Волю патріотам вимагали у Тернополі

Поділитися

 Сьогодні у Запоріжжі відбулось перше судове засідання у справі пошкодження погруддя Сталіна в кінці грудня минулого року, у якому звинувачують і тризубівця із Тернополя. Свободи патріотам, які знищили символ ката української нації Сталіна, вимагали сьогодні пікетувальники під Тернопільською обласною прокуратурою. Прагнення звільнити ув’язнених об’єднало під стінами прокуратури активістів громадського руху «За Україну!», Української Народної партії, «Тризубу» та інших.

«Вся Україна, вся молодь України зібралася сьогодні біля обласних, міських прокуратур і Генеральної прокуратури у Києві. Сьогодні ми тут, і ми вимагаємо волю патріотам!» ? наголосив координатор громадського руху «За Україну!» Степан Барна.

Водночас, Степан Барна зазначив, що під час таких акцій національно-патріотичні сили України повинні консолідуватися, зокрема до об?єднання готові представники УНП та «За Україну!».

Загальнонаціональні пікети відбулись сьогодні і в інших містах України. Відтак, тернопільські пікетувальники сподіваються, що місцеві пікети стануть сигналом до Генеральної прокуратури України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нові страхові продукти, розроблені експертами IFC, сприятимуть підвищенню якості українського агрострахування

Надал і Ландяк розкажуть як новедуть віниками порядок у Тернополі