Тернопільських журналістів спробували «обрізати». По-свободівськи

Поділитися

24 лютого 2011 року відбулася шоста сесія Тернопільської міської ради шостого скликання. Все, що там відбулось, усі бажаючі могли побачити в інтернеті. Сесія йшла в прямому ефірі. Великою популярністю відео трансляція не користувалась. Проте, виникло ряд моментів, про які «Про все» вважає доречним згадати. По-перше,  крісла, на яких завжди розміщувались представники преси, зменшили на половину,  матеріалів сесії не вистачило навіть тим представникам ЗМІ, які офіційно зареєструвались. Замість того, щоб створити нормальні умови праці для журналістів, керівник прес-служби Тернопільської міської ради знизувала плечима і казала: «Не має».

А де ж ділись крісла? Журналісти жартували, що можливо, за перших 100 днів при владі вже встигли «списати». Щоб у «непотрібних» ЗМІ відпало бажання приходити на сесію.

Керівництво міської ради говорить про відкритість та прозорість влади.

Відсутність матеріалів сесії для журналістів  говорить про спроби  керівництва  міської ради щось приховати? Чи  «позичити» в громади Тернополя?

Чи це звичайна халатність керівника прес-служби?

Тернопільська інтернет-газета «Про все»  задля економії коштів громади Тернополя просить прес-службу міської ради розміщати проекти рішень на сайті мерії. Або робити електронну розсилку для журналістів.

З повагою Борис Машлянка, в.о. головного редактора «Про все»

Заполітизованим тернополянам можна рівнятись на … естонці: прибалти перші в світі голосуватимуть через мобільні телефони

Депутати зі Збаража написали губернатору та прокурору