На журналістів ІНТБ чинять тиск та не дають виконувати свої обов’язки

Поділитися


Сьогодні, 31 травня, на знімальну групу тернопільського телеканалу ІНТБ невідомі особи чинили тиск та не дозволяли знімати з вулиці Палац спорту. В цьому комунальному закладі нещодавно відкрили не лише один з найкращих в Україні ринг для занять боксом, але і бар, про який журналісти ІНТБ згадали в своєму репортажі. Тоді міський голова Сергій Надал повідомив, що кафе тут розміщене тимчасово лише на момент урочистостей.

31 травня, рівно через тиждень, журналісти отримали редакційне завдання зняти, чи дійсно бар був розміщений тимчасово.

Проте, як тільки знімальна група підійшла до Палацу спорту та спробувала вийняти камеру і розкласти штатив, щоб розпочати роботу, четверо кремезних молодиків одразу обступили журналіста та оператора. Вони не назвалися, лише повідомили, що тут тренуються. Висловлюючись нецензурно, ці люди не дали ввімкнути камеру, погрожували та перешкоджали у професійній діяльності.

Відзняти матеріал вдалось лише з другої спроби, після дзвінка керівнику прес-служби міської ради.

Реагуючи на таку ситуацію, редакція телеканалу звернулась з відповідними заявами до міської прокуратури, обласної міліції та до депутата обласної ради Степана Барни, який пообіцяв винести це питання на чергове засідання сесії обласної ради.

Журналісти телеканалу чекають на реакцію правоохоронців та готові вислухати позицію міської влади.

Як Степан Барна пішов на Януковича

Реагуючи на звернення народного депутата Василя Деревляного правоохоронні органи взялися за розслідування афер Щепановського