороші педагоги…учні ….і взагалі вона найкраща!!!
  VA:D [1.9.6_1107]

 31. Gogi

  Vu 4o dibilu yaki v sraci puzati pidpruemci ponaburayut na robotu vsykux wlyap

 32. христина

  Ви не були в 16 школі? ви незнаєте шо там робиться? ви взагалі нічого незнаєте про школу №16?
  ТОДІ МОВЧІТЬ,,,,,,,16 ШКОЛА Є ОДНА З НАЙКРАЩИХ, АКТИВНІШИХ,,,,
  ВЧИТЕЛІ В НАС НАЙКРАЩІ ,ДУЖЕ ДОСТІПНО ПОЯСНЮЮТЬ,ДОПОМОЖУТЬ ЧИМ ЗМОЖУТЬ,І ПІДТРИМОЮТЬ,,,,,,,,В ЇДАЛЬНІ НЕ СМЕРДИТЬ,,,,,І НАША ШКОЛА НЕ КОНЮШНЯ,,,,,В НАШІЙ ШКОЛІ НЕБЕРУТЬ ХАБАРІВ,,,,,ЗВІДКИ ВИ ЗНАЄТЕ???? ПРОБУВАЛИ ДАВАТИ? ВЗЯЛИ??
  ШО ВИ ВЗАГАЛІ ЗНАЄТЕ ПРО НАШУ ШКОЛУ? ВИ НІЧОГО НЕ ЗНАЄТЕ,,,ТО КРАЩЕ МОВЧІТЬ,,,,

 33. аліна

  Слухайте 16 школа сама найкраща школа!!!я не хочу з неї йти..в ній чудові вчителі як наприклад Оксана Михайлівна наскільки я помятаю то її визнали найкращим вчителем алгебри і геометрії в минулому році,також наша Неля Петрівна яка чудово навчає географію і нашій школі,вона навчила нашу минулу ученицю географії так добре шо вона заняла перше місце з географії,а наша Ольга Павлівна чудовий педагог яка завжди захищає 16 школу і її дітей,також в 16 школі є багато інших чудових педагогів.В нашій їдальні також хороші справи,я там чергувала і кожин урок столи і лавки протерали милом..також в нашій школі чудові спортсмени які займають перші місця..в нашій школі вчяться двох разові чемпіони області серед баскетболу дівчат … В нашій школі є багато досягнеть я люблю свою школу)

 34. чудо

  ЩО ЦЕ ЗА НАКЛЕП??????????????????????????
  якщо не знаєте чогось – то краще не кажіть………

  1. 16 школа дає високий рівень знань! дуже високий! ви уявлення не маєте, скільки у неї призових місць на різних етапах олімпіад і конкурсах! майже завжди – ми стаємо призерами, бо вчителі високо рівня!!!! викладають доступно…і навіть цікаво!

  2. за прапор…….хм….я перепрошую, а у чому школу звинувачують????
  по-мойму все досить пристойно пройшло….
  я якщо комусь здається, що ні то скажіть мені, будь ласка, що саме було не так????
  учень запізнився і його зупинив учитель? по-моєму розумне рішення…..
  співали погано? нуу…..може нам всім ще на хор записатися??? до речі, співати гімн, чи не співати – особиста справа кожного……

Напишіть відгук