Голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда привітав Виборчий Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви і всіх вірних УГКЦ з обранням Глави цієї церкви, яким став єпископ Святослав Шевчук

Поділитися

У своєму привітанні очільник Тернопільської обласної ради висловив побажання Блаженнішому Святославу здоров’я, сил та наснаги в служінні Богу, Греко-Католицькій Церкві та вірянам України, а також миру і злагоди усім греко-католикам та найшвидшого становлення єдиної Київської Церкви.


Олексій Кайда візьме участь в урочистостях з нагоди введення на престол Глави Української Греко-Католицької Церкви 27 березня 2011 року в Києві. Очільнику обласної ради надійшло запрошення на церемонію інтронізації.

Довідково:

Виборчий Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, зібраний у Львові-Брюховичах 21-24 березня, відповідно до приписів Кодексу канонів Східних Церков та Партикулярного права Української Греко-Католицької Церкви, обрав Верховним Архиєпископом УГКЦ Преосвященного Владику Святослава (Шевчука).

Святійший Отець Венедикт XVI потвердив і поблагословив вибір Преосвященного Владики Святослава згідно з рішенням Виборчого Синоду Єпископів УГКЦ від 23 березня 2011 року.

Обраний Глава УГКЦ склав перед Синодом Єпископів визнання віри та обітницю вірно виконувати свій уряд.

Введення Блаженнішого Святослава на престол Верховного Архиєпископа Києво-Галицького відбудеться у Києві в неділю, 27 березня, під час Архиєрейської Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового. Цією Літургією, яка розпочнеться о 10.00, офіційно завершиться Виборчий Синод Єпископів УГКЦ.

Главою греко-католицької церкви став єпископ Святослав Шевчук

Генеральним директором МТС-Україна став Василь Лацанич