Наша Міка – четверта!

Поділитися

Переможцем «Євробачення-2011» став дует з Азербайджану Ель/Нікі (Нігяр Джамал та Ельдар Гасімов) з піснею Running Scared, який отримав 221 бал.

 

Представниця від України Міка Ньютон з піснею Angel посіла четверте місце (159 балів).

 

На друге місце вийшла Італія (189 балів), а на третє –  Швеція (185 балів).

Україна отримала 12 балів від Вірменії, Словаччини, Азербайджану, 10 балів – від Росії, Грузії, Білорусі, 8 балів – від Болгарії, Молдови, 7 балів – від Італії, Македонії, Туреччини, Греції, Португалії, Ізраїлю, 6 балів від Словенії, Сербії, 5 балів від Кіпру, Хорватії, 4 бали від Мальти, 3 бали від Албанії, 2 бали від Польщі, Швеції.  Загалом у «Євробаченні-2011» узяли участь 43 країни.

 

У свою чергу Україна віддала 12 балів Грузії, 10 – Азербайджану, 8 – Росії, 7 – Молдові, 6 – Греції, 5 – Франції, 4 – Угорщині. Результати голосування України оголошувала Руслана.

 

14 травня відбувся  фінал міжнародного пісенного конкурсу. Цьогорічний  конкурс «Євробачення -2011» відбувся у Дюссельдорфі. У фіналі взяло участь 25 країн. Виступ української співачки супроводжували малюнки на піску  переможниці «Україна має талант» Ксенії Симонової.

 

За інформацією «РИА Новости», за декілька годин до початку фіналу рейтинг переможців за прогнозами букмекерів очолювала Франція, яку представляв співак Аморі Вассілі (Amaury Vassili).

 

Як повідомили ведучі церемонії, у другому півфіналі Міка Ньютон була шостою.

17 травня під обласним управлінням МВС пам’януть Ігоря Індила

У Тернополі сьогодні приспущені прапори