Ошуканих пайовиків аферистом Щепановським захистять у Верховній Раді чи просто на бідних людях пропіаряться?

Поділитися

Під час пленарного засідання сесії Верховної Ради України, 13 травня головою Верховної Ради України озвучено депутатський запит народного депутата України від фракції «БЮТ-Батьківщина» Василя Деревляного до Прем’єр-міністра України, щодо невідкладного забезпечення державного контролю за діяльністю корпорації «УКРБУДІНВЕСТ» з метою захисту прав, в злочинний спосіб ошуканих, на суму біля 1 млрд. грн. майже 3 000 пайовиків підприємців-учасників даної корпорації, самим засновником корпорації Зіновієм Щепановським.

До Василя Деревляного як народного депутата України звернулася ініціативна група, яка представляє майже 3 000 тисячі пайовиків ПП «Тернопільська фірма «Будівельник» та інших підприємств-учасників корпорації «УКРБУДІНВЕСТ», адже вже впродовж двох років не здійснюється будівництво житлових об’єктів. Практично щодо усіх об’єктів завершились терміни здачі, які були зазначені в договорах дольової участі, проте багато з них не побудовані навіть на половину, в той час як пайові внески сплачені на 70 % і більше.

Громадяни неодноразово зверталися до органів Міністерства внутрішніх справ, прокуратури, Державної інспекції архітектурного та будівельного контролю, інших компетентних органів, однак жодного реагування з боку державних органів не було. Окрім того, ошукані, відомим в області горе-бізнесменом Щепановським, тернополяни зверталися і до представників влади: у грудні минулого року до тодішнього губернатора області М.М. Цимбалюка (який в грубій формі одразу ж відмовив громадянам у допомозі), згодом, до діючого бездіяльного голови Тернопільської ОДА В.А. Хоптяна та міського голови Тернополя С.В.Надала, проводили масові мітинги, але обіцяна високопосадовцями допомога так і залишилися на рівні обіцянок; ця безсоромна обласна та міська влада обдурюють пайовиків вже більше як півроку.

«На сьогодні, ця антиукраїнська, антинародна та бандитська влада не реагує на злодіяння таких нахабних підприємців як Щепановський, та не захищає людей від наслідків їх афер. Я так розумію, якщо всі відмовилися допомогти цим людям, то значить Щепановський подарував їм у вигляді солодкого цукерка квартири за людський рахунок.

На сьогоднішній день, попри небажання цієї бездарної та корумпованої обласної влади, я буду робити все, щоб відстояти права цих обдурених людей та допомогти їм», – заявив народний депутат України Василь Деревляний.

Реагуючи на звернення значної кількості ошуканих тернополян та очевидні факти порушення прав людей та чинного законодавства, 10 травня 2011 року Василь Деревляний направиви депутатське звернення до Генпрокурора України, Міністра внутрішніх справ та голови СБУ України. А вже 13 травня поточного року з депутатським запитом звернувся до Прем’єр-міністра України, повідомляє сайт місцевої Батьківщини.

Після нищівної порозки Василь Чубак знову інформаційно “ожив”

Вперше в Тернополі, єдиний в Україні – цирк на льоду