111

Сьогодні о 16:30 год. в приміщенні культурно-мистецького центру «Український дім – Перемога», за адресою бульвар Шевченка 27, відбудеться прес-конференція з приводу закінчення проведення конкурсу дитячої та юнацької творчості «Зупинимо гепатит С» в Тернополі та Тернопільській області.
Конкурс здійснювався в рамках проекту «Підтримка Громадської ініціативи профілактики і вилікувань від гепатитів «FAQ Гепатит»» творчого молодіжного об`єднання «Нівроку» за підтримки міського управління культури та мистецтв. Метою проведення конкурсу було привернення уваги до проблем захворюваності гепатитом С та з формувати у свідомості наймолодших представників суспільства уявлення про небезпеку даного вірусу.
Захід реалізується у рамках проекту «Підтримка Громадської ініціативи профілактики і вилікувань від гепатитів «FAQ Гепатит», що здійснюється Творчим молодіжним об’єднанням «Нівроку» за підтримки Програми «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження», повідомляє  http://faqhepatitis.blogspot.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.