У Тернопільській інтернет-газеті “Про все” – зміни

Поділитися

Доброго дня, шановні читачі першої незалежної тернопільської інтернет-газети «Про все»!

Редакція «Про все» щиро вітає Вас на сторінках нашої електронної газети.

Щодня наше  видання читає понад тисячу читачів.  І чи не зі всіх куточків земної кулі. Багато це чи мало? Судити вам, проте за цих чотири роки ми впевнено набираємо оберти.  І це завдяки Вам, Вашій не байдужій позиції.

У нас уже з’явились регулярні дописувачі. Зокрема,  тернополяни присилають на нашу електронну пошту фотоінформації про аварії, які трапляються у нашому краї, чудасії, курйозні ситуації  і просто жарти. Поважні науковці присилають репортажі про власні експедиції. Політики і партійці засипають нашу електронну пошту прес-релізами і заявами. Ми друкуємо їх вибірково. Все залежить від актуальності події.  Всі ці речі ми публікуємо, якщо вони не принижують честі та гідності інших осіб або принайині містять у собі хоча б якусь суспільно-корисну інформацію.

Звичайно, про наш край пише чимало талановитих людей і тому ми,  вибираємо в Інтернеті найцікавіші публікації та друкуємо з посиланнями на авторів та ЗМІ, як це нам дозволяє чинне законодавство.

Допомагає нам  бути неупередженими в публікаціях те, що фактично усі ми \”свіжим оком\” бачимо хронічні болячки Тернопілля і місцевих \”ура-патріотів\” . І помітні нам тернопільські болячки, проблеми якось відразу. А як то кажуть, зі сторони видніше. Тому, просимо усіх героїв наших публікації, особливо критичних, не брати “дурного до голови”, і якщо ви маєте аргументи на свою користь щодо висвітленої тематики – радо їх опублікуємо. Істина народжується в дискусії!

І ще, щоб розвіяти міфи та плітки  навколо нашого видання «Про все», повідомляємо, що наша Інтернет-газета є комерційним проектом, який має за мету об’єктивно інформувати читачів про події на Тернопільщині, Україні та світі. У всіх царинах. Тому й так називаємося «Про все». Зрозуміло, що все-все охопити не можливо, про те, життя таке багатогранне, що хочеться розповісти про все. Принаймні найцікавіше. Що й намагаємося зробити. Як у нас виходить – судити Вам.

Ну і на завершення хочемо нарешті представити наш оновлений колектив.

Отож: шеф-редактор Віталій Мацюк. Якщо Ви вважаєте, що “Про все” щось написало необ’єктивно пишіть на скриньку provse87@mail.ru з позначкою “шеф-редактору”. Уже два роки так роблю і ніхто не жалівся. Цензури у нас не має. Можете просто в коментарях сказати своє слово. Або заведіть блог на “Про все”

Головний редактор – Борис Машлянка

Заступник головного редактора- редактор відділу політики Іван Ладан. Іван з першого дня в редакції. Навіть редакційна пошта заведена на його ім’я  🙂

Редактор відділу новин – Юлія Свирид. Вважає телевізор найбільшим ворогом людства.

Редактор відділу культури- Андрій Авратин. Кохається у джазі.

Більд-редактор – Юрій Смаль. Готувати поїсти вважає найкращим процесом релаксації.

Вакансія фотокореспондента вільна. Бажаючим спробувати себе в цій іпостасі можуть надіславши резюме на електронну пошту редакції provse87@mail.ru

Про  позаштатних дописувачів розповідати нічого не будемо. Читайте їх – і пізнаєте.

З нами можна зв’язатись по електронній пошті provse87@mail.ru

Або телефонуйте 42-52-78 , 097-555-44-75

За цими ж координатами можна замовити рекламу.

З повагою шеф-редактор Віталій Мацюк

Віктор Скочко: «Агрострахуванням ми захищаємо свої інвестиції»

Систему охорони здоров‘я міста Тернополя реформують