«Київстар» і «Beeline-Україна» запроваджують єдині картки поповнення мобільного рахунку

Поділитися

Оператори «Київстар» і «Beeline-Україна» перейшли до наступного етапу інтеграції: клієнти обох мереж отримали можливість поповнювати свої мобільні рахунки скетч-картками єдиного зразка.

Для поповнення свого мобільного рахунку абоненти «Київстар» і «Beeline-Україна» можуть використовувати скретч-картки єдиного зразка номіналом 30 та 100 грн. Для цього необхідно набрати на мобільному телефоні цифри 14-значного коду поповнення в такій послідовності: *123*ХХХХХХХХХХХХХХ# (ХХХХХХХХХХХХХХ – код поповнення зі скетч-картки чи електронного ваучера). Якщо код набраний правильно, на дисплеї з’явиться повідомлення про поповнення рахунку.

Клієнти «Київстар» і «Beeline-Україна» також мають можливість поповнювати мобільні рахунки з використанням карток старого зразка номіналом 30 грн. і 100 грн.

Першими кроками на шляху об’єднання «Київстар» і «Beeline-Україна» стало надання послуг фіксованого доступу до мережі інтернет під єдиним брендом «Київстар» за новими тарифами, а також обслуговування бізнес-клієнтів обох телекомоператорів силами єдиної команди. 22 листопада 2010 для абонентів «Beeline-Україна» був впроваджений безкоштовний автоматичний національний роумінг у мережі «Київстар». Абоненти «Beeline-Україна» мають змогу користуватися послугами мобільного зв’язку відповідно до їхнього тарифного плану в повному обсязі у мережі «Київстар». При цьому вартість послуг зв’язку залишається незмінною. 

Також клієнтам масового ринку «Київстар» і «Beeline-Україна» було запропоновано підключити нову лінійку тарифів «25 мільйонів», «Тримайте зв’язок» і «Спілкуйтесь без меж». Зазначені тарифи передбачають безліч хвилин для дзвінків усередині обох мереж, пакетні хвилини для спілкування з абонентами інших операторів, безкоштовні SMS та інтернет-трафік.

Бізнес-клієнтам була запронована нова тарифна лінійка: «Будьмо разом», «Простий», «Бізнес 40», «Бізнес 80», «Бізнес 120» з тарифними хвилинами для дзвінків на номери у межах абонентської групи, у межах одного особового рахунку та на номери «Київстар» і «Beeline-Україна».

Усі тарифні плани, запропоновані в рамках об’єднання двох мереж, не містять плати за з’єднання.

Також у клієнтів є можливість придбати та підключити стартові пакети «Beeline-Україна» з тарифними планами «29+» та «Відпочивай».

Детальна інформація про кроки, зроблені «Київстар» і «Beeline-Україна»  у процесі об’єднання:

Збитки, завдані комунальним підприємством «Великоглибочецьке», будуть відшкодовані

Про файне місто Тернопіль