111

 Сьогодні у Запоріжжі відбулось перше судове засідання у справі пошкодження погруддя Сталіна в кінці грудня минулого року, у якому звинувачують і тризубівця із Тернополя. Свободи патріотам, які знищили символ ката української нації Сталіна, вимагали сьогодні пікетувальники під Тернопільською обласною прокуратурою. Прагнення звільнити ув’язнених об’єднало під стінами прокуратури активістів громадського руху «За Україну!», Української Народної партії, «Тризубу» та інших.

«Вся Україна, вся молодь України зібралася сьогодні біля обласних, міських прокуратур і Генеральної прокуратури у Києві. Сьогодні ми тут, і ми вимагаємо волю патріотам!» ? наголосив координатор громадського руху «За Україну!» Степан Барна.

Водночас, Степан Барна зазначив, що під час таких акцій національно-патріотичні сили України повинні консолідуватися, зокрема до об?єднання готові представники УНП та «За Україну!».

Загальнонаціональні пікети відбулись сьогодні і в інших містах України. Відтак, тернопільські пікетувальники сподіваються, що місцеві пікети стануть сигналом до Генеральної прокуратури України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 comments

 1. Лесик

  А скіки за статтю заплатили??
  по чом брехня в масси?
  чого ніде не вказано про присутність Патріоту України.Галицькі Сотні на акції??
  чи те шо свобода була??
  наскіки я знаю з За Україну був Лише бара
  але як ж грамотно пропіарили)

 2. gram

  Шановний Лесик, а ви туда для піару приходили? І точно хлопці ви не знаєте що таке прес-анонс:) Бо напевно саме через це ви не на перших шпальтах і в народі вважаєтесь просто масовкою Свободи:)
  А Барна молодець, бо скаладає про себе враження єдиного справді до всіх опозиційного тернопільського політика:)! Бо піариться красиво:)

 3. ANDI

  ДУРНИЦЯ.., ..ГОЛОВКО МОЛОДЕЦЬ..І КРАПКА!!!!!!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.