111

Кримінальну справу, порушену стосовно директора приватного підприємства Світлани Г. за ст.175 КК України, розглянув Тернопільський міськрайонний суд. Бізнес-леді сіла на лаву підсудних тому, що умисно і безпідставно не виплачувала зарплату працівникам за наявності для цього коштів.

Упродовж травня-жовтня 2010 року керівник підприємства не виплатила 9 працівникам заробітну плату, внаслідок чого утворилась заборгованість у розмірі 20,6 тис. грн.
Слідством встановлено, що впродовж червня-жовтня 2010 року на рахунки і в касу підприємства поступило 21,272 тис. грн., які за вказівкою директора спрямовувались на сплату платежів, податків та видатків. Усупереч вимог закону “Про оплату праці”, очільник підприємства не вважала за потрібне виплатити зарплата працівникам у першочерговому порядку.
Вироком Тернопільського міськрайонного суду Світлану Г. засуджено до штрафу у розмірі 8 500 гривень з позбавленням права обіймати посади строком на 1 рік, повідомили “Про все” у прес-службі прокуратури області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.