111

У передвиборчій програмі Сергій Надал обіцяв організувати підігрів тротуарів у Тернополі. Громада міста посміялася з такої дурниці, але через політичну приналежність до “Свободи”, обрала Сергія Віталійовича мером. Проте, пан міський голова, вирішив таки гріти.

Сьогодні тернополяни можуть спостерігати, як теплотраси гріють доріжки і клумби біля Тернопільського педуніверситету.

2 comments

  1. gnom

    Було б смішно, якби не було так страшно! Тарифи на тепло для Тернополян виросли на чверть! Алада не хоче вирішувати проблему ефективно(змінюючи труби на більш енрго зберігаючі, використовувати альтернативне паливо) підвищити тарифи це плювок в обличчя тим людям, які голосували за Свободу та Надала! Тепер ми бачимо куди підуть гроші з підвищення тарифів – підігрів клумб біля педагогічного!!!

  2. гном

    З Нового року тернополяни платять на чверть більше за тепло – тепер зрозуміло куди ці гроші підуть! На обігрів травички під педагогічним:)!
    Люди влада не думає як ефективно вирішувати проблему з теплом в місті! Чи може ви десь бачили як міняють труби на енергозберігаючі, чи може ви чули що котельні переходять на альтернативне дорогому газу паливо???!!!
    Нема такого і не буде при цій псевдо патріотичній владі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.