Упродовж двох днів кращі учителі Тернопільщини змагалися в очному етапі обласного туру конкурсу «Учитель року – 2011». Педагоги демонстрували свій досвід, уміння, навички, методики викладання, проводили уроки. Нагородження переможців та лауреатів обласного туру конкурсу відбулося 7 лютого 2011 року в обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти.

 Переможцями обласного туру конкурсу стали:

 Кріль Олена Павлівна – вчитель початкових класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов;

 Дячок Світлана Олександрівна – вчитель світової літератури Колиндянської ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району;

 Томашевська Лариса Анатоліївна – вчитель історії Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка;

 Степанюк Наталія Володимирівна – вчитель німецької мови Кременецької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2;

 Шевченко Наталія Теодорівна – вчитель образотворчого мистецтва Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №24.

 Лауреати обласного туру конкурсу «Учитель року-2011»:

                  у номінації «Початкові класи»:

 Птиць Богдана Іванівна – Переволоцька ЗОШ І-ІІІ ст. Бучацького р-ну;

 Никорчук Ганна Романівна – ЗОШ І-ІІ ст. с. Самолуски Гусятинського р-ну;

 Івах Галина Зіновіївна – Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ст. Тернопільського р-ну;

 Дячок Галина Петрівна – Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4;

                у номінації «Світова література»:

 Чоловська Ольга Сильвестрівна – Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

 Яремко Марія Федорівна – Бучацький колегіум ім. Св. Йосафата;

 Середюк Тарас Степанович – Заліщицька державна гімназія;

 Холодняк Наталія Василівна – НВК «Школа-ліцей №6 ім. Н.Яремчука м. Тернополя»;

                у номінації «Історія»:

 Павлишин Галина Петрівна – Бучацька ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

 Яцків Ірина Іванівна –  ЗОШ І-ІІ ст.  с. Бедриківці, Заліщицького р-ну;

 Савчук Віталій Миколайович – Кременецька ЗОШ – інтернат І-ІІІ ст.;

 Романюк Оксана Анатоліївна – Кордишівський НВК,  Шумського р-ну;

                у номінації «Іноземна мова (німецька)»:

 Дякун Оксана Богданівна – Бучацький колегіум ім. Св. Йосафата;

 Нечесна Валентина Ярославівна – НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. №1-гімназія» м. Копичинці Гусятинського р-ну;

 Нагуляк Іван Васильович – ЗОШ І-ІІІ ст. с. Касперівці Заліщицького р-ну;

 Коваль Наталія Зіновіївна – Чортківська гімназія ім. Маркіяна Шашкевича;

                у номінації «Образотворче мистецтво»:

 Саламаха Ольга Миколаївна – Борщівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

 Копичинська Оксана Михайлівна – ЗОШ І-ІІ ст. с. Дзвиняч Заліщицького р-ну;

 Байхель Оксана Петрівна – Колодненська ЗОШ І-ІІІ ст. Збаразького р-ну;

 Черкас Мирослава Петрівна – Підволочиська гімназія ім. І. Франка.

 Висвітлюючи перебіг та особливості цьогорічного конкурсу, члени журі відзначали, що він набуває все більшої популярності і стає більш неочікуваним. Це не просто конкурс, а школа майстерності.

 Переможці та лауреати конкурсу отримали дипломи, грошові премії і цінні подарунки від управління освіти і науки облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки та спонсорів. Від обласної організації профспілки усі фіналісти – члени професійної спілки – отримали DVD плеєри.

 Ми щиро бажаємо переможцям обласного туру конкурсу гідно представити Тернопільщину  у фінальному турі, який відбудеться у квітні.

Олеся Кашпор

Напишіть відгук