111

8 квітня на сьомій сесії Тернопільської міської ради шостого скликання депутати прийняли рішення про впорядкування продажу пива, слабоалкогольних та алкогольних напоїв в роздрібній торгівельній мережі міста. Тепер з 22 год. вечора до 8 год. ранку заборонено продаж пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних та алкогольних напоїв в торгівельній мережі міста, за винятком закладів ресторанного господарства.

Коментуючи дане рішення міський голова Сергій Надал, зазначив:

«Мета такого обмеження продажів алкоголю – зменшити кількість злочинності, ДТП, крадіжок, бійок, які скоюються в нічний час у стані алкогольного сп’яніння. Останнім часом помітне зростання таких негативних тенденцій, як серед підлітків, так і дорослих. Тому ми впененні, що таке нововведення  суттєво покращить атмосферу і соціальний стан в нашому місті.

Крім того до нас надійшли звернення від церковних громад, керівництва УМВС України в Тернопільській області з проханням прийняти дане рішення», повідомляє сайт міської ради.

Таким рішенням Тернопіль продовжує практику своїх сусідів: Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, де вже ефективно діють схожі проекти.1 comment

  1. Петро

    Ну це пролобійоване рішення пивнушок і наливайок на околицях – вних зявиться величезна купа нових клієнтів та надприбутки!
    Я не буду здивований. якщо власниками цих закладів будуть люди з партбілетом Свободи:)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.