Юрій Чижмарь:”Нема обличчя – нема політика”

Поділитися

Заступник губернатора Київської області Юрій Чижмарь не вірить, що затримані в справі про замах на нього є справжніми замовниками злочину

Про це він сказав в інтерв’ю Сегодня, коментуючи події 17 лютого, коли його облили кислотою.

“Для мене ясно, що Котов і Фесун (затримані міліцією) – виконавці”, – сказав Чижмарь.

“Котов, який нападав, чомусь два дні після злочину у себе вдома зберігав мою фотографію і кислоту. Це дикий абсурд! Щось тут нечисто!”, – додав він.

За словами чиновника, Котов півроку ходив під його будинком і “навіть не переховувався”.

“Я думав, вони просто намагаються мене залякати, але не переступлять межу… Людина півроку знає мене в обличчя і чомусь зберігає мою фотографію… Відчуття, що він цілеспрямовано чомусь хотів у в’язницю”, – сказав він.

“Фесун (у якого, за версією міліції, Чижмарь відбив кохану Олександру Пап) людина теж цікава. Навіщо йому писати явку з повинною, що це він облив мене, адже Котов на нього не показував? Закрадається сумнів: ці хлопці замовники, чи просто виконавці? Я 9 років працював адвокатом, і для мене дуже дивно, як вони себе поводять. Якби я був їхнім адвокатом, я б їх за два дні очистив. Але люди свідомо йдуть, щоб понести покарання”, – додав Чижмарь.

На його думку, проти нього “готувалося щось інше”, хоча йому двічі загрожували кислотою.

“Але через таємницю слідства я не можу цього розповісти. Мені сказали тоді: “Нема обличчя – нема політика”, – розповів Чижмарь.

Коментуючи версію міліції про те, що замовником злочину є саме Фесун, оскільки Чижмарь відбив у нього дівчину, він сказав:

“Коли я мав з нею (Олександрою Пап) хороші стосунки, Фесуна не було в Києві. Звідки він взявся – я не знаю”.

“Я прекрасно розумію, що Фесун існував. Зрозумів я це не позавчора, а сьогодні. З’явився він тоді, коли я поїхав працювати губернатором до Тернополя. Я надто віддався роботі, просто не встигав займатися особистим життям. Всі проблеми через це”, – додав він.

Чижмарь також спростував інформацію про те, що наполягав, щоб Олександра зробила аборт.

Він також розповів, що на даний момент у нього повернувся зір.

“Все добре. Якщо раніше, до цього випадку, я їздив за кермом тільки в окулярах, то зараз без окулярів проїжджаю 800 км і краще бачу! Це диво можуть пояснити тільки лікарі. Пощастило, що я був в окулярах. Хоча по життю мені весь час пропонували поставити лінзи”, – сказав Чижмарь.

Як відомо, на Чижмаря напали 17 лютого в Києві, біля його будинку. Невідомий хлюпнув йому кислотою в обличчя і зник.

Міліція заявила, що затримані виконавець – Дмитро Котов і замовник – капітан міліції Назар Фесун.

Офіційний мотив, за версією міліції: нібито Чижмарь відбив у Фесун кохану дівчину, яка чекала дитину.

“Битва націй”: фоторепортаж з Хотина

Краще б Тігіпко пив-курив і побільше…