111

17 лютого 2009 року тоді ще головний “свободівець” Тернопільщини Олег Сиротюк завітав з тернопільськими журналістами до Тернопільської обласної ради аби передати звернення. У ньому повідомлялось про збори громади Тернопільської області – ініціативної групи- з питання дострокового припинення повноважень Тернопільської обласної ради та її голови.

В обласній раді  здивувались цій “писульці”, оскільки  повідомлення мало чимало елементарних помилок.

-Як ці хлопці збираються захищати українську мову, якщо вони  не знають її ?- дивувались працівники облради.

Сьогодні, напередодні найбільшого християнського свята, можливо, деяких членів ВО “Свободи” прокинеться сумління і вони попросять вибачення у громади Тернопільської області за той сумбур, що в несли в душі мешканців краю.

А каятись є за що: обіцянки не виконані, обласна рада не тільки не дієздатна, але перетворилась з найвищого органу місцевого самоврядування Тернопільщини в політичний клуб із сумнівною репутацією. На жаль.

На фото: теперішні очільники обласної ради неприємно здивували з першого робочого дня. Перший заступник голови Тернопільської облради Сергій Тарашевський працював з вивіскою на своєму кабінеті “Перший заТупник голови Тернопільської обласної ради”. “Уенпіст” Олег Боберський, який має стаж роботи в ЗМІ, “відзначився” як “заСупник голови Тернопільської обласної ради”.

Олексій Кайда не став добротним головою обласної ради. Можливо, це у секретаріаті ВО “Свобода” радіють з того, скільки звернень “склепали”. Голова обласної ради повинен звітувати про реальну  роботу, а не про понад пів тисячі прийнятих звернень і рішень. Неприємно тернополянам, з якими спілкувався автор цих рядків, бути використаними. Посада голови обласної ради – це не трамплін до Верховної ради, як натякає в інтерв’ю очільник Тернопільської облради.

На фото: скільки обіцянок було роздано новообраним головою Тернопільської обласної ради, але чи виконана хоч одна в повному обсязі?!

1 comment

  1. Віктор

    Радійте люди що обрали “проффесіоналів”!!! Свободівці спочатку навчаться писати та читати, а потім почнуть робити ваше життя кращим!!! Так що почекайте ще декілька років!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.