У Тернополі намалюють гепатит

Поділитися

В рамках проекту «Підтримка Громадської ініціативи профілактики і вилікувань від гепатитів «FAQ Гепатит»» творчого молодіжного об`єднання «Нівроку» 20 лютого стартував конкурс дитячої та юнацької творчості «Зупинимо гепатит С» співорганізатором, якого виступає міське управління культури та мистецтв.
Метою конкурсу є привернення уваги до проблем захворюваності гепатитом С та формуванні у свідомості наймолодших споживачів суспільства уявлення про небезпеку даного вірусу. Конкурс має декілька напрямків: графіка, живопис, декоративно-вжиткове мистецтво, комп`ютерна графіка. До участі приймаються тільки індивідуальні роботи надіслані в управління культури та мистецтв Тернопільської міської ради до 1 квітня 2011 року.

Роботи учасників оцінюватимуться у таких вікових категоріях: молодша (11-13 років); середня (14-17 років); старша (18-21 років). Повний перелік складу журі, яке матиме за честь оцінювати конкурсні роботи можна знайти на http://faqhepatitis.blogspot.com/. Всі роботи, які прийматимуть участь у конкурсі будуть в майбутньому використані у проведені інших соціальних проектів. З 01 по 20 квітня 2011 р. журі визначає переможців конкурсу. Після підведення підсумків конкурсу буде організована виставкова експозиція робіт переможців та відбудеться нагородження учасників подарунками, повідомляє http://hepatit.org.ua

Захід реалізується у рамках проекту «Підтримка Громадської ініціативи профілактики і вилікувань від гепатитів «FAQ Гепатит», що здійснюється Творчим молодіжним об’єднанням «Нівроку» за підтримки Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження».

ПДВ на Тернопільщині в лютому склало понад 25 мільйонів

Очільник так званого Свято-Троїцького духовного центру отець Анатолій Зінкевич також порушує правила вуличного руху (відео)