111

Відбулось перше засідання Громадської ради з питань духовності та моралі. Засідання, з вітального слова, розпочав заступник міського голови з гуманітарних питань Леонід Бицюра.

Члени громадської ради затвердили Регламент громадської ради, а також обрали тимчасові керівні органи терміном на 3 місяці.

Керівник громадської ради з питань духовності та моралі – Олег Крочак, священнослужитель.

Заступник керівника – Олег Гах, адміністратор офіційного сайту Тернопільсько-Кременецької єпархії УПЦ Київського патріархату, член редколегії та відповідальний за випуск регулярного часопису єпархії «З нами Бог!», протодиякон.

Заступник керівника – Андрій Шкула, журналіст.

Секретар ради – Галина Ружанська.2 comments

  1. Андрій ШКУЛА

    З заголовку статті – “При міському голові Тернополя утворено “духовну раду”, яка буде освячувати будь-які дії мера?” зрозуміло, що автор несвідомо змішав грішне з праведним (не сприймати буквально:)). В Тернополі вже діє Духовна рада (священники та владики), вони може і “освячують” будь-які дії мера, не знаю. А ось наша громадська рада з питань духовності та моралі, про перше зібрання якої написано в публікації, має дещо інші функції, адже окрім представників різних церков у нас є люди з громадських організацій та просто не байдужі міщани.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.