111

«Київстар Бізнес»  більш ніж удвічі збільшив кількість міст України,  де надається послуга «Прямий міський номер».

Відтепер бізнес-клієнти «Київстар» можуть підключити та користуватися послугою «Прямий міський номер», використовуючи стаціонарні номери, в 16 містах України. Якщо раніше це були: Київ, Одеса, Миколаїв, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Запоріжжя і Львів, то тепер додалися ще й Чернігів, Вінниця, Маріуполь, Луганськ, Донецьк, Сімферополь, Севастополь, Полтава та Харків.

Послуга «Прямий міський номер» дозволяє клієнтам  підключити до свого мобільного номеру декілька міських, причому це можуть бути номери з різних міст України Таким чином, клієнти «Київстар Бізнес» можуть приймати дзвінки, які надходять на їх стаціонарні номери. Послуга є зручною для підприємств, які мають клієнтів в різних регіонах країни, але не мають представництв в них. «Прямий міський номер» дозволяє бізнес-клієнтам надавати послуги за звичним для мешканців регіону телефонним номером. Це дозволить бути ближчими до своїх партнерів та споживачів, а також стане суттєвою економією на утриманні представництв в різних регіонах. Користувачі послуги можуть не турбуватися про зміну адресу чи офісу: їх контактні номери завжди залишатимуться незмінними. Послуга може бути підключена як фізичним, так і юридичним особам.

«Київстар Бізнес» розробив зручні та вигідні тарифні плани для користувачів послуги «Прямий міський номер» – це пакети «Базовий» та «Необмежений». Переадресація викликів з фіксованого номера на мобільний номер «Київстар» тарифікується щосекундно, починаючи з другої секунди.

Про деталі послуги можна дізнатися за телефонами 466 (безкоштовно з номерів «Київстар») та (044) 466 0 466 (дзвінки з номерів мереж фіксованого зв’язку або мобільних телефонів інших операторів мобільного зв’язку – згідно з чинними тарифами). Для підключення послуги «Прямий міський номер» необхідно  оформити заяву та договір на надання послуги фіксованого зв’язку.

«Київстар Бізнес» надає прості та зручні послуги, які дозволяють ефективно вести бізнес.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.