Тернопільська влада захищає Януковича?

Поділитися

25 лютого у тернопільському Палаці культури «Березіль» ім. Леся Курбаса, замість широко проанонсованої «урочистої» і «бомбічеської» академії з нагоди роковин Віктора Януковича, відбудеться ювілейний вечір до 140-річчя Лесі Українки. Про відмову міської влади у проведенні акції, спрямованої на викриття недоліків у роботі команди Януковича, заявили ініціатори проведення академії із координаційної ради громадських організацій Тернопільщини «Українська справа».

«17 лютого представники «Української справи» передали звернення на ім’я Тернопільського міського голови Сергія Надала, в якому просили надати зал «Березолю» для проведення академії, – заявив з цього приводу один із лідерів «Української справи», депутат Тернопільської міської ради Олег Вітвіцький. – Заперечень щодо проведення нашого заходу ми не отримали. І аж увечері 23 лютого керівництво міської ради повідомило, що там відбуватиметься інша імпреза – вечір, приурочений ювілею Лесі Українки».

«Ми бачимо лише позитив у тому, що Тернопіль вшановуватиме Лесю Українку з найвищої сцени області і цей крок, як виглядає, стимулювала саме «Українська справа», – зауважив Олег Вітвіцький, – прикро лише те, що підготовку до вечора, за нашою інформацією, почали лише вчора, а до того часу навіть сценарію не було розроблено. Ще більш прикро, що на офіційному сайті Тернопільської міської ради час цього заходу дотепер зазначено як «25.02 о 13.00».

За словами представників «Української справи», вони не добиватимуться права провести «урочисту» академію через суд чи в якийсь інший спосіб. Резонанс від відмови у її проведенні в «Березолі» вже сам по собі набрав «бомбічеського» ефекту.

Депутати зі Збаража написали губернатору та прокурору

У Тернополі змагатимуться «малі академіки»