111

Керівник області прагне через церкву придобрити до влади невдоволених українців. Саме так можна назвати останні зустрічі Хоптяна із керівництвом двох єпархій Української греко-католицької церкви, що діють в Тернопільській області.

Прес-служба Тернопільської ОДА, висвітлюючи такі зустрічі, забула зазначити, що Валентин Хоптян протягом 1979-1991 років входив до керівної ланки комсомолу та комуністичної партії. Тобто, відносився до тієї категорії людей, які твердо сповідували ідеологію комунізму, в тому числі і в питаннях щодо переслідувань УГКЦ.

Варто нагадати, що в часи комуністичного режиму Українська греко-католицька церква була забороненою та переслідуваною.

Дії партійних ідеологів, товаришів Хоптяна, відобразились в численних засланнях, тортурах і вбивствах єпископів, духовенства та мирян. Храми УГКЦ знищувались, передавались чужій для українців релігії або ж перетворювались на склади і цехи.

Греко-католики були змушені підпільно збиратись на молитву в підвалах, лісах та приватних будинках.

Враховуючи те, що Хоптян втілював програмні засади комунізму на території, де УГКЦ була популярною, я більш ніж переконаний, що тодішній керівник комсомолу був автором не одного доносу на греко-католиків.

В свою чергу комуністичний вишкіл Хоптяна дозволяє припускати, що він негативно буде ставитись до УГКЦ і в майбутньому.2 comments

  1. Андрій

    Чого знищуйте коментарі , ви ж вільна преса. Чільник секти БЮТу буде розмірковувати про християнство коли зарплату отримуї невідомо з яких рук !

    1. admin

      Коментарі, які принижують честь і гідність авторів блогів, містять нецензурну лексику ми не оприлюднюємо..жарти, стьоб, різку критику – будь ласка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.