Рішення прийнято на виконання Указу Президента України “Про заходи щодо розвитку системи виявлення  та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді”, з метою відзначення кращих результатів, здобутих у 2011 році учнями загальноосвітніх шкіл області у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін та Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України.

Загалом грамоти обласної державної адміністрації, обласної ради та цінні подарунки отримають 59 учнів.

Зокрема нагороджено:

Переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних дисциплін:

БОБАК Галину – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

БОНДАРА Станіслава – учня 11 класу навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія” м.Хоростків Гусятинського району;

БРОЩАКА Назарія – учня 9 класу Теребовлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

ГАВРИЛЮК Галину – ученицю 10 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

ГУМЕННОГО Сергія – учня 11 класу Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борщівського району;

ДУДАР Ганну – ученицю 10 класу Шумського ліцею;

КОЗУБСЬКУ Дану – ученицю 9 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов;

КОСТЮК Юлію – ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19;

МАНДРИЦЬКУ Наталію – ученицю 11 класу Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

МИХАЛЬЧУКА Андрія – учня 9 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

МІЩАНЧУКА Віктора – учня 8 класу Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2;

РАЇНЧУК Любов – ученицю 11 класу Підгаєцької гімназії;

РЕВУ Яну – ученицю  9 класу Монастириської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

РЕПЕТУ Ярослава – учня 10 класу Тернопільського технічного ліцею;
ЦАРИК Надію – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

ХИЛЯК Ірину – ученицю 11 класу Підгаєцької гімназії;

ХРЕБТОВА Юрія – учня 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28.
Переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України:

ГРИНЕНКА Максима – учня 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів ім.О.Маковея з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін м.Заліщики;

ГРИЦЕВУ Олесю – ученицю 10 класу Заліщицької державної гімназії;

ГУНДЕРЧУКА Володимира – учня 11 класу Тернопільського технічного ліцею;

ДОВГОШИЮ Тараса – учня 11 класу Борщівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 ім.Р.Андріяшика;

ДЯКІВ Надію – ученицю 11 класу Заліщицької державної гімназії;

ЗАБОЛОТНУ Зоряну – ученицю 11 класу Циганської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борщівського району;

КРАВЧЕНКА Юрія – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

МЕТЕЛЬНИЦЬКУ Наталію – ученицю 11 класу Скала-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борщівського району;

МИСЬКІВ Ольгу – ученицю 11 класу Зборівської державної української гімназії ім.Р.Завадовича;

МУЛЯРЧУК Марію – ученицю 11 класу Дзвиняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Борщівського району;

НЕБЕСНОГО Тараса – учня 11 класу Підгаєцької гімназії;

НІМИЛОВИЧА Тараса – учня 11 класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов;

ОНИЩУКА Романа – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

ОСІДАКА Анатолія – учня 11 класу Теребовлянської гімназії-спецшколи-інтернату;

ПАПАЛУ Інну – ученицю 11 класу Чортківської гімназії ім.Маркіяна Шашкевича;

ПОКОТИЛА Олега – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

ПШЕНИЧНОГО Андрія – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

САЙКЕВИЧА Назара – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

СЕНЬ Марію – ученицю 11 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

СТУКАЛО Людмилу – ученицю 11 класу Зборівської державної української гімназії ім.Р.Завадовича;

ТРИГУБИШИН Ірину – ученицю 11 класу Тернопільського технічного ліцею;

ФІЛИКА Ярослава – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

ФРАНЧУКА Ореста – учня 11 класу Зборівської державної української гімназії ім.Р.Завадовича;

ХОМІВ Ольгу – ученицю 11 класу Заліщицької державної гімназії;

ЧАРКІВСЬКОГО Тараса – учня 11 класу Тернопільської Української гімназії ім.І.Франка;

ШКІЛЬНУ Оксану – ученицю 11 класу Микулинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теребовлянського району;

ШУМАДУ Катерину – ученицю 11 класу Тернопільського технічного ліцею.
Учасників Всеукраїнського фестивалю-виставки “Обдарована молодь України”:

ГУПАЙЛА Петра –   учня   10 класу Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

МАР’ЯША Тараса – учня 7 класу Підволочиської гімназії ім.І.Франка;

ПРИСЯЖНЮК Вікторію – ученицю 10 класу Кременецького ліцею ім.Уласа Самчука;

СІЧКУН Софію – ученицю 10 класу Кременецького ліцею ім.Уласа Самчука;

СОСУЛЮ Анастасію – ученицю   10 класу Чортківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7;

ЧИХАРІВСЬКОГО Романа – учня 9 класу  Теребовлянської гімназії-спецшколи-інтернату;

ШТУНДЕРА Ігоря – учня 10 класу Підволочиської гімназії ім.І.Франка.
Переможців та призерів всеукраїнських спортивних змагань:

АНТОНЮКА Андрія –  учня 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26;

ГУДЗЯ Павла – учня   11 класу   Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30;

ЛУЦИШИНА Романа – учня 10 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11;

ПИЖ Оксану – ученицю 8 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11;

СОДОМОРУ Оксану – ученицю 11 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

РАЛЬКО Оксану – ученицю 11 класу Тернопільського НВК “Школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука”;

ШЕВЧУКА Тараса – учня   8 класу   Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19;

ЯЦИШИНА Руслана – учня   9 класу   Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Напишіть відгук