Про скасування рішення виконкому по проїзду біля Калинового бескиду

Поділитися

Депутат міської ради від політичної партії «Фронт змін» Петро Гринчишин направив на ім’я міського голови свободівця Сергія Надала депутатське звернення з вимогою скасувати рішення виконавчого комітету, відповідно до якого управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології фактично дозволено влаштувати наскрізний проїзд по вул. Перля в Тернополі.
«Я неодноразово зустрічався з мешканцями прилеглих будинків, які виступають проти цього проїзду і з прикрістю дізнався, що рішення виконавчого комітету, яким, по суті, змінюється інфраструктура цілого житлового кварталу, готувалося без будь-якого громадського обговорення», – пояснив свою ініціативу Петро Семенович.
За словами депутата, Генеральним планом забудови Тернополя ця вулиця не є проїзною, тому йому незрозумілі мотиви діючої влади.
«Якщо уважно прочитати преамбулу рішення виконавчого комітету, яке я вимагаю скасувати, то ми побачимо низку посилань на різні документи, але там немає посилання на рішення самої міської ради, яким в серпні минулого року затверджено Генеральний план нашого міста, – звертає увагу пан Гринчишин. – А зміни в такий документ можна вносити не частіше, як раз на 5 років».
Аналогічне звернення до міського голови підготувала також обласна організація партії «Фронт змін».

На Тернопіллі закликають владу не маніпулювати цифрами, а говорити людям правду про <<пенсійні справи>> в Україні

Право на існування для Тернопільської експериментальної школи мистецтв відстояли