111

6 квітня  міський голова Сергій Надал взяв участь у відкритті пунктів тимчасового базування швидкої допомоги на базі 2-ї та 3-ї лікарень, а також  цілодобового консультативного кабінету станції швидкої допомоги.

«Відкриття у 2 та 3 міських лікарнях пунктів швидкої допомоги продовжує наші починання у реформуванні сфери охорони здоров’я у Тернополі. Такі нововведення дозволять покращити надання медичних послуг населенню. Ці медичні пункти недарма розташовані у двох протилежних районах міста: «Сонячному» та «Дружбі». Це зроблено для того, щоб максимально забезпечити якісною медичною допомогою тих жителів, які проживають у цих мікрорайонах.  До того ж базовий пункт швидкої допомоги на вул. Рєпіна теж надалі працюватиме і здійснюватиме виїзди по всьому місту. Центр медичної допомоги – це дещо новий вид медичних послуг, де надаватимуться цілодобові медичні консультації за телефоном 51-48-51. У планах збільшити кількість таких пунктів по місті, як тільки з’являться додаткові кошти у бюджеті», – зазначив міський голова Сергій Надал.

Головний лікар міської комунальної лікарні №3 Юрій Лазарчук теж задоволений  такими позитивними змінами:

«Відкриття пунктів тимчасового базування швидкої допомоги дає можливість покращити швидкість і якість прибуття спеціалістів до помешкання хворого. Бригада швидкої допомоги на базі міської лікарні №3 зможе добиратися до пацієнта в межах 10 хвилин та обслуговувати відразу три мікрорайони міста: «Дружба», «Кутківці», «Пронятин», повідомляє сайт міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.